Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

satelitní přijímač

Zdravím, mohl bych poprosit o nějaké doporučení ke koupi na satelitního přijímače, který mi udělá z "blbé" televize tu "chytrou"
1,aby zvládal přijímat 4K
2, aby zvládal zpětné přehrávání přes červené tlačítko, (není přoblém připojit přes ethernet) popřípadě, aby tam šla nainstalovat aplikace skylink live
3, jednoduchá záloha do PC a řazení programů, tak jak si nastavím a případně jaké je k tomu potřeba aplikace v PC.
Děkuji za případné tipy.

Mank
Registrace: 6/2016
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: satelitní přijímač

Na také sa ešte len čaká. Zatiaľ je len ten ich vážnej a potom vážnej od AB IPBox. A to sa musíš v tých požiadavkách uskromniť.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 941
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: satelitní přijímač

AI asi úraduje. Píše si, čo sa jej zachce.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 941
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Spacer

Díky, jen jsem se zeptal. Moc se v tom nevyznám. Tak když vynechám druhý požadavek, tak by bylo nějaké doporučení?

Mank
Registrace: 6/2016
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: satelitní přijímač

Pro požadavek 1-3 OCTAGON SF8008 Combo 4K UHD Enigma 2, READ a podobné

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 892
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: satelitní přijímač

Ano, Octagon je dobrá volba ... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

jede přes něj i Skylink v pohodě? nyní mám arivy (které začínají odcházet do věčnýc lovišť), ale s CL modulem. Koukám, že ten Octagon nemá slot pro zásuvný modul.

Mank
Registrace: 6/2016
Příspěvků: 287
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mank

Ano, Skylink je OK a navíc pluginy jako archiv czsk apod.
Je potřeba přijímač nastavit - oscam apod. Mohu pomoci - poslat návod na konfiguraci linux přijímačů... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mank

Myslis,ze chytry prijimac 4k ti spravi aj z blbej TV tiez 4k?
Podla mna nie :-/

A je to
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 233
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: satelitní přijímač

Teď jsem rodičům vyměnil Arivu 203HD, která již odešla do křemíkového nebe, za AB Pulse mini 4K (linux) a zatím max spokojenost. Pluginy udělali z ,,hloupé TV chytrou,, obraz jako žiletka, jednoduché ovládání. Za měsíc co maj novej box, ani jednou nevolali, že by byl s něčím problém R^ :)))

VU+ UNO4K SE (FBC-S2X + Vu+ Turbo USB tuner DVB-T2/C) Vti 15.x.x, Zgemma H9 combo 4K - OpenATV 7.1, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET (19,2 + 23,5)

Wozi
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 564
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra