Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

První volba EL/EKL na Nově/Joj

Podle Luďka Mádla koupila CME pro Česko první volbu zápasů Evropské ligy/konferenční ligy, pro Slovensko JOJka!

Překvapuje mě hlavně Nova že koupila jen tu první volbu, myslel jsem že oni budou chtít ty zápasy které získali Sport 1/2

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 795
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Co sem říkal mám pravdu zas že to budou mít nova sport první volbu zas mám pravdu ví nevěříte jako Dawis77 ..... Liga mistrů taky mám pravdu že koupila práva na další tři sezony

behstrom
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 484
Odpověď v diskusním vlákně
 

@behstrom

Podle mě to bude na Nova Action, nevím jak to je ale myslím že tahle část práv by měla být má free to air kanálu

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 795
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Takže ČT sport je ze hry venku od letošní nové sezóny 24/25. To že to má CME i u nás, ještě nemusi znamenat, že to bude na volné přístupném programu např. Nova Action. Ve hře je i Nova sport 1 a 2.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

Proč by to bylo na bezplatném kanále může to být na fotbalovém kanálu nova sport 3 a 4

behstrom
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 484
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

klidně to můžou dát i na Novasport 6 :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Vsechny Nova Sporty jsou ale dostupne i na Slovensku, kde ty prava ma Joj. Takze to bude muset byt na Nove, Nove Action nebo v dobe vysilani UEL Slovensko odpojovat.

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 290
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

taky se někomu zvedá žaludek z toho exparta ČT Kobylíka?Chvála bohu že o práva přišli!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

EL/EKL

To bude dôvod na spustenie Nova sport 7 :))) . Inak CME vraj kúpilo ligu majstrov opäť aj pre Slovensko.

Ricardo27
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 24
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

V ČT to směřuje k podobnému scénáři jako u našich sousedu v Německu. Jenže u našich sousedu by se ty peněžní prostředky určitě
nejaky nasli, kdyby neměli nakoupeny uz jiný vysílací práva, která jsou také o něco dražší, prostě něco musí jít stranou. O tom si uz jistě rozhodli oni po zvážení financi pro nákup vysílacích prav. Aby to v ČT nedopadlo nakonec jako s RTVS Sport časem. Co si ale myslím je to, že by z naší nejvyšší fotbalový soutěže měl být odvysílán alespoň jeden zápas z kola a jeden zápas z druhé ligy pokud má být ČT pro občany jak se říká, aby ti mladí sportovci už od zacku měli větší možnost sledovat fotbal našich klubu na obrazovce. Aby měli nějaký svuj vzor oblíbeného hráče. Samozřejmě ať je to i na placené verzi programu, ale v tomhle by se ČT měla taky angažovat, když už přichází postupně o atraktivní soutěže. Na domácí fotbal by se finanční prostředky určitě našli. ČT radši bude šetřit na spuštění provozu CT3. To si myslím, že je zcela zbytečně už. Lidé se už po case přizpůsobili současnému obsahu a složení programu ČT a nějaký těm hudební pořad je součástí vysilaciho programu ČT 1.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Fotbal je absolutně nejdražší sportovní pořad v přepočtu na hodinu vysílání, za ty miliony se dá nakoupit plno hodin jiných sportovních akcí, pokud by ČT chtěla přeplatit komerční tv, tak by potom mohla opravdu sportovní kanál úplně zrušit a fotbal vysílat na ČT2.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

ČT to dělá dobře ... fotbal je předražený sport. ČT má jiné povinosti. Ale proč má ze zákona vysílat MS a ME ve fotbale a olympiádu ... to nechápu. Na toto padnou velké peníze ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 872
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

Tohle jsou ale naopak právě věci které na ČT Sport patří, mají vysílat českou reprezentaci/reprezentanty na akcích jako je MS hokej/fotbal, EURO, olympiády atd...

Neměli by vysílat dlouhodobé soutěže jako jsou fotbalové a hokejové ligy, tenisové grandslamy...

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 795
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MHaslar

Některý z těch sportů mají CZ i SK feed, takže nebude problém zařadit nějaký jiný program na Slovensko..

higgins
Registrace: 6/2023
Příspěvků: 17
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Hoši, tak to je jasná věc, že je fotbal je draha věc v poslední době, zejména ta zahraniční soutěž. Mě jde predevsim o nás o naše národní zalezitosti, a tam ta pravá, ale zase jeste tak drahá nejsou oproti LM,EL,EKL atd.,aby se nedala vysílat na ČT a zapasy reprezentace by měla být samozřejmost vysílat přenosy na veřejnoprávní televizi. Jean55 má pravdu. A navíc Ne každý si může dovolit platit sport a jiné programy v dražších balíčcích od poskytovatelu televizních služeb u nás. Když už si platíme koncesionářský poplatky, tak snad máme právo vidět naší ligu a reprezentaci fotbalovou,hokejovou nebo basketbalovou, lyžařskou atd. ve veřejnoprávní televizi, která má být pro všechny. Začíná mi to i připadat, že to programový ředitel sportu nechápe co je to veřejnoprávní televize. Za Otty Černýho to bylo o něčem jiném. Práva byla už v té době taky drahá, ale věděl co má dělat, protože se pohyboval i ve sportu jako redaktor. V tomhle ČT šetří nesprávné na přenosech české reprezentace a domácích soutěži. U nás se přece ví, že fotbal a hokej je tu národni sport. A mimochodem jestli se budou opět zvedat poplatky za tv a rozhlas, tak by se určitě prostredky zese nasli.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Upřesnili se tu nové kontrakty na LM i EL ... ale oficiálně jsem to nečetl, tak to furt beru s rezervou ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 5 872
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Tiez mam dojem, ze to uplne tak nebude.

UPC DTV, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, HBO Max, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, ESP Pass, Voyo + zopár ďalších.

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 690
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

Chlapy, s tím už nic teď nepujde delat, to je jasny, možná časem dojde k nějaké změně k lepšímu, alespoň ve stylu jedno vybrané utkani z lig a reprezentace, teď je to jak to je, prostě český Kocourkov, hlavně doufám, že se to nebude pohybovat směrem dolu a nedopadne to třeba jak u našich sousedu na Slovensku nebo v Německu, kde už taky nedávají zápasy reprezentace, pouze přátelský utkání německé reprezentace a Německý pohár, jak jsem se již zmínil.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

A to ta repre musí být na státní tv? Třeba to soukromník umí udělat lépe. A dostane se do stejných domácností jako státní tv. Hlavní je, aby repre nebyla na placených programech a potom je to jedno.

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 844
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

koukám,že na Novasport6 dali i FA Cup :)))

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77

a na Nova sport 5 BL konferenční přenos a občas nejaky zápas z BL. Je to tak lepší, už jenom ztoho důvodu, že Nova sport 5 a 6 je pouze zatím jen u O2, Telly a Skylink má zatím jen pětku v nabídce. Snad budou další.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

V neděli 20:45 je na NS 1 ženská francouzská liga, mužská s PSG je také na NS 6. Je možné, že některé atraktivní přenosy zařadí na NS 5,6 a ty méně zajímavé skončí na NS 1,2.

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vlah

jestli si ale myslí že tak donutí např. T-Mobile je dát taky do své nabídky tak se podle mě moc pletou...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

co mám info tak T-Mobile v dohledné době NS 5 a 6 určitě nezařadí.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: První volba EL/EKL na Nově/Joj

pěkně je to z jejich strany oj.b.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 787
Odpověď v diskusním vlákně
 

dawis77,

To máš pravdu, je to tak trochu z jejich strany vychcanost nebo aspoň to tak vypadá, ale zase na druhou stranu, když něco získali navíc, tak to musí někam nacpat mezi těch šest pozic. Záleží jak se dohodli na kterých verzích Nová sportu se to bude vysilat. Ten fotbal z Ligue1 a 2 tam klidně mohli nechat tak jako doposud na 1 a 2. Nekončí náhodou letos vysílací práva na Ligue 1 a 2 na Nové? Je možný, že to prodlouží zase na tři sezony a bude to zase něco navíc stát.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 012
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra