Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

Astra 2F,postřehy

Zdravím,chtěl bych se zeptat,jestli jste také zaznamenali zlepšení síly signálu u Astry 2F,poslední 3 dny.Dříve mi jel H (5,BBC News HD,atd)přes den sice dobře/8.0 dB,večer 20-22h 5-6dB,rozpad,V(Ch 4HD,ITV HD) byl ještě o něco horší.Niní H i V přes den 10-11dB,večer7.5-8.5dB,celodenní příjem i ve vče rejším.sněžení .Mám Prodelin240x270,Swedish Microwave,Dreambox 800 hd ,Zlínsko.

kamter
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Astra 2F,postřehy

ochladilo sa.

satan
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 207
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Astra 2F,postřehy

Presne tak, ochladilo se a nyní jsou mimoradne prijmove podmínky pro slabsi signály. Včera jsem na to zrovna upozornoval v jinem vlaknu. Jsou zde i obrazky grafu na meraku od Saxona v sekci album. ;)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 867
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tak to je normální,

že mráz zlepší signál u všech družic. Já chytám teď u rodičů na nekvalitně nastavenou Multytenne45 jeden transpondér z Astry 2A, když normálně 28.2 nehraje vůbec nic ...

charlie4
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 90
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Astra 2F,postřehy

https://www.parabola.cz/album/foto-332/
sekce Album: Astra 2F UK beam. Žilina.
Popis fotografií:
[1] Astra 2F UK beam. Žilina.


Biedne forum, riešia sa tu samé blbosti ,len nie satelitná problematika,v kazdom vlákne sprostosti,hádky a trápne fotky uja ibuprofena. Dokial tu redakcia nezakročí ,o čom pochybujem, tak neprispievam .Dodatok: po čase vidím, že to ide ku dnu, tak Zbohom.

marval450
Registrace: 1/2010
Příspěvků: 1 463
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra