Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

Ahoj všem, sháním nový set-top-box a nějak nemůžu najít žádný, který by splňoval moje požadavky. :)) Hledám nějaký přijímač, který má podporu pro DVB-S2, umí CI+ 1.4 a běží na něm Android (aspoň jako nadstavba, jinak může běžet na nějakém Linuxu). Našel jsem spoustu satelitních boxů, ale žádný s CI+. Nemá někdo nějaké tipy? 🙂

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 290
Odpověď v diskusním vlákně
 

Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

třeba tenhle Zgemma H9 TWIN SE

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

a už je k tomu aj android?

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

https://satelity.ellano.sk/zgemma-h9-twin-se_41956.html
tady si to můžete počíst

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

;) ;) ;)
Až je ten Android 9 na takej istej úrovni, ako je tomu napr. na Dreambox ONE COMBO UltraHD, tak z môjho pohľadu a skúseností, ten android nič moc!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

Na AB PULSe tiez slubovali Android, aj v multiboote je nastavenie, ale presiel dlhy cas a po Androide ani stopy. Rv

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 520
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Ja ted prave AB Pulse mam, tesil jsem se a asi nic :-/

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 290
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MHaslar

Z vlasní zkušenosti mohu poradit, koupit si dvě zařízení - SAT + android TV nebo google box. Ušetříš si nervy. Nebo specifikuj co potřebuješ na tom androidu, možná to najdeš v SAT s enigmou.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 891
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Set-top-box s DVB-S2, CI+ a Androidem

ked už sa tu bavíme o androide ,mňa by zaujímalo na ktorom funguje v skylink live P-čko tzv. utrpenie :))) vraj to už nepôjde podla vyjadrenia skylinku. nie že by mi to chýbalo ,ale ked to mám v balíku zaplatené tak mám rád veci ktoré používam funkčné.....poškulujem po nokia-8010 V2.do nedávna som to občas používal v octagone-8008 ,ale už aj tam to skylink odpálil. v android TV to tiež nejde,kedže je ten android na jedno kopyto,predpokladám že to nepôjde ani v tej Nokii. zatial to pozerám na pc a klonujem to na TV. to je momentálne asi najlepšie .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Vyzkouším utrpení na Octagonu Spirit a dám vědět... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Hlásím, že utrpení :))) funguje - Octagon Spirit ;)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

ok,dakujem.... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 120
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra