Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Přenos z MET

17,45 - ROMEO A JULIE ? Charles Gounod
1W 12637H 14500 (patrně QPSK). Zkušební signál už běží. Dnes žádný tanker v důchodovém věku, ale Nadine Sierra

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

Přenos z MET

No, len aby sme to vôbec videli, okolo Nitry čierňava na oblohe, ako v pivnici /v sklepe/

olav
Registrace: 5/2010
Příspěvků: 234
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Díky,že se staráš a dáš info ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Když ostatní selhali...
Já už se také nedívám na všechno. Ty největší pecky z MET, co už tady byly v lepším obsazení, mám nahrané, ale Sierra je naděje. Na obstarožní obézní subrety s andělským hlasem se dívat nebudu. HD a 4k kamery nemilosrdné. Tady už ani kamerový skin detail nepomůže.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

@olav

Nemusíš překládat! Mládež se na tohle nekouká, a mi rozumíme. Sortiment ťav, vretenic, kozubů, čierného korenia, atd. máme v malíčku. Používáte ještě výraz "ďumbier"? Leckde na Slovensku už není, tedy v obchodě ano.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Je to opravdu vzkvétající hvězda

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Díky za info,
choroba mě poněkud rozhodila pozornost. Jen náhodou jsem teď koukl na tento web...

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Oprava: choroba mi rozhodila pozornost. Je vidět, že jsem fakt mimo...

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@korkoran

Naštěstí trochu zhubla. Už jsem se děsil, v Nápoji lásky už měla pěkně nakročeno k formám obvyklým u sopranistek, v La traviatě to chtělo ještě kousek, TBC na ní moc vidět nebyla, ale jako Julie už je perfektní.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DPetr

Záškrt je zlý, měl jsem ho v r.1953, jako poslední utajený případ ve Středočeském kraji. Měsíc v kolínském špitálu a 32 injekcí to spravilo.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 916
Odpověď v diskusním vlákně
 

@konas

Tak naštěstí mám momentálně jen "zaškrcené" hlasivky ( jedna z fází nezvládnutého nachlazení ) a trochu chycené průdušky. Když jsem ale ráno v kuchyni marně hledal, kam mé ratolesti zašily smetáček a lopatku, místo slovního zaláteření jsem vydal jen jakýsi vokalizovaný kvil :)) Co jsem potřeboval vyřídit, jsem musel učinit mailem. Telefonem tak akorát esemesky...

DPetr
Registrace: 2/2014
Příspěvků: 373
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra