Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Tv signál do zásuvky

Ahoj,potřebuji poradit s propojením tv signálu

Chci na chatě propojit pokojovou anténu s televizí. Jasně je to jednoduché, ale já bych chtěl z té antény vést kabel do tv zásuvky a z ní pak krátkým kabelem do televize. Nevím, jestli když to takhle propojím,tak bude signál horší,že ho zhorší ta zásuvka než přímo vedeným kabelem do televize.
Děkuji

slava68
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 596
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Xmux

Já jo. Švagr si takový bazmek kúpil a protože to mělo F-konektor, tak byl rád, jak je šikovný a zapojil to do satelitního vstupu comba YU-MA-TU. 19 voltíků už bylo na ten zázrak moc a nastal exitus antény.

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 715
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv signál do zásuvky

Když to má ty DECIBELY tak to bude určitě pecka. Napájení to má, díval jsem se do návodu. Taky se to musí nastavit. Budou na to potřeba 2 lidi, jeden dole, druhej na půdě, nebo si na chvíli odskočit s telkou na půdu.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Tv signál do zásuvky

Osobně bych si na tu půdu udělal nebo opatřil jednoduchou yaginu, abych zjistil místo a směr nejlepšího signálu. Možná tam máš nějaký okno nebo vikýř, pokud je silný signál, malá anténka se líp schová. Nebo si někde zkus půjčit DVB-T2 USB klíč a vyzkoušej to přes noťas. Teprve potom bych řešil zesilovač. Mě to doma/Plzeň/ hrálo na tu malou anténku na magnet, co k tomu dávají. Musel jsem jí ale dát na balkon.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra