Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

plustelka - příjem v čr

ahoj
přijímám signál z vysílače kamzík, tedy mux 1,2,3,4, zajímalo by mě jaké máte zkušenosti s příjmem plustelky, tedy možnosti registrace v čr, a placení této služby.

cvrcek92
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

a Ty nemáš ústa? maj infolinku. Pokaď chytíšjejich infokanál a vyhovuje Ti vobrazová kvalita, můžeš si zakoupit kartu v Čr i na Slovensku (např. ve známým e-shopu ellano). Páč nepíšeš jakej máš Tv/přijímač je to stejně planá diskuse. Nikdo Ti neporadí co vlastně potřebuješ.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

o modul mi nejde, ten bych si koupil v obchodě v čr, kde ho také prodávají. předpokládám že když ho šoupnu do tv panasonic tak pojede. jde mi o to, že na jejich stránkách je uvedena pouze možnost registrace: Slovenská republika. proto se tedy ptám jestli s tím má tady někdo zkušenost. kvalita mě až tak nezajímá, bude to pro děti do jejich tv. velice se ti pane hogofogo11 omlouvám že jsem sem ten dotaz dal, no předpokládal jsem že se mi ozve človíček, kterého ten dotaz nebude tak strašně obtěžovat Rv

cvrcek92
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

@cvrcek92

az to budes mat, kludne mi napis.. zaregistrujem Ti ho bars aj na seba. tak isto pokial by si chcel pokracovat po mesiaci gratis v predplacani sluzieb nie je problem

arioner
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

Děláš z toho zbytečné drama, Hogofogo napsal jen to, co jsi mohl udělat Ty sám, nemáš důvod dělat ukřivděného. Registrovat se normálně můžeš osobně a nepotřebuješ k tomu žádné prostředníky. Jen stačí zavolat-napsat a domluvit se. Možná by Ti zodpověděli i jak je to s kompatibilitou modul-TV.
Já jen tak pro info kartu plustelka (irdeto) normálně rozchodil v modulu irdeto smith (modrý), který zákazníkovi zbyl po zrušení skylinku. Služba funguje normálně a žádná habaďůra v tom není.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 001
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

@gunter: "...rozchodil v modulu irdeto smith (modrý)..." Nemělo být spíš fialový?

cha-cha
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 1 137
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

cha-cha,
ano je to tak fialový. Napsal jsem to nepřesně. Prostě ten člověk měl modul doma a kartu dodal jeden nejmenovaný známý slovenský e-shop. K použití původně modulu pro satelitní kartu vedla majitele úspora financí. Na Ostravsku je příjem Plustelky stejně krátkodobá záležitost.
Takže ono jde taky o to, aby si lidé uvědomili, že se jedná o přeshraniční příjem a o ten mohou spuštěním nějakého místního multiplexu na stejném či vedlejším kanále přijít.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 001
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

Pro Ostravu (konkrétně lokalitu Hladnov) je již zkoordinovaný K39 (teda stejný, který se pro slovenský MUX4 používá na TXu Krížava a je možné ho tam přijímat)s ERP 10kW a D charakteristikou. Takže bych se v tomto určitě neangažoval. Je otázkou času až tento K39 někomu ČTÚ přidělí a po zahájení je s +telkou ámen. Pak bych rád viděl protažené obličeje těch, kteří si zaplatili roční předplatné. Proto všechny z Ostravy a okolí, kteří mají možnost příjmu K39 z Krížavy před možností přijímat (a předplácet) si +telku důrazně varuji.

cha-cha
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 1 137
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

hogofogo11

Piš ve srozumitelném jazyku a ne v jakési hatlapatině!!! Co je to například "vobrazová"???!!! Zase další Čech co neumí vůbec česky!!!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

gunter

Hogofogo napsal hlavně pořádnou hatlapatinu, které není absolutně rozumět a jinak vůbec nic potřebného!!! Nejlepší je když tu radí nějaký přechytralý Čech, který ani neví kde je Morava a Slezsko a že to vůbec existuje!!!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

díky všem za odpovědi! jelikož se v tomto zas až tak nevyznám tak jsem se raději zeptal.
arioner - díky za velmi zajímavou nabídku, zatím jedeme na skylink, ale chtěli by jsme naše děti odstavit od tv v obýváku tím, že jim jejich nejoblíbenější program nickelodeon zprovozníme na tv v jejich pokoji a skylink se zruší. časem se ti určitě ozvu.

cvrcek92
Registrace: 1/2008
Příspěvků: 135
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

gunter

Nemluvíš z cesty když uvádíš toto: "Na Ostravsku je příjem Plustelky stejně krátkodobá záležitost."? Nevím kde jsi došel k tomu Ostravsku, když tu "cvrcek92" jasně uvádí to, že přijímá signál z vysílače Kamzík a ten v Blavě pokud o tom nevíš a tím pádem není z něj možný příjem na Ostravsku!!! Navíc před tvým příspěvkem tu vůbec nikdo nevzpomenul to, že přijímá něco z Krížavy!!!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

risposta

Interpunkce ti nic neříká ???

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 176
Odpověď v diskusním vlákně
 

risposta

Nevím za koho se tu biješ proč máš mermomocí tendence někoho opravovat či napravovat. Poslední odstavec v mém příspěvku:

"Takže ono jde taky o to, aby si lidé uvědomili, že se jedná o přeshraniční příjem a o ten mohou spuštěním nějakého místního multiplexu na stejném či vedlejším kanále přijít."

Je míněn všeobecně. A je zcela srozumitelný. Doporučuji Ti studenou sprchu a klid, takových "samozvaných" adminů zde máme více než dost.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 001
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

plustelka

je dobry projekt a za necelych 6eur sa daju sledovat kvalitne tv kanaly. len dodam ze obrazova kvalita plustelky ako aj celeho dvb-t je zavisla od tv prijimaca resp. od kvality tv tunera. jedna sa o tv SD kanaly. na high end PLAZME mam obraz plustelky vysokokvalitny v porovnani s low end LED tv, kde mam obraz maznuty, pri rovnakom zdroji signalu...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Když ona interpunkce se učila v 5.třídě

a někteří z nás až tam nedošli

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 503
Odpověď v diskusním vlákně
 

spokojne

pouzivam na plustelku bezkartovy modul, ktory spolahlivo slape
https://www.parabola.cz/album/foto-490/
sekce Album: PLUSTELKA - bezkartovy modul
Popis fotografií:
[1] PLUSTELKA - bezkartovy modul


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

bretah

Interpunkce je oproti nesrozumitelné hatlapatině maličkost, ty jeden rypáku!!! Hromadu lidí nepoužívá ani diakritiku a to už Ti nevadí, že?!

PS: Mimochodem od kdy se mezi posledním slovem věty a tečkou nebo otazníkem atd. dělá mezera??? Budeš vyrypovat s interpunkcí a sám máš přitom mezery!!!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

Gunter

Sám si dej tu studenou sprchu a uklidni se nebo to s tebou šlahne!!!

Udělal by jsi lépe, kdyby jsi si raději přiznal svůj přešlap a nadále ho nesmyslně neobhajoval. Tahat příjem z Kamzíku na Ostravsko může jedině (nevhodné slovo) nebo totálně ožralý člověk. Takže buď nepoužíváš mozek nebo jsi totálně našrot!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

Gunter

Sám si dej tu studenou sprchu a uklidni se nebo to s tebou šlahne!!!

Udělal by jsi lépe, kdyby jsi si raději přiznal svůj přešlap a nadále ho nesmyslně neobhajoval. Tahat příjem z Kamzíku na Ostravsko může jedině omezenec nebo totálně ožralý člověk. Takže buď nepoužíváš mozek nebo jsi totálně našrot!

risposta
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 1 746
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

risposta,
jdi se léčit a už nespamuj

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: plustelka - příjem v čr

Lexikonový příklad č.u.r.á.k.a.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 176
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra