Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

CANAL+ kupuje 3,65 milionu akcií MultiChoice

Tak jsem četl článek, že Canal+ koupil akcie Multichoice.
A tak by mne zajímalo, kolik je zde pamětníků co měli MultiChoice Česká republika s.r.o a jejich produkt Multichoce Kaleidoscope, a jak nás pak podvedli.
Letos to bude 30 let(1994) co vstoupili do ČR

AB ipbox 55HD

lfc0611
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 52
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lfc0611

jj přesně tak - ještě než jsem poříditl SG2100 na 100co parabolu,tak jsem otáčel 140cm parabolu ručně! Tu jsem pořídil k vůli Cable plus,když vysílal volně na Gorizont 26 na 11´W západně.Ale došel jsem na to až po měsíci,proč to pořád nejde.Musíš otáčet i konvertor správným směrem ... :-) Ale vše se povedlo a to byla radost... :sly: :sly: :sly:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Konvertor otáčet ?

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

když si na 19´E Astra,máš konvertor normálně usazen.ALe jakmile jedeš např na západ - musíš i konvertor mírně natočit - když jedeš na západ s anténou,tak z POZA ANTÉNY točíš doleva - mírně.Je tam sice nějaká stupnice,ale .... Pak už to poběží... R^ :8)
PS Pokud si někdy viděl "vyklopenou" parabolu při takových 30 a více stupních na západ,všimni si,že i konvertor je tím způsobem natočený a pak ti to dojde.... :) Dívával jsem se na bíčí zápasy na 43ˇZ a parabola vypadala,že málem spadne... :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Matsusita Satbox to byl, tuším... ;) :)))
Fungovalo to slušně, výroba několik hodin intenzivní práce...snad stovky součástek osadit a zapájet a to pro jeden program... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Ak je tá parabola na polárnom závese, tak konvertor natáčať netreba. Náklon dostane súčasne s parabolou.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 239
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

ano přesně tak i motor SG2100 konvertor "naklání".
Ale já jsem se bavil o ručním natáčení.Musel jsem i mírně sklopit parabolu a upravit konvertor,aby byl šel signál do konvertoru "správným směrem".Vše byla piplačka,ale hlavní je,že to jelo a Cable plus Film byl krásně sledovatelný,než se přestěhoval.... :laughing: :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

jj.Matně si to pamatuju,ale .... To byly časy!!! R^ R^ :8) :8) :)
Tedˇkom je už vše ůplně jinde... :(

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Napísal som to preto, lebo aj ja som vo svojich začiatkoch natáčal moju stredovú Kovosat 120-tku ručne. Tá však mala polárny záves. Až neskôr som ju doplnil o tiahlový motor s pozicionérom. Mimochodom, používam ju doteraz bez problémov.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 239
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+ kupuje 3,65 milionu akcií MultiChoi...

CANAL+ 360, CANAL+ Extra 1, CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3 a CANAL+ Extra 4 sú názvy nových kanálov, ktoré CANAL+ Polska zamýšľa spustiť podľa informácií z „Presserwis“. Žiadosti o týchto 5 nových kanálov už boli podané Národnej rade pre vysielanie a retransmisiu.
Zatiaľ nie je známe, kedy budú spustené CANAL+ 360 a 4 kanály pod značkou CANAL+ Extra: CANAL+ Extra 1, CANAL+ Extra 2, CANAL+ Extra 3 a CANAL+ Extra 4 , ale podľa vyjadrenia hovorcu CANAL budú zahŕňajú okrem iného: vr. športový obsah. Taktiež nie je známe, či to budú kanály v plnom rozsahu alebo tie, ktoré zobrazujú príležitostný obsah, ako napríklad CANAL+ Now, alebo kde budú dostupné (určite v CANAL+). Zaujímavosťou je, že CANAL+ Sport 360 (nie CANAL+ 360) už poznajú aj diváci vo Francúzsku. Toto je kanál 100% venovaný športu
CANAL+ v marci oznámil, že získal exkluzívne práva na vysielanie zápasov Ligy majstrov UEFA, Ligy mládeže UEFA a Superpohára UEFA v Poľsku na tri sezóny: 2024/25, 2025/26 a 2026/27, takže je možné, že tieto nové kanály budú k dispozícii

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+ kupuje 3,65 milionu akcií MultiChoi...

Od 26. apríla sa Polsat Sport zmení na Polsat Sport 1, Polsat Sport Extra na Polsat Sport 2 a Polsat Sport News na Polsat Sport 3. Zmena bola potvrdená v marci, keď Národná rada pre vysielanie a retransmisiu prijala uznesenia o rebrandingu . - Vďaka zjednodušeniu názvov bude navigácia v ponuke športových kanálov Polsat jednoduchšia - vysvetľuje vysielateľ.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

já jsem to "vajíčko" 140/125 měl OFF SET ,tak proto jsem musel pohybovat i s parabolou (dolů) a taktéž konvertorem... :-D R^
Středová parabola bylo ůplně něco jiného. :8)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Však aj offset sa dal dať na polarmount. Ale neboli moc k zohnaniu. Neskôr ho už nahradil samotný závesný motor.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 239
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

To jsou vzpomínky, tolik nostaligie :) R^
Měl jsem resp. furt mám ten velký talíř, ale Cabel jsem nezkoušel v té době chytat.
Jo technika letí před, teď už býv.Cabel nyní Vodafone, letí z Prahy do ostatních měst optikou, né jak dříve vzduchem do velkých města po kabelech..

@Frank11
Mám pocit, že středové talíře se vyráběli za "blahobytu" i po domácky.

AB ipbox 55HD

lfc0611
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+ kupuje 3,65 milionu akcií MultiChoi...

Polarmount sa stále používa pri tiahlovom motore... Mal som to šťastie že som ho kúpil za 26 EUR... Bežne stojí 99... ;) Mal som doma vyrobenú laminátovú ofsetku 135/125 nikto ju nechcel ani zadarmo, tak šla tento rok pri jarnom upratovaní do kontajneru... :((

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 054
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

prémiovky

jedou jeste pres nekoho sat premiovky typu taquilla, a la karte, kiosque, ? nebo uz jen iptv ? díky. kdysi byvala moznost cela A1 za nejakych 15€, ale dnes ?

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

v r.2004 jsem viděl Terminator 3 na Teqiulla na balíku Digital+ .Ten vysílal na 30´W společně portugalskou pay s Cabo tv.
Tequill tam bylo myslím 11 nebo 12. Severský Canal Digital měl zase Kiosky ... Také nevím,zd-li to ještě funguje,ale bylo to super.Mne to tehdá "otvíral" CAM Matrix Reloaded s patřičnou náplní a pro Canal Digital (Conax) i karta....
Vše šlo otevřít!!! Včetně kdysi UPC (přes satelit)....

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lfc0611

když jse bývaval v paneláku,tak můj kamarád s přízemí měl parabolu laminátku 150cm na střeše. Byla typu Prime focus a vždy,když sněžilo,museli jsme spolu jít anténu ometat - nebotˇ nebyl signál :-D Více méně on mne do všeho co se týče sat příjmu dovedl a pak i šasopisy Parabola a Satelit! To bylo počteníčko - super!
:) :) Měl analogový sat přijímač Sony pochppitelně dovezený... :8) :8)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

tak ja jsem koukal na A1, nekdy pres klice, a pak pres sdileni internet server, jenze pak uz nechodilo uplne vsechno, tak proto se ptam ...

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

Ditital + se po sléze přejmenoval na Movistar + a tady je jeho nabídka - přes satelit!!! Vysílá už pouze na 19´E tedy na "A1" a na 30´W Hispasat již není... Tady máš link a bohužel "prémiovky" (Tequilla) už tam nejsou.... :(( :((
https://www.lyngsat.com/packages/Movistar-.html

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mesard1

to samé platí i pro bývalý Canal Digital,který se sloučil s Viasat a od roku 2020 se jmenuje Allente Tv.
I zde bohužel "prémiovky" jménem Kiosk zmizely .Bavím se o SAT tv.
Fungovaly stejně,jako španělské Tequilla způsobem VOD..... škoda..... :( :((

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

Tvl na časáky jsem úplně zapomněl :)) , to jsem měl taky předplacenou "Parabolu", jak říkáš počteníčko, a taky ještě byl "SAT magazín".
Já první přístroj z Německa :8) ...tuhle tu byl nějaký technik od Vodafonu kontroloval v domě kabely, tak jsem se dali do řeči, taky vzpomínal.

AB ipbox 55HD

lfc0611
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lfc0611

R^ R^
jj.Já to vždy kupoval ve stáncích cestou do Práglu ... :-D :laughing: :laughing:
Ze začátku byli v poho oba dva,pak už člověk musel obíhat trafiky,abych to sehnal .... :laughing: :laughing:

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 894
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CANAL+ kupuje 3,65 milionu akcií MultiChoi...

Laminátku 150 cm středovku jsem také používal a k tomu přijímač vyrobený dle AR 5-7 1989 - ing. Josef Jansa.... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Tak to jsi dobrej. To já jsem si v tom roce koupil analog satelit PACE s 1m kovovou antenou. Na výrobu jsem neměl(strojař) Natáčení jsem si ufušuval v práci. Polární zavěs a tak se mě při otáčení naklápěla anténa s konvertorem. Motor z vyřazené průmyslové tiskárny spřevodovaný. Na ovladací krabičce didpley a tak jsem věděl kam natočit. Už je vše pryč.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 950
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde , @drobeček

To jste fakt dobří, to když nyní někomu budete vykládat, co jste byli ochotni pro SAT příjem udělat, kde co sehnat z čeho to ukutit, tak mladší tomu nebudou věřit.
Já maximálně jsem si vyrobil joysticky k atárku :)) to bylo radosti :))) , i konektor 9pin jsme si se švárou museli vyrobit z kovových trubičkových náplní do propisek (pak jsem ho sehnal v Budapešti)....jo to byla doba :8)

AB ipbox 55HD

lfc0611
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 52
Stránka: 1 [ 2 ] 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 51
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra