Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

VU+ UNO 4k - problém FTP

Prosím o radu nemůžu se stále přihlásit přes wifi z PC do svého VU+ UNO 4K skrze FTP, mám poslední verzi VTI, používám Total Commander, heslo root ve VTI se mi pokaždé při otevření zobrazuje jiné i když ho vymažu a dám uložit. Už mě nic nenapadá.

look
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ UNO 4k - problém FTP

Ve Vučku jmeno a heslo root. Pak rstart Vučka. Total Commander IP adresu boxu. Jmeno a heslo root.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 964
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ UNO 4k - problém FTP

kde ve vucku jmeno a heslo root

look
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ UNO 4k - problém FTP

u vti je meno root a heslo je dreambox . ak si ho zmenil , preinštalovať .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

Heslo u root

Ahojte, este by som skusil heslo : pw
To mi slo stale.. ale kde sa meni, to neviem takto z hlavy. Ja pouzivam OpenPli 8.3..

Mopky2
Registrace: 10/2015
Příspěvků: 137
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ UNO 4k - problém FTP

Mě problém s přihlašovánim vyřešilo zaškrtnutí volby v TC v podrobnostech síťového připojeni ,,Použit pasivní režim přenosu (jako webový prohližeč),, bez toho jsem se nemohl připojit.

VU+ UNO4K SE (FBC-S2X + Vu+ Turbo USB tuner DVB-T2/C) Vti 15.x.x, Zgemma H9 combo 4K - OpenATV 7.1, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET (19,2 + 23,5)

Wozi
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 564
Odpověď v diskusním vlákně
 

@look

Modré tlačítko/systémové nástroje/heslo root změnit heslo

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500A, Nokia 8010, Chromecast, Skylink, Sledování tv, Magenta, Sweet, Eurosport Player, streamovací služby.

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 2 964
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra