Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Technik Kladno

Ahoj, nejde mi Eurosprt 2, někdo z Kladna, kdo by mi to dal do kupy. Díky K.

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 49
Odpověď v diskusním vlákně
 

google a je to

http://www.skylink.cz/prodejni-a-servisni-sit-10.html

jona
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 641
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Tady je diskusní forum-takhle ne!!!.
A prosím bez nějakých odkazů na servis-ten si snad umí najít.
Když bude chtít poradit tak není problém.

O2TV STŘÍBRNÁ
Text zeditoval moderátor petr33. Datum editace: 21.03.2014, 18:47.57

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

......

No googlit umím, ale právě proto, dnes jsem tu měl týpka, co přiběhl s monoblokem a současný stav je, že eurosport 2 HD neběží stále a polovina z 28,2 už také ne, tak hledám někoho "schopnějšího" ...

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Tak si to reklamuj u toho "týpka"
Nějak to nedává smysl-esp 2HD-monoblok-28,2.

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

no já

bych to opravil :O ,ale su na druhým konci republiky :laughing:

Skylink//4,8°+13°+16°+19.2°+23,5°+28,2°+39°+42°+0,8°w+30°w//Octagon SX88+ SE WL,Octagon sx8 HD One

jackino
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 5 332
Galerie: jackino
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Asi má od začátku opačne namontovaný monoblok... :)

Harnadek
Registrace: 6/2009
Příspěvků: 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Asi tak.
esp-23,5-monoblok-19,2.Proto mu to nejde.
On to asi?? namontoval 19,2-28,2.
Ale to se pouze dohadujeme, když nic víc nevíme.

Znova opakuji-ať si to reklamuje a prosím žádné:já to udělám.
Zde není servis.OK?

O2TV STŘÍBRNÁ
Text zeditoval moderátor petr33. Datum editace: 21.03.2014, 20:08.19

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

.....

Původně jsem tam monoblok neměl, ale že prý je to lepší ;))) tak ho mám, o víkendu si ho přijde borec odmontovat, mám 23,5 a 28,2 kvůli písničkám, eurosport 2Hd mi přestal šlapat, tak jsem se rozhodl někoho pozvat, aby to pošteloval a vyměnil pro dvě televize, ale výsledek mě fakt dostal .....

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

.....

Jo a křivdil bych mu i s tímto monoblokem šlape 23,5 a 28,2 jen né v té kvalitě a hlavně nejedou všechny anglické kanály ...

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Ten monoblok 4.3 na pozice 23.5 a 28.2 na 80cm anténu udělat vetsinou lze. Ohnisko na 23.5 a silhacku na 28.2, nejlépe doladit podle TP s programem Clubland, pokud ho lze detekovat.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pozice 28e

Prošla v poslední době hodne změnami, pohodově hrají uz jen transpondery z Eutelsatu28, ostatní transpondery uz vyžadují minimálně naprosto přesné nastavení...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

.....

No a kvůli přesnému nastavení jsem tady, protože dnešnímu borci rozhodně nešlo, škoda že neměl žádný měřák .... no není odborník jako odborník :((

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

Saxone .....

Můžu na Tebe kontakt .....

jaakarel
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 39
Odpověď v diskusním vlákně
 

jaakarel

Přečti si zdejší pravidlo 5.

O2TV STŘÍBRNÁ

petr33
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 1 728
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Klidně, ale tomto fóru nevím jak....

Dej si do Google "Saxondvb" jsem na Firmách.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

jenom je to se snažit

Asi je to strašný problém zadat ve vyhledávači toto:satelitní monter/technik-kladno?
A že by ten technik co ho to najde byl ten špatný,když je na něj jenom chvála?

slávista
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 572
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

zdar psal jsem ti na maila a vrátilo mi to, že to máš plné já jen jestli náhodou nemáš nějaký ty spektráky UK beamu 2F na tu 180 ofset abych podle toho dokázal odvodit jestli mám šanci s tou gibertinkou 155x166 větší neseženu a nechtějí mi dovolit. A jaký bys doporučil LNB prozatím stále jsem nejvíc spokojen s IBU single či twin.

Jinak 80cm parabola na šilhání 28,2E je pro eu beam skutečně málo. V pohodě je zatím co je na astře 2A E28A má nějaký TP slabý, ale dá se to a brzo nejspíš přejdou na některou z aster.
Takže jednoznačně doporučuji střed 28,2E a šilhat 23,5E. Jenže záleží v čem má dotyčný prioritu na 23,5E bude nahouby zase TP s novou HD atd a s monoblokem toho moc nenaladíš a pro toto řešení s taktu malou parabolou jedině zvolit nějaký držák a kvalitnější konvertory. Větší parabolu + monoblok nemá cenu protože čím větší parabola tím větší rozestup mezi LNB takže by si pohoršil.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Killors: ješte jsem se k tomu nedostal. Nejdřív příští víkend.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

díky si jediný koho znám kdo to tady nějak chytá. Jde mi hlavně o itv1 a channel 5 možná by i šance byla u channel 4hd která není s modulací 8QSPK se zbytkem počítám, že bych to měl bez šance.
Pak dáš vědět na fóru nebo to dáš do alb. Zatím na to nespěchám z hlediska času bych to udělal až někdy v létě. ještě někde sehnat tu gibertinku levně a byla by to nádhera i když nová zase tak drahá není.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

Kolegové na TV dříve Dr. Dish, tedˇ v týdnu ukázali vyzař. diagram 28,5°E pro 2F /BBC HD, itv1, ... ./, na Evropu - to netvrdím na 100% , ale od Plzně k Č.B. min 250 cm parabola a dál na východ - tak k Břeclavi 310 cm a horko těžko. R^

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

to CES

u 2E to tak asi je no u 2F to tak hrozné nebude u ní myslím, že nějaká malá šance je, ale uvidíme chce to reálné výsledky pak uvidíme na čem tu v čb jsme. Škoda, že tu není víc jihočechů co to tu chytají.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Odpověď v diskusním vlákně
 

killors

Já mám 105 cm Gilbertiny a po té změně - přesunu, si už ani skoro neškrtnu. Dříve mi to chodilo, teď - hotovo - nic, u Orlických hor. Jo koukněte na net. www.time tec.de. . R^

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

oprava

www.tectime.de., dej do vyhledávače.

CES
Registrace: 4/2007
Příspěvků: 4 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Technik Kladno

my na Kladensku stále chytame skoro vše krome BBC1 a BBC2. Ale jen večer, přes den jen Chanel5

simiD
Registrace: 3/2014
Příspěvků: 2
Odpověď v diskusním vlákně
 

@CES

Nevím co má na té stránce být na tectime tv nekoukám a pokud něco říkali zde o 3m s astrou 2F tak je to blbost věřím, že například na Klatovsku kde mají null pásmo tam si asi nešktnou, ale v čb to údajně na 180cm jde. Ale ono je trochu rozdíl 105 a 155 natož 180. Zisk paraboly exponenciálně se zvyšuje s průměrem. A mě jde o to jestli chytnu aspoň to co je na 2F na TP které nejsou dvb-s2, které mají hranici rozpadu nižší.
Astru 2E jsem dopředu odepsal v čb. Na tu údajně tak od 240cm a víc. Břeclav je dost na východ a tam je to jasné na odpis tam tak možná ty 2-3m to bych věřil.
Příjem je hodně specifický všude se to chová jinak například údajně na Jihlavsku to šlape dobře s 150cm a i 2E tam na tom už není špatně.Mám tám známé mít transita tak bych to tam vyzkoušel. Vše beru z reportů a hodnotím dle toho situaci. Jako mohou to být kecy a někdo si může vymýšlet, že v Praze na 105cm parabolu má někdo lock na frekvenci 11053. Proto sbírám kde jaký útržky jak co jde. A pokud se pro to rozhodnu tak buď budu mít štěstí a něco mi půjde nebo si pojistím signál z eu beamu za těžký peníze. Takže vždy je co získat.

FUBA DAA 850 28.2E, 23.5E, 19,2E, 13E | VU+ SOLO 4K, VU+ ZERO, Sky+ HD Amstrad DRX890 | Sky UK, SkyLink

killors
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 1 603
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 49
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra