Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Hd Jižní čechy

Zdravím,mám dotaz,jestli je možné naladit v Jindřichově Hradci české HD programy ?
Pokud ano z jakého vysílače a musí být nějaká typizovaná anténa ?
Děkuju

slava68
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:..

V muxu4 jsou v testu ČT HD a NOVA HD,pro JH Kleť-rozhledna,na K25.Bude stačit klasická UHF anténa.Obrázek je pěkný,ale spíše jen na novějších a kvalitních plackách a těch je mezi lidma docela málo.

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

@ lubbik
Děkuju

slava68
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 596
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lubbik

nezapomen rici ze, sireni Nova HD a CT HD v Mux4 je jen docasne a nebude trvat pristi rok moc dlouho!

chocholos
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 1 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

chocholos

Však lubbik napsal že jsou v testu..... :lookaround: :))) Rv

Nejsem montér, nejsem prodejce, jsem jen Emil Držkatý

eemil
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 273
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

uŽ jedou konečně KLET na 100 kw nebo ještě ne a kam ta KLET do šáhne - Vimperk, Strakonice , Písek , atd . skoro nic . MUX 3 v tomhle rajonu při 100 kw chodí známým dobře , ale Mux 4 opět nechytnou a měl by MUX4 vysílat stejně 100 kw .Kde udělali soudruzi chybu ? A co ostatní vysílače Vimperk . Svatobor ten mux 4 mít nebudou ?

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

100kw bude až jedina až na stozaru Armády. Ale tam to nyní Armada dat nechce, pac mají problémy s mechanickými vlastnostmi a taky tam určitě bude hrát roli finance.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Svatobor bude - pravděpodobně z BTS O2.
Ta západní strana od Kletě je problematická i z hlavního stožáru. Pokud se někdy MUX 4 přesune na armádní stožár, stejně to bude horší, než od ČRa (úroveň signálu).

Nehřeš slovem; neber si nic osobně; nevytvářej si domněnky; dělej vše, jak nejlépe dovedeš. (Don Miguel Ruiz)

mirasat
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 3 044
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Mux4 vysílá s velmi nízkou formou ochranného kódování, svou technologii žene na maximum na několika místech řetězce. To ruku v ruce a s nižším vyzářeným výkonem a směrovou charakteristikou znamená, že bude hůře k zachycení než signály ČRa pořád. Vysílat výkonem 100kw z rozhledny, je velmi nebezpečné pro všechny, kdo se v blízkosti tohoto krásného místa nacházejí. Skutečnost, že toto schválil ČTU a umožní KHS je jen obrazem současné společenské a politické situace v ČR. V Rakousku by s něco podobného nemohlo stát ani v nejhorším snu.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Včera mux4 z kletě byl po půlnoci OFF, jestli byl jenom výpadek, nebo se tam už něco připravuje...?

pecou
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Kolega mi hlásil problém už před půlnocí , ale já v té době signál měl. Jsem ale na dobrém signálu, on nikoliv, tak bylo možna jen ubrano na výkonu. Po půlnoci jsem to nesledoval, tedy nevím.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Ted zrovna dělám v J.Hradci a v zástavě v centru mám K22 51dB, mux4 pouze 26dB a nedetekovatelno. Je to témeř hlavní směr, je to divne a velký rozdíl. Možna je ubrano na výkonu. Přesnější info dam až z domova.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

https://www.parabola.cz/album/foto-165/
sekce Album: Mux4 z Klete v centru J.Hradce nyní. Měřeno na LP45
Popis fotografií:
[1] Mux4 z Klete v centru J.Hradce nyní. Měřeno na LP45


On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Na rozhledně je nyni sníženy výkon Muxu4, jelikož se na rozhlednu instaluje novy stozar. Informace ze spolehlivého zdroje.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Dění u rozhledny můžete sledovat na webkameře na www.klet.com

Dávají tam novy anténní systém...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:..

Teď jsem tam koukal,vypadá to na sundané FM antény,takže se to dotkne i rádia páně judra...
Nejdou nyní z Kluku ?

Kathrein UFS 922 . Nokia 9800,9600 . Humax 5400 . Ferguson HF 8900,Ariva 200 . Edision MINI,VIP2 . Paraboly FUBA OP 85,motor HH100,multifocus 28-23-19-13 . karty CS LINK, ORF, SKYLINK

lubbik
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 1 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Hd Jižní čechy

Lubbik; nevím, na mobilu moc toho nevidím a jsem nyni ještě v JH. Ale podle včerejších info od kolegy z Ledenic i tam hrála 104,3 bídně. Takže jestli jsou dole i FMka, tak je ten Kluk tutovej.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra