Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Brazilská liga

Dnes začíná další ročník brazilské ligy, je někde možnost to u nás oficiálně sledovat? Podobně Copa Libertadores. Ani jednu soutěž nenabízí ani Fanatiz EU...Poradí někdo?

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Copa Libertadoras vysílá ruský Match TV.... ligu jsem zatím našel izraelský Sport 4 na pozici 4W

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Nevím jestli je to aktuální,ale vloni to tak bylo
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Campeonato_Brasileiro_S%C3%A9rie_A_broadcasters
poláci,srbský areny,sportdigital....

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 218
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

Nejake zapasy idu na Canal 11 Portugal, komplet ponuka asi iba cez Paramount+.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

Srbské Areny sú fajn. Len neviem či sa u nás v Československu dajú predplatiť. Bol som pred 2 týždňami v Belehrade a išlo na nich veľa zaujímavého športu. Basketbal hral prím.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

Brazilská liga pojede snad na každé IPTV Za pár $.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Zopar zapasov pojde. Ale komplet prava ma streamovacia sluzba Paramount+. To asi na tvojej IPTV nenajdes.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pepa Jožka

Na Match TV jsem Copa Libertadores nenašel.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

Nová sezóna brazílskej futbalovej ligy začala 13. apríla: Brasileirão Betano - Série A.Telewizja Polsat nemá práva na vysielanie tejto ligy. To však neznamená, že nemôžete sledovať brazílsky futbal na kanáloch Polsat Sport.
Nemáme práva na brazílsku ligu, ale máme práva na vysielanie Copa Libertadores, ekvivalentu európskej Ligy majstrov, a Copa Sudamericana, ekvivalentu Európskej ligy. Pozývame vás sledovať! - povedal Piotr Żak, úradujúci prezident správnej rady Telewizja Polsat, počas štvrtkovej konferencie o zisku skupiny Polsat Plus Group .

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 230
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

No nie je to žiadne terno, Brazílska liga. Toľko simulantov nevidíte nikde inde len v Brazílskej lige. Čo zákrok, to sa hráč váľa teatrálne po zemi, hneď gestikuluje smerom k rozhodcovi atď. U mňa nepozerateľné

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

La Liga se jim blíží co se týče simulování,tam to je taky síla!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Léta je vysílájí, uplynulou sezonu taky

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
Odpověď v diskusním vlákně
 

masto

Na to se tě nikdo neptal...viděl jsem mnoho zápasů jak Brazilské, tak Argentinské potažmo CopaLibertadores a za mě super! Atmosféra nesrovnatelná s Evropou, obrovský náboj, slavná historie . Samozřejmě najdou se i slabé zápasy jako v každé soutěži.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 760
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

V seznamu IPTV jsem našel Paramount+ 1-6. Fungují jen v době vysílání live událostí.

Antonio20
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 890
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonio20

Mas pravdu, nieco take tam mam aj ja. Ale je to medzi USA stanicami. Bolo by to treba odsledovat v case zapasov brazilskej ligy, ci to tam bezi.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Tvoje slova "A to, ze to asi nebude uplne legalne, to ti vobec nevadi."

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Nepouzivam to na sledovanie warez filmov, ale spravodajskych TV, ktore vacsinou aj tak vysielaju FTA, ale pretoze uz nepouzivam sat prijem a niektore hlavne z opacnej pologule tu nie su dostupne, tak to riesim takto. Na to, co je dostupne u nas mam zaplatenych asi 5 operatorov, 10 streamovacich sluzieb a ked chcem nejaku horucu filmovu novinku, tak si ju priamo kupim cez VOD.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

No těch streamovacích služeb máš požehnaně co čtu v popisu. Já jich mám tak polovičku. I tak budu některé postupně rušit. Nestíhám sledovat. Satelit jsem ještě ponechal, lepší obraz. Jinak Magio Go jsem vy měnil za T mobile Magio. Je v něm i Voyo a Canal+. Sweet jsem chytl od začátku, tak stále platím 60Kč v plném balíčku. Sledování tv jsem zatím vypl, když mám Magio, je tam větší výběr sport programů. Lepší tv jsem zrovna zrušil, není špatná, ale pro mě málo dokument programů. Tak že asi tak nějak to máme podobně.😉

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 935
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

Ano, mam toho az prilis, ale je to moja uchylka :-). UPC a Magio mam ako hlavny prijem, potrebujem pokryt 4 TV v domacnosti. Lepsi TV mam kvoli manzelke, sleduje hlavne ceske stanice. Skylink kvoli PL a Sweet mam tiez od zaciatku. A tie streamovacie sluzby postupne ako prichadzali, tak som ich objednaval. Jasne, ze to tiez vsetko nestiham sledovat. Sat som mal takmer 30 rokov a pred par rokmi po nastupe IPTV som ho zrusil. Uz nemal pre mna az taky vyznam a v porovnani s IPTV tam nevidim ziadne vyhody.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 675
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Brazilská liga

PREMIERE TV Brasil v GD Player TV v mobilu(android)

:)

KARELBALIK
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 118
Odpověď v diskusním vlákně včera
 

Match TV

....právě na svém Instagramu oznámil, že zakoupil práva na brazilskou ligu

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 259
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra