![]() |
|
TechniSat DigiCorder HD S2X Plus 500GBDobrý den, kolega si chce zakoupit tento model (já osobně mám HD-8 SX) a potřeboval by vědět, zda bude moci sledovat a nahrávat nezávisle různé programy na HDD (S2X PLUS má 2 DVB-S2 tunery), pokud bude mít 1 modul s 1 kartou Skylink. Anebo půjdou pouze 2 programy z 1 transpordéru a pro současné nahrávání a sledování libovolných programů (zakódovaných) budou potřeba 2 moduly a 2 karty Skylink? Děkuji |
jirka67
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 842 |
![]() |
|
poslední věta je správnáToť je můj názor, ale v návodu je to podrobně popsáno. Dotazem na internetové poradně firmy omko lze získat oficiální odpověď.Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.
|
samorost
Registrace: 1/2006 Příspěvků: 2 395 |
![]() |
|
RE: TechniSat DigiCorder HD S2X Plus 500GBAha, díky, mrknul jsem na Omko, píšou to tam. Tak se omlouvám za zbytečný dotaz |
jirka67
Registrace: 2/2006 Příspěvků: 842 |
![]() |
|
RE: TechniSat DigiCorder HD S2X Plus 500GBJe ale nutne upozornit, ze musite pouzit moduly technisat art.number 0001/4535, tyto podporuji dual decrypt, nova serie 0003/4535 dual decrypt nepodporuje! Jako nahradu lze pouzit Mascom Irdeto/cryptoworks modul(Aplhacrypt). Moduly technisat jsou ted dlouhodobe nedostupne, cca od 1.4. by mely byt, ale to uz je treti termim, funkce dual decrypt by mela fungovat, ale je otazka zda technisat dodrzi co slibil ...Kazen a poradek je to hlavni!
|
007
Registrace: 10/2004 Příspěvků: 1 796 |
![]() |
|
![]() |