Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Instagram na Óčku

Kto si občas zapne Óčko, tak si všimol, že veľkú časť obrazovky zaberá akýsi televízny Instagram. Ja osobne som tiež aj na Instagrame, veď málokto tam nie je, ale toto čo urobili mi vôbec nepríde ako niečo, čo prilepí ľudí na obrazovky. Rozumie niekto tomu, čo týmto krokom chce Óčko dosiahnuť?

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 802
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LuboTS

Vôbec nie.Aky to dáva zmysel? :O

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Skylink Live TV/ HBO Standard + HBO Max a Sweet TV CZ.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 410
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pojďme si říct na rovinu...

kdo v dnešní době sleduje/poslouchá óčko?

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

na rovinu

co je na dnešní době a Óčku tak rovinatého?

On Air: KWS Varos106, Kathrein MSK120, Kathrein MSK200/MT, Kathrein CAS124, RS CMU200.

Varos107
Registrace: 8/2021
Příspěvků: 1 532
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Óčko vůbec nesleduji, tudíž je mi fuk, co dávají na obrazovce, možná je to dokonce zajímavější, než ta muzika, kterou tam pouští.
A jsem jedním z těch mála, kteří nejsou na Instagramu a nijak tím nestrádám. I FB jsem si před lety zakládal jen proto, abych se mohl přes něj přihlásit na různé weby a nemusel si pořád vymýšlet nové složité hesla. Dnes už se stejně přihlašuji hlavně přes uja Google.

Internet o2 (ADSL 20Mb/s) + O2 TV Stříbrná, parabola 80cm, monoblok 19.2E a 23.5E + Single LNB (28.2E-42E), DiSEqC S2/1PCNopt-W1 (P.162-IW Option).

salfa72
Registrace: 7/2011
Příspěvků: 320
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Taky jsem si toho všiml. Mě se to teda vůbec nelíbí. Miniokénko s klipem a okolo spousta nesmyslů Rv

acce
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 1 037
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Zaujímalo by ma, či znížili aspoň o štvrtinu cenu za reklamu, keďže tá už nie je na celej obrazovke, ale iba na jej štvrtine. Keď je reklama v časopise, tak cena reklamy na celú stranu je iná, ako cena reklamy iba na štvrť strany

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 802
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Óčko je samá reklama, minule som na chvílu zapol rock the night na óčko star, že super muzika a každých 15-20 minút reklama. Takže za mňa tieto stanice nemajú žiadny zmysel. Ak tam dali niečo také ako instagram, tak len preto, že na tom zrejme zarobia...

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 344
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

HNUS !!!! Rv Rv

janys
Registrace: 2/2016
Příspěvků: 177
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Asi že ak má nebaví sledovať klipy,tak si môžem čítať samozrejme chápte ma ironicky.Snažím sa pochopiť úmysly Tv Óčko.

TARABAS
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 8
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Instagram na Óčku

Jedna zo staníc Óčka je fajn po hudobnej stránke, po stránke takmer nijakých reklám a neruší to tam nijaký instagram. Óčko Expres.

LuboTS
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 802
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra