Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

Rai, Euro 2016

Italská tv Rai přichystala pro své diváky příjemné překvapení: všechny zápasy Eura, budou moci diváci sledovat nejen standardně na kanálech Rai 1 a Rai Sport, ale nově i na Rai 4. Na tomto kanálu ale diváci neuvidí pouze zápas jako takový, ale místo standardního komentáře uslyší a i uvidí komentáře známých osobností ze světa showbyznysu, který bude hlavně ve znamení zábavy.. Ve studiu budou sledovat přímý přenos fotbalu nejen oublikum, ale známé osobnosti. Mezi prvními "komentátory" bude slavný komik Paolo Villaggio, alias účetní Fantozzi včetně jeho ženy Piny. Zatím není známo, zda přijde i jejich krásná dcera. :-) V dalších dílech pořadu se v roli komentátorů sejde plejáda celebrit jako Eros Ramazzotti, Monica Bellucci, Valentino Rossi, Zucchero, Amanda Lear, ze zahraničních přijdou Ricky Martin, herec Dwayne Johnson a další... R^

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Ještě název pořadu: (M)Rai dire Europei (nikdy neříkej Euro)

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

A co jako? To potrebujeme Fantozziho žvásty v taliančine k futbalu???

Nibiru
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 1 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nibiru

Já sem píšu různé zajímavosti z Itálie, protože je spoustu lidí, kteří sledují italskou televizi. Někdo píše zprávy z Německa, někdo z Polska a ja z Itálie, protože tamní tv trh znám. To je všechno.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Mě už fakt případne, že z nějakého důvodu jste vysazeni zeivna na Itálii. Ať napíšu cokoliv tak se vždycky najde rejpal co musí prudit. Přitom je tady na denním pořádku, že se píše o Německu, Polsku atd. Teď nedávno tu kdosi psal, že 3sat vysílá maratón sledování vlaku. To si nikdo nerejpnul, přitom sledovat jízdu vlakem je fakt velká zábava :-) :-) Nebuďme tak zavistivi a pokud vás něco nezajímá, tak TO NEKOMENTUJTE! Jako mě by nenapadlo komentovat jízdu vlakem na 3sat. :-)

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

píš si to doma na papier, neverím že toto niekoho enormne zaujíma...
Rv

Nibiru
Registrace: 3/2008
Příspěvků: 1 061
Odpověď v diskusním vlákně
 

franck

vieš, jazdu vlakom (ale myslím že to skôr bolo o železniciach) nedávajú bežne na iných programoch. Takže by si sa divil, ale tak ako je niekto fanúšik futbalu, niekto iný sleduje jazdu vlakom - a to bez srandy. Mám z watchme u Technisatu naladené z 50 kanálov asi 10 a BahnTV je medzi nimi.
K tvojmu príspevku - vieš Euro2016 dáva v každej krajine minimálne jedna televízia a tak tých čo v ČR/SR budú pozerať EURO2016 na talianskej televízii bude naozaj zopár a tí zrejme sem na toto fórum nechodia. Či to bude na RAI1, 2, 3 alebo 4 (ktorá je pre nás kodovaná) je celkom jedno.

Možno keby si dal správu, že sa chystá UHD vysielanie EURO2016 v spolupráci s RAI tak by to bola určite zaujímavá správa a našla by tu zrejme honde fanúšikov.
Keď nevieš kde takúto správu hľadať, pomôžem ti:
https://it.sports.yahoo.com/notizie/rai-e-eutelsat-pronti-per-partite-euro-2016-110815732--spt.html

tak to trebárs prelož a daj sem info čo s tým.

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

O ULTRA HD jsem už taky psal.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Článek za chvíli přeložím.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Piš dál. R^

pf09
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 3 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

To:Niburu

Niburu úplně stačí když nám na nova sportu komentuje zápas "čobol"

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Rai ve spolupráci s Eutelsat nabídne všechny zápasy Eura nejen v hd, ale i v ultra hd. A to prostřednictvím bezplatné satelitní platformě Tivusat. Pro příjem ultra hd bude pouze potřeba mít televizor který tuto technologii umožní a buď decoder tivusat nebo cam. Není potřeba žádná smlouva ani předplatné. Vysílání je pro diváka zdarma. Rai se ve spolupráci s britskou značkou VNova dohodli na vysílání v kodeku p.link 4k Perseus v televizích které se jiz prodávají a které jsou plně kompatibilní s Tivusat a s dvbt2 a technologii ultra HD. Ředitel Rai připomněl, že pro Rai je technologie HD a ultra HD absolutní prioritou a že vysílání fotbalového eura je pouze začátek. Uvedl, že již během tohoto roku se prodalo více než milion kusů televizi s podporou ultra HD a to i přesto, že oficiální zahájení v tomto formátu bude až startem fotbalového eura.
Ředitel také dodal, že i když je vysílání v ultra HD relativně nové, nebude to mít pro diváky žádný ekonomický dopad a vysílání v tomto formátu bude vždy bezplatné.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miky

jasne. vhodnejsi komentar pre vas nova sporte, bude zachvilu nemecky alebo arabsky...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Dík za překlad. Sice je to avizováno jako bezplatné vysílání, ale bez italského CA pro nás nesledovatelné. Doufám, že alespoň ti Turci to pustí úplně FTA. Už se těším na turecký obraz 4K a český komentář z našeho vysílání.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 676
Odpověď v diskusním vlákně
 

na margo

komentatorov, alebo dabingu...je uplne normalne ze na verejnopravnej slovenskej televizii su filmy po cesky. avsak NEDAVNO som bol "milo" prekvapeny ze SLOVENSKY film na CT2, bezal v povodnom zneni s ceskymi titulkami. v tomto filme ma zaujal znamy slovensky bezdomovec, olympijsky medailista z moskvy jano f., ktory predviedol famozny herecky 3 minutovy slovensky vykon. aj s ceskymi titulkami....... som zvedavy, komu nakoniec jano predal olympijsky bronz, pretoze mne tu medailu nukal za 5000,-Sk v roku 1995, avsak pre jeho dobro som ju nekupil.........vie niekto komu ju predal???

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@omar3

ak bude synchron obrazu a zvuku, potom ok...na akom konkretnom type TV a STB prijimas 4K?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Bezplatné pro ty, kdo mají tivusat. Tivusat je sice kódované, ale z důvodu licenčních práv, protože je určena pouze italským občanům.

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

TV Samsung, již rok a půl stará. Typ už z hlavy nevím, stejně se již neprodává.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 676
Odpověď v diskusním vlákně
 

@omar3

tv jasne. a STB?

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Díky moc za informaci.

Digi Tv top platforma

satmana
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

STB 4K nemám. Jak klesnou ceny tak si asi nějaký pořídím. Ladění nestandardních družic, programů a jejich třídění na TV je pakárna.
Obyčejných mám asi 6. Nejčastěji používám Amiko 8260, Golden Interstar a Zirkona.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 676
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Dekuji za infomace co sem davas! Vubec se nedivej na ty zavistive rejpaly. A mimochodem jsem i fanda do zeleznic, takze to se nevylucuje. A mimochodem existuje velmi pekna ruska zeleznicni stanice RZD (Российские железные дороги).

Ja uz cekam, kdy se v Tivusatu objevi Mediaset HD verze kanalu Italia 1 HD, Rete 4 HD a Canale 5 HD. Mel jsem moznost sledovat HD verze techto kanalu z distribucni linky z 5 west a byla to skutecna pastva pro oci. Je to zde v multistreamu s PLS, takze pro bezne prijimace prakticky nedostupne.

koudelka
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 838
Odpověď v diskusním vlákně
 

@koudelka

Díky za podporu. No mně už to taky tak případne, že to je spíše neprejicnost a závist... samozřejmě, že taky nemám nc proti železnici, jen jsem chtěl poukázat na to, že fanoušci německých či polských tv sem píšou kdejakou věc a já sem průměrně 2x do měsíce dám zajímavost z Itálie a už si musím vyslechnout jak je ti nezajímá apod. Přitom mě taky spoustu věcí nezajímá a nekomentuju to...právě proto, že mě to nezajímá... :-)

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Taky čekáme na Mediaset v HD. Je to otázka času. Spekuluje se, že do konce roku by to být mělo. Uvidíme...

Rai - Mediaset - TivùSat

franck
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 3 706
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Rai, Euro 2016

Dík za info (tidítov si nevšimaj) ;)

VU+ UNO 4K, OpenPli 8.3, Oscam.Pozícia:23,5-19,2-16-13,0.TivúSat

Valto
Registrace: 12/2010
Příspěvků: 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

@franck

Dáváš sem velmi cenné informace, ke kterým by se vĕtšina návštěvníků tohoto fóra jinak tĕžko dostala a nevidím důvod, proč bys v tom nemĕl pokračovat. I když s nĕkterými Tvými názory nesouhlasím, ale takový už je život... ;)

rs505
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 2 204
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra