Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Satelitní karta TBS 5925

Koupil jsem si tuto kartu TBS 5925 , s tím že jsem se domníval že obsluha a nastavení bude jaksi obstojná, no opak je pravdou, skoro nic není v češtině, ani software, prostě realita je někde jinde. Mám už sice něco nastavené a tak ale prosil bych někoho kdo vlastní tuto kartu- sice šance je malá že by ji někdo asi vlastnil- samozřejmě bych mu zaplatil předem, kdyby mě ji zkusil třeba přes Team wiever nastavil, vysvětlil nějaké věci a poradil třeba nějaký ten software v češtině, ale to asi není možné v češtině. Schválně jsem ji koupil u autorizovaného dovozce v ČR a prostě návody mají absolutně nesrozumitelné- podle toho se nedá nic nastavit- to je snad pro Windows 7, já už mám Windows 10 A hlavně že vyinkasovali penízky. prostě proč se to sem dováží, když to nemá české menu atd a za tolik peněz? Možná někteří se mě budete tady smát, ale vžijte se do situace každý jednou začínal. :((

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Je to professional box nie pre každého a firmu čo ti to predala by som s toho nevinil máš čo si objednal.Môžme byť len radi že sa to dá kúpiť aj u nás. ;)

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Chtělo by to trochu pokory, pane! Pokud neznáš zádný světový jazyk, pak jsi v tomto ranku slušně řečeno v (nevhodné slovo)i. Tad bych být tebou začal...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

v dnešnej dobe je k dispozícii google translátor.asi tak 70% ten preklad je na úrovni. a translátor zvládne každý operačný. výmimka - bude asi ovládač.

vusolo 4 K . blackhole 3.0.8.

oneeeee
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 7 489
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

http://www.tvsatnitra.sk/obchod/action/productdetail/oc/1771880/product/tbs-5925-usb-dvb-s2-tv-profi-tuner.xhtml

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

O Windows 10 tam není zminka.

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

funguje aj tam aj vo win8

Dreambox 920/7080/TBS 5925/GIBERTINI 150

pele1
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 5 397
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Žádné zahraniční profi zařízení nemá manual v češtině a buď rád, že to bude chodit pod českými WIN. Dost často tato zařízení vyžadovala WIN en. V dobách XP to bylo pravidlem.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 920
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Ono dnes, ked niekto robi nieco do elektro, pc... zaklady anglictiny su nutnost. Z hovorovej anglictiny som uplne v p.rdeli, nikdy som sa ju neucil, ale odbornu elektro, pc... pochopim. V pc som preto vzdy pouzival programy v anglictine, aj ked existoval preklad.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 451
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Návod v češtině je pro všecny karty TBS pouze jeden univerzání:
http://olmi.tv/files/eshop/download/user_manual_cz.pdf
Instalátor do češtiny nikdo bohužel nepřeloží a nakonec všechny obslužné softwary jsou v češtině a to DVBDream, ProgDVB, DVBViewer i originál TBS Viewer.
S WIN10, což jsou vylepšené WIN8 nemají karty TBS žádný problém.

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

Satelitní karta TBS 5925

Děkuji všem za velmi vyčerpávajíci komentáře

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Pokud nezvládneš instalaci pár programů,kontaktuj někoho kdo to umí........Mám nainstalované na XP a Win7.....desítek bych se bál.....Používám plnou verzi DVB Dream. R^

Femr, to bylo natáčení..... dnes TBS 5925 na 105cm a SG2100, 85E - 30W,olomoucký kraj, W98, W2000, WXP, Vista,W7(64) na plátno 250cm.

Kamil_k4
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 3 838
Galerie: Kamil_k4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

V čem potřebuješ poradit: ze stránek tbsdtv.com stáhni nejnovější ovladače do PC, připoj kartu a postupuj dle pokynů na obrazovce až se ovladače nainstalují, instaluj některý obslužný program DVBDream, ProgDVB, DVBViewer nebo TBS Viewer ten přepne se do toha jazyka v jakém je systém v PC, co je na tom složitého? Individuální nstavení Diseqc, LNB a kam to má nahrávat případně jaké použít kodeky to musíš zvládnout sám. Jak říkáme vždy s kolegou, stačí jenom odklikávat. Metoda pokus omyl je sice delší, ale funguje to.

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

matchbox

Tak jediný software co je v češtině je DVBDream
DVBViewer
TBSViewer
ProgTV
TBS TSRecorder
TBS-BlindScan
TBS IP

nic z toho není v češtině

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kamil_k4

Já už těch pár programů mám nainstalovaných. dobrá v pohodě

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

dejme timewiever

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

jinak dava toto i s kanalama funguje ok

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

http://leteckaposta.cz/801050775
32 bit

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

zde 64 bit
http://leteckaposta.cz/704883226

warteam83
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 842
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kočička

No jo a jsme u toho, nejříve si rozchoď kartu a potom tam cpi nadstavbu TBS TSRecorder
TBS-BlindScan
TBS IP

DVBViewer i ProgDVB jsou v češtině !!!!ŠPATNĚ SE DÍVÁŠ. Ale stačí pouze jeden, tak si vyber

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

rozchoď kartu

Já už ji mám zdovolením rozchozenou jde mě ČT24, ale nevím jestli se musí nastavovat motor USALS atd,

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

No tak, tak co plácáš o návodu? Když máš USALS tak ano.

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

To: kočička

Velmi kvalitny prehravac je aj SMART DVB http://www.smartdvb.net/sdvb/downloads/

Tvorcu program som poziadal o zmenu pri vyhladavani Multistreamov, tak to v tej poslednej verzii Smart DVB 0.4.5 Beta 1 uz vyzera lepsie a navyse tam je aj zopar vychytavok (napr. info 4:2:2 pri SD/HD - vdaka prosbe od Peona).
Software je volny a v pohode sa daju vyuzivat vsetke mozne pluginy.... Nevies sice jazyky, ale ak dostanes chut studovat http://www.sat-universe.com/

Dolezitou vecou u PC kariet je vsak pouzitie spravneho kodeku a sila samotneho PC.
Osobne pouzivam kombinaciu Arcsoft + AC3 a dalej LAV filter.

Arcsoft v pohode zvlada SD/HD vysielanie, na UHD je uz vsak potrebny zmieneny LAV filter. LAVko vsak mozes pouzit na vsetko ak by sa ti nechcelo hladat poslednu samostatnu verziu Arcsoftu.

V pripade zaujmu ti niekde nahodim Arcsoft + AC3...
LAVko stiahnes z https://github.com/Nevcairiel/LAVFilters/releases

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 183
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kodeky pre PC karty

Ako som uz spomenul vyssie, osobne pouzivam iba kombinaciu Arcsoft, AC3 a LAV kodekov. Ak niekto vyuziva nieco ine, odporucam vyskusat....

http://uloz.to/xgzVQKSm/codecs-for-pc-cards-zip

Be independent and your TV screen will never be the same.

sato
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 183
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nízké SR

Děkuji Vám kodeky zatím vůbec ještě neřeším, jaksi se mě podařilo tu kartu zprovoznit, ale nebere mě to ta karta ty nízké SR a ty transpondéry s desetinnou čárkou- konkrétně jsem chtěl na Astře 23,5 ty rádia na
12639. 7 V
12642. 5. V
12643. 1 V
atd, tak co je to za profi karta že to nedovede!!!

Satelitní parabola Fuba 105cm, motor Strong. satelitní příjmače Amiko Alien 2 Triple+ Dreambox DM920 UHD, satelitní PC Karta TBS 5925

kočička
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Satelitní karta TBS 5925

Predtým než začneš kritizovať kartu, prečítaj si jej parametre. Ale problém asi bude niekde inde. Chceš všetko hotové bez toho aby si sa niečo naučil sám. Len dodávam, že s touto kartou TBS5925 nie je žiadny problém spracovať Tp s SR od 500. Ak si chcel ešte nižšie, tak si mal kúpiť TBS6983. Tá v pohode SR od 100. Tieto karty sú určené pre profesionálov a na to sú potrebné určité vedomosti. Ak sa Ti nechce študovať, tak sa do použitia týchto kariet ani nepúšťaj. ;)

Slovak DX satellite overwrite club.

Peon
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 553
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra