Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

LNB výměna single za twin

Mám na motoru konvertor Invacom Single , ale potřebuju z paraboly vytáhnout obraz pro dvě televize a tak jsem nucen vyměnit ho za twin. Co říkáte na Inverto Red Extend Long Neck Twin 0,3dB ?

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

neznám

tvoji parabolu,nevím,jak sedí ozařovač,pokud jsi doposud spokojen,jen řešíš dva výstupy,dej si stejný typ,tedy Invacom twin,zkazíš tím nejméně věcí R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LNB výměna single za twin

Mám Gibertini 100cm dural a dávat 1500 za Inwacom twin se mi moc dávat nechce :-/ stačí že single nikde nevyužiju

Beavis
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 494
Odpověď v diskusním vlákně
 

někde

jsem ho viděl do tisícovky,je to slušný LNB,tak bych stovku nešetřil,jak chceš,možná pak napíšeš za pár dnů,že Inverto Red Extend Long Neck Twin 0,3dB,stojí za kulový a stejně ho pak koupíš,no jestli to máš na 23.5 a podobné,tak nic neřeš,nevím co lovíš R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

jinak

Inverto Red Extend Long Neck Twin 0,3dB,chodí super na šedesátce noname,jak bude sedět na stovce netuším R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

parabolu máš

víc než dobrou,není to škoda dávat na BMW disky z trabanta?,možná budou překvapivě sedět líp,dej vědět,taky mě to zajímá R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LNB výměna single za twin

dej si tam nějakou slabou družici,opiš si hodnoty signálu,potom vyměň za RED,nastav na max. a koukni jestli jsou alespoň stejné R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

pokud

ti bude ten invacom singl překážet,rád ho odkoupím přes SZ na vedlejším webu abecedy R^ :laughing: R^

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: LNB výměna single za twin

Hm, Invacom před takovými sedmi lety byl "in", ted je "in" inverto. Musím připustit, že Inverto za omnoho méně peněz o hodně víc muziky. Ale jsou paraboly, se kterými si Invacom rozuměl nejlépe. Triax a Fuba k nim nepatří, Gibertini 100 taky ne. A možná jsem narazil na "né moc podařený" kus Invacomu. Těch možností je víc, no a ted si vyber.../Osobně bych šel do Inverta black./

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

konvertor

IBU twin je jeden z najlepsich, hlavne dobrym sracovanim slabsich sat. signalov. ma velmi dobry pomer cena/kvalita. pri silnom sat signale vsak moze iverto blak ultra zabezpecit uplne opacny efekt ako pri slabom signale...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

inverto black ultra

singl, trebars na prijem yahsat 52,5E s parabolou offset 150x160. https://www.parabola.cz/album/foto-483/
sekce Album: inverto black ultra, trebars na prijem yahsat 52,5E.
Popis fotografií:
[1] inverto black ultra, trebars na prijem yahsat 52,5E.


Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra