Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

řecké kanály

Zdravim, máte někdo informace kde všude na satelitních pozicích se nachází řecké kanály volně či emu přistupné?
Vím pouze o rik sat na 13E na 10815E nic nevidím naladilo se jen pár jiných programů dále vím o 3,1E v biss kam se ted ale s 60cm parablou nemužu dostat a dále na eurobirdu 9E kde je vše nepřistupné-jedině ofiko, jde nám o procvičení řečtiny plus volby a na internetu se dívat na tv nás nebaví,díky za informace R^ :lookaround:

zori
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 507
Odpověď v diskusním vlákně
 

Greek channels

http://goo.gl/vSw39u

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@zori

ahoj, uz sa ti podarilo kupit domcek v grecku?
v cechach mozes na orbit pozicii 9E s malou parabolou E85 prijimat volne SD kanaly 4E, ART, BOYAH. platene otvoris pohodovo v EMU na tej istej orbit. pozicii ANT1, OAIE, OPAP
https://www.parabola.cz/album/foto-501/
sekce Album: ART/ 9E/ FTA
Popis fotografií:
[1] ART/ 9E/ FTA


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řecké kanály

díky za odkazy, fakt dobrá práce, jo už jsme tam koupily rovnou ostrov na splatky od home creditu :laughing: :bomb:
Na hotbirdu jsem nenašel ten státní nebo co to bylo na té spodní frekvenci ,jo apt vim ,ted koukám na netu protože na 60cm se mi to nedaří chytnout (3,1E) Přitom se siriusem neni problem, a z chalupy se mi 85nechce brát..., mimi jiné je nějaká možnost že na jedné parabole pokud ano tak jaké či jakým způsobem chytnout 3,1E plus 1W, nebo musí být dvě paraboly? Díky :lookaround:

zori
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 507
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řecké kanály

Tak já mám na přímo 4.8(Sirius) a tyto řecké(3,1) mi odrazem jdou sice slabší signál.ale hraje to i za deště R^

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 332
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řecké kanály

Ještě doplním je to 60 noname takové to vajíčko :O

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 332
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řecké kanály

Díky za informácie, no ja to mám na multifokus na 60cm parabole a sirius na lnb ve vzduchu multifokusu o vikendu
dám 80cm parabolu a snad pujde thor plus 3,1E na multifokusu
lnb mám takové to super úzke tušim inverto nebo co to je :ogre: Ale uvažuji o motoru... :lookaround:

zori
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 507
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra