Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Enigma 2: Web kamery

Dobrý den všem!

Přátelé, rád bych se Vás zeptal, zda-li někdo nemáte funkční zdroj hezkých webkamer. Myslím takových, kde se zobrazuje příroda, třeba hory, moře, národní parky, historická centra měst atd. Nemyslím ty, co jsou na webových stránkách, ale rovnou nějaké m3u seznamy, které by bylo možné zkonvertovat pro přijímač s Enigmou 2 do user bouquetu.

Je to pro mého tátu, který se na webky rád kouká a chtěl by je mít v televizi, aby si je mohl přepínat dálkovým ovladačem a nemusel kvůli tomu k počítači.

Vím, že to funguje podobně, jako IPTV. Pár web kamer už mám, ale není jich moc. Na internetu je toho fůra, ale téměř nic nefunguje, nebo jsou možná odkazy ve špatném formátu??? Zkoušel jsem i odkazy, které jsem našel na tomto diskusním fóru, ale bohužel mi nic nefungovalo.

Existuje jedno české diskusní fórum, kde jsou spousty odkazů, ale tam téměř nic (už) nefunguje.

Odkazy nejspíš musí být v nějakém speciálním formátu a samozřejmě ten zdrojový stream nejspíš musí možnost přehrávání ve VLC nebo jiném přehrávači podporovat. Nevím. Natolik technicky v tomto ohledu edukovaný nejsem.

Prosím jen seriózní tipy a rady. Moc děkuji.

Pro konverzi na userbouquety používám program DreamSet.

Nemám zájem o IPTV programy.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Enigma 2: Web kamery

Já to ani nestačím zpracovávat. Musím jedno po druhém. Původně to bylo tedy pro mého otce, ale asi si to taky nechám. Je to paráda.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Nádraží Praha Smíchov funguje.A ještě znova zmíním ten Ciefpsetting.Kromě IPTV a webek má filmové platformy Rakuten a Pluto v několka jazycích kde jedou celej den filmy podle žánru jaký si vybereš.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

Enigma 2 : webkamery

Zdravím,neporadí niekto ako si pridať do zoznamu napr. webkameru (Playa de Las Teresitas - Tenerife Live cam) z tejto stánky?
https://www.skylinewebcams.com/en/webcam/espana/canarias/santa-cruz-de-tenerife/playa-de-las-teresitas.html
Prípadne návod ako to urobiť cez Chromium plugin.
Teraz mám Octagon Supreme 8008 4k,plugim mám v ATV 7.3.
Vopred vďaka za každú radu.

twinspin
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 53
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra