Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižkov

https://www.parabola.cz/album/foto-1006/
https://www.parabola.cz/album/foto-1007/
https://www.parabola.cz/album/foto-1008/

Kdyby chtěl někdo na test 30sec záznam kompletního TS(záznam v Promax HDRanger3), tak ho mohu někam upnout.
sekce Album: Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady)
Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Ptrogramová pozice HD/HEVCsekce Album: Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady)
Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Programová pozice UHD/HEVCsekce Album: Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady)
Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Pohled na obsah transportního streamu.
Popis fotografií:
[1] Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady) Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Ptrogramová pozice HD/HEVC
[2] Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady) Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Programová pozice UHD/HEVC
[3] Experimentální vysílaní DVB-T2 Praha Město(Žižkov Mahlerovy sady) Kanál 50(UHF) - vertikální polarizace. Pohled na obsah transportního streamu.


On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

nemam na to hardware, hold moje grafika neumí hevc, nepřehral bych to :D musim si počkat až bude na upgrade :D

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

jaky program použivaš pro tu analyzu trasportnich streamů? Většinou jsem koukal přes ten co je z dvb vieweru. Jinak u tohoto testu je polarizace jedno, pujde ti to tak i tak, ma to 2 vysílače v sfn každy s jinou polarizací.

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

Jak to myslíš, že je polarizace jedno??

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

Zítra asi konec...jinak jsem to občas sledoval na opticum combo sloth plus...v rozlišení 1080p...

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 5 017
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

A podle čeho určíš který vysilaš přijímaš? vždyt to pustili hned ze 2 vysílačů, má to jet ještě z cukráku, na stejném kanále v sfn.
http://www.rozhlas.cz/digital/televize/_zprava/ostre-vysilani-dvbt2-v-cesku-zacne-1-brezna-jako-prvni-se-docka-praha--1701262

Qquiderr
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 1 505
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

Já ale píšu v tomto tématu o experimentu na kanále 50 a ten jede pouze ze Žižkova ve vertikalu. A příjem na kanále 31 má začít až zítra. Navíc pro mě jako DXera z Jihu Čech přichází od zítra v úvahu pouze Žižkov ve vertikalu, protože v horizontalu mi to na jihu Čech ruší rakouské vysílání z Jauerlingu.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

A lidi v jižní a západní části středních Čech budou většinou přijímat Cukrák, tedy v horizontální polarizaci. Takže nejí jedno, která polarizace. Možná to posuzujete jen ze svého pohledu pražáka..

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

Ahoj Všem, má někdo info, že už začalo vysílání na K31? A jak to teda nově vypadá ? :-)

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

V 10.00...31

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 5 017
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Experimentální DVB-T2 vysílání Praha Žižko...

Už to jede ano a co pokrytí?.. jsou nějaké první recenze?

Pájík
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 361
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra