Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.01.2009, 22:18.40

Redakce opět perlí !!

Ve zprávičkách opět perlíte a podáváte neobjektivní informace!! Jedná se o zprávičku - TV Barrandov zopakuje galavečer Karneval na Barrandově.

Jde o pasáž, cituji -
"Záznam pořadu Karneval na Barrandově uvítají zejména satelitní diváci z platformy Skylink, kteří neměli z různých důvodů možnost sledovat slavnostní večer nové televize (zablokovaný přístup k signálu TV Barrandov, výpadek obrazu během přímého přenosu) na kartách Gital či Skylink."

Vaše objektivita je geniální, to Vám Gital zakázal psát o jejich posledním geniálním tahu !! Až takovou svobodu slova máte! Jak to, že neinformujete, když máte ke Gitalu tak blízko?? Kdyby to samé udělal Skylink, to by bylo z Vaší strany článků, rozborů a keců .....

Já bych řekl, že záznam uvítají zejména diváci satelitní platformy CS Link (Gital)!! Také důvody jste mohli uvést, i když je již všichni známe!
uživatel
Zip
13.01.2009, 22:25.27

@zip

Obdivuji tvoji odvahu.
uživatel
sirda
13.01.2009, 22:28.16

re:Redakce opět perlí !!

@Zip
je chválihodné jak se staráš o svoje klienty, ale je to také tvůj chleba, takže vše v pořádku, ale nyní jsi se totálně mávl, nebudu ti tady psát, že ještě před pár minutami tam nebylo o Gitalu a ni slovo, ale na přání čtenáře se článek doplnil pouze o ten Gital, aby bylo jasno, že i abonenti služby gital se na reprízu mouhou podívat, nicméně je to tam a co?
Rozhodně si nemyslím, že by redakce dělala nebo nadržovala té či oné platformě.
Podotýkám, že s redakcí nemám nic společného a s 007 se nekamarádím :8) (to zase bude poprask :laughing: )
uživatel
Babui
13.01.2009, 22:56.10

RE: Redakce opět perlí !!

@sirda
jakápak odvaha, pouze neobjektivní realita!!
Jelikož tuto www dopručuji navštěvovat i Svým zákazníkům, kteří mě většinou dobře znají, upozorňuji redakci na neobjektivnost konkrétního článku!!
Samozřejmě, pokud nesnesou kritiku s konkrétním popisem nepravosti, ať mě klidně vyhodí! :O :O :lookaround:
uživatel
Zip
13.01.2009, 22:58.05

RE: Redakce opět perlí !!

Zip jen vyjadril svuj nazor, nic vic, nic min ...ale na druhou stranu to nezkonil jen gital ...a copak ten koder skylinku, prepnuti na zalozni, vypadek TT karet atd. Je zbytecne to ted rozebirat, jiste se vsichni poucili a priste uz to bude bez chyb na obou stranach ...
uživatel
007
13.01.2009, 23:20.34

@007

Zbytečné rozebírat obrovskou chybu Gitalu není!! Tímto hunbukem si totiž Gital doufám uvědomil, že takto by to dělat neměl, a že svou dlouhodobou strategii by měl přehodnotit (SMS .....)!!
Bagatelizace takovéhoto činu, nebo dokonce srovnáváním s opravdovým technickým problémem (kodér) je nepochopitelná!! Nicméně, jeden se chlapsky přiznal k nepředvídatelné chybě, kterou následně bleskově napravil, druhý hraje mrtvého brouka!!!
Mé názory a můj pohled (který si každý logicky uvažující člověk poskládá z jednotlivých střípků za určité období) je jistě znám, jen se divím, že skoro nikdo jiný, hlavně redaktoři takovéhoto webu nejsou ochotni se o tom bavit. Hold sponzor, nebo dokonce majitel se nekritizuje, pravda! :scared: :scared:
uživatel
Zip
13.01.2009, 23:50.10

RE: Redakce opět perlí !!

Akeho mrtveho brouka???Keby hrali mrtveho brouka,tak by to este doteraz neslo,ale opak je pravdou
uživatel
Blooddog
13.01.2009, 23:55.52

RE: Redakce opět perlí !!

je na jejich stránkách nějaké vysvětlení? Není pouze spadlý web.
Mouhou postkytnout prohlášení, třeba prostřednictvím tohoto webu, mlčí...
uživatel
Babui
14.01.2009, 00:01.09

RE: Redakce opět perlí !!

Spadly web?Kolko krat som dnes navstivil ich stranku,tolkokrat sla...takze neviem :) a veci okolo Barrandova tu boli v nedelu..a je viac nez iste,ze na vine bol onen koder (dali to do poriadku a zrazu to vsetkym slo)
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 00:08.04

RE: Redakce opět perlí !!

heslo dne :
Mlč a plať!!! Rv Rv Rv My tady nejsme pro Vás, ale Vy pro nás :fuming:
Dobrou noc
uživatel
Babui
14.01.2009, 00:16.42

RE: Redakce opět perlí !!

Je len na skodu veci,ze si svoje programy nedisribuuje CSlink sam..takto sa musi spoliehat na kadejakych amaterov zo Skylinku
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 00:37.43

@Blooddog

Proboha, přečti si po Sobě co jsi napsal!! Kodér v TV Barrandov může za nefunkční karty Gital!! To snad ani nemůžeš myslet vážně!!??
To jsi technický typ, nebo technický vtip!!?? :-/ :-/

Ad mrtvý brouk:
Kde něco vysvětlili?? Mlčí v koutě, tiše doufají, že to rychle vyšumí, tentokrát to byl ovšem takový přešlap, že se to bude pamatovat i u ortodoxních Gitalistů!!!
Jen vnucením lživého a nefunkčního návodu (SMS a tarify) v první minutě vysílání TV Barrandov bylo vidět, jak se snaží doplnit kasičku po novém roku!!

Dobře si přečti, co Ti napsal Babui v obou reakcích, hlavně ta druhá by Ti mohla otevřít oči.

No nic kolegové, dobrou noc :)
uživatel
Zip
14.01.2009, 07:31.47

@Blooddog -2

K distribuci signálu. I Gital si distribuuje některé programy sám, a všichni dobře víme, jak amatérsky !!! :))) :))) :)))

Dobré ráno. :)))
uživatel
Zip
14.01.2009, 07:36.31

zip

Fakt není nad tvoje objektivní a nestranné hodnocení. :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
kuba
14.01.2009, 07:53.46

kuba

Aby bylo o čem diskutovat, je potřeba pojmenovat co je na mých příspěvcích neobjektívní či nestranné, čím, že to vlastně Gitalu tak křivdím!!
Většina z Vás tady genializujete Gital, vynášíte jej do nebes, slepě přehlížíte jeho počínání a necháváte si kálet (pardon) na hlavu. Nikdo se neozvete a po nápravě díky jiným jej opět vynášíte do nebes a sprosté počínání bagatelizujete technickým problémem! Hold Gital to napsal, tak je to pravda, prostě Gital je Váš bůh, který nemá nejmenší chybičku.

Sleduju velmi pozorně počínání i u Skylinku a věř mi, že pokud by udělal Skylink takový podraz, psal bych o nich stejně!!! :O :O

Suchou větu bez konkretizace nepravosti, neobjektivnosti .... dokáže napsat každý, třeba i kuba. :O :-/
uživatel
Zip
14.01.2009, 08:11.05

RE: Redakce opět perlí !!

nemam pocit, ze sa tu gital genializuje a vynasa do nebies.
V poslednych dnoch skor naopak a podla prispevkov je evidentne na tom lepsie skylink.
vid sms problemy so zapismi tv barandov u gitalu, v porovnai so skylinkom ziadne HD kanaly atd
Mna u skylinku mrzi jedine, ze tam nie je axn scifi, ostatne je ok
uživatel
jozef BA
14.01.2009, 08:14.33

RE: Redakce opět perlí !!

zipe:...ty jsi normálně zešílel....

to ale nebyla chyba jen u Gitalu chlape...to jistě víš

nemůžeš se smířit,že u prodejců to "velké HD boom"opadá?..že jsou problémy s Novou HD a že si až ted zákaznící uvědomují,že je zatim to HD na ofínko ?(to České)
Dnes už neni doba na to,aby ses chlubil sousedům,že na Paroubkovi v HD jsou vidět uhry.Chápeš to??

chápu,že Tě znervozdnuje,že Skylink se vrací tam kde byl,ale Tvá neuvěřitelná a mnohdy nepochopitelná nadšenost z tohoto "providera"je obdivuhodná.

ps: Kdybys radeji prodával v klidu obojí,měl by si z toho větší zisk nežli máš.

Nedávno mi volal jeden prodejce co zastává skylink a povídal:bez Gitalek se prostě neobejdu to je fakt,jakou mi dáte cenu?...to,že hospodaření konkurence je přinejmenším zmatené,je již jisté....zkus chlape si trochu započítat hm? R^
uživatel
cb21
14.01.2009, 08:30.22

Zip

S kartami bol jediny problem a to ten,ze z nejakeho dovodu bol ten program kodovany...t.j. problemy s kodovanim (v Gitale sa este nestalo,ze by nejaky program,ktori pridali nesiel)...takze chybu treba hladat inde...a vzhladom k historii pripajania gitaliek k niektorim programom,ktore ma na starosti skylink,by som sa velmi necudoval,keby to bola vina tych neschopakov :)
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 08:48.31

Zip

btw. cca. v tom case,ked pridavali Barrandov,Gital pridaval aj JOJ....mi chces povedat,ze by to tak spackali,ze jeden ide v pohode a s druhym boli problemy?
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 09:12.18

Popis problému

Myslím si, že nestaranný popis problému je na konkurenčním fóru.
uživatel
chovatel
14.01.2009, 09:59.53

RE: Redakce opět perlí !!

Já myslím, že si divák může vybrat. Komu stačí mazaniny alá UPC a Digi volí Gital (třeba i z důvodu, že není náročným divákem), kdo chce kvalitu a HD volí Skylink. HD Nova po technické stránce už žádné problémy nemá a je dobře, že společně s Eurosportem, Bravou a dalšími (třeba i FTA) HD kanály ukazuje konečně i v ČR cestu, kterou se v nejbližší době bude ubírat TV vysílání. Každý zákazník, který má alespoň trochu kvalitní TV a viděl HD si pořídil Skylink...
uživatel
PetrT
14.01.2009, 10:21.01

RE: Redakce opět perlí !!

Ludia maju momentalne ine problemy ako sledovat 2 HD kanaly za 500 mesacne
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 10:43.05

RE: Popis problému.

chovatel:souhlas. Tam je to napsáno opravdu tak jak to bylo. Přesně a výstižně takže Zip má pravdu. Jenom stále čekám od Gitalu nějaké to vyjádření a omluvu jak jsem včera psal v diskuzi na úvodní stránce. A stále nic.
uživatel
BIDLO
14.01.2009, 10:53.29

RE: Redakce opět perlí !!

Blooddog: jasně stručně pravdivě řečeno(napsáno)....dle obchodníků(vyjádření)....lidi na to nemaj stejně peníze a když už ano,raději koupí myčku na nádobí nežli hdtv ....!!!
Ti starší ,těm stačí cs film za cca 1000kč na rok....nebo nova sport na rok atd....někteří chtějí Markízu,Joj,STV123 a taky to mohou mít a to ihned za 7Kč!!! spousta lidí,ale opravdu spousta chce axn sci fi a F a H!!!to byla trefa do černého:-) nic víc nic mín....
uživatel
cb21
14.01.2009, 10:55.35

RE: Redakce opět perlí !!

Bidlo: je dobré býti Bydelníkem,ale...opravdu nevim,za co by se měl(jen)Gital omlouvat???Chyby byly jak na Gital,tak Skylink,tak UPC...tak o co Ti jde??? :bigeyes:
uživatel
cb21
14.01.2009, 10:59.26

cb21

Nazdar,
ten pořad jel už o výkendu na CRO2 i u nás.Pošlu ti ho v MP3 na nějakou adresu.
uživatel
Saxon
14.01.2009, 10:59.54

4CB21

CB21: A jak to vypadá se Sportem1 ?
uživatel
polulin
14.01.2009, 11:04.48

RE: Redakce opět perlí !!

cb21 FAH beru místo AXNSCI-FI bych bral AXN krimi
uživatel
jackino
14.01.2009, 11:08.14

RE: Redakce opět perlí !!

poulin: sám ted nevim,zákazníci chtějí jak Sport1,tak ale něco o zvířátkách:-(

jackino: když o krime moc zájem dle různých požadavků od ..... není.....o sci fi je neuvěřitelný.... :bigeyes:
uživatel
cb21
14.01.2009, 11:10.19

@Saxon

cb21@seznam ale ani nevim jestli jsem si aktivoval neomezenou schránku...dám Ti vědět jakmile jí budu mít ok? díky R^
uživatel
cb21
14.01.2009, 11:15.52

RE: Redakce opět perlí !!

cb21 100 lidí 100 názoru sport1 bych uvítal taky
uživatel
jackino
14.01.2009, 11:26.40

@cb21

vím, že na moje reakce nereaguješ a je mi to jedno, ale nepiš zde proboha, že lidé nemají peníze...
Je to pouze výplod tvé mladé fantazie, lidé nežijí v polorozbadlých domech či bytech, důchodců není 50% populace, že si pořídí 60-parabolu a koukají na jednu družici bez dalších poplatků, zrovna na tvoji společnost to sedí...(2000,- 400,- 200,- 7,-Kč)
a mohl bych pokračovat, ale smysl to nemá :fuming:
uživatel
Babui
14.01.2009, 11:38.36

babui

trochu upresnim .... aj ked maju peniaze, maju ine priority ako cely den sediet pred tv a investuju do inych veci ako je HDTV
uživatel
feri33
14.01.2009, 11:39.27

RE: Redakce opět perlí !!

Normalny pracujuci clovek urcite nerozmysla nad minanim penazi za 2 ubohe HD programy...peniaze radsej vyuzije rozumnejsie
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 11:43.34

@feri33

myslím, že to ředitel skylinku na konferenci řekl jasně a to že mají teď pokryto 24% domácností pokrytí satelitem a do roku 2012 to bude přes 50%
uživatel
Babui
14.01.2009, 11:50.24

Babui

A to ratal podla coho??Podla poctu predanych kariet?? :D tak to je urcite presna statistika
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 11:52.58

RE:Blooddog

nejsem ředitelem skylinku, ale z prstu si to nevycucal, proč by to dělal...
uživatel
Babui
14.01.2009, 11:56.52

RE: Redakce opět perlí !!

Skor sa mal pochvalit,aky je zaujem o HD balicek...myslim,ze viac ako 1 % predplatitelov to nebude
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 12:05.22

RE: Redakce opět perlí !!

nejsem zastáncem ani gitalu či skylinku jsem jejich klientem a se zájmem sleduji jejich konkurenční nabídky a v HD to bude z obou stran rozhodně mazec, tak se těším R^
uživatel
Babui
14.01.2009, 12:06.08

RE: Redakce opět perlí !!

Staci pozriet naokolo..kazdy zhana prijimac co podporuje emu,aby mohol cumiet na Digi zadarmo..taky clovek urcite nepojde do investicie za HD balicek
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 12:10.08

RE: Redakce opět perlí !!

ano sotva 1% ale nechme toho-)
uživatel
cb21
14.01.2009, 12:10.48

RE: Redakce opět perlí !!

euforie z digi brzy skončí a pokud ne lidé nejsou hloupí, proč myslíš, že se neustále dokola ptají jestli gital, či skylink, prostě chtějí mít zálohu (viz.Štědrý den,2 dny poté a Silvestr)
uživatel
Babui
14.01.2009, 13:37.07

RE: Redakce opět perlí !!

Nevím co se hádáte-mám3 Barandov na satu+2ks v v DVB T a to na to nekoukám,jen jsem si pro zajímavost natočil zahájení(mohou si to pouštět jako odstrašující příklad špatně provedeného zahájení-teď už musí být jen a jen lepší).Jinak nefandím Gitál ani Sky link(i když mám jejich kartu jako rezervu)Pokud bude gitál jednou lepší,tak proč si nekoupit také jejich,ale to se budou muset snažit.Trochu to tam CB popožeň,aby nechrápali. :) :)
uživatel
zzaner
14.01.2009, 14:01.39

@Blooddog and cb21

Vaše jednostrannost je zde všeobecně známa. Nejste ani schopni konkrétně reagovat a odvádíte diskuzi jinam! Dokonce nejste ani schopni pochopit souvislosti počínání toho, koho tu tak vehementně hájíte.

Vám dvěma to napíšu Extra, třeba to pochopíte - Gital, TV Barrandov nespustil lidem úmyslně!! Jejich záměr byl takový, že kdo bude chtít Barrandov musí přejít na poslední tarif za což inkasuje u některých 200kč, u dalších 400kč a završil to 7kč SMS-kou aby z těch posledních (přeregistrace za 0kč) urval alespoň těch 7kč, viz jejich sprosté vyděračské vyjádření v neděli v 11:00hod!!!!!!! A co byl ještě vrchol všeho, tak ani toto doporučení nefungovalo!

Tímto se předvedli ve Své plné parádě, protože okamžtě popřeli vlastní tiskovou zprávu, ve které prohlásili, že TV Barandov bude na karty dostupný pro všechny a to zdarma!!!

Až po velkém řevu, přetížených tel. linkách a webu pochopili, že to přehnali a provedli nápravu, v systému jednoduše povolili TV Barandov všem!!! V systému podmíněného přístupu (technické zařízení ovládané pomocí PC) v jejich vlastní (nebo pronajaté, to je jedno) budově. Nikdo jiný, než Gital sám k tomu nemá přístup!!

@cb21
Ty prosímtě mluv někdy k věci, já o voze Ty o koze!

O HD nebyla řeč a Vy dva naopak věřte, že v tomto, Gitalu ujel vlak a horko těžko to bude dohánět, lidí, kteří o HD mají zájem je víc něž si dovedete představit!! Ono to totiž stačí zájemci předvést a 20% lidí, kteří původně chtěli SD, tu kešeňu otevřou víc, protože buď mají, nebo v brzku hodlají zakoupit větší plochý zobrazovač, koupí prostě HD komplet!
Jsem zvědavý, až se Gital uráčí spustit HD a vymyslí další nový tarif, který bude nutný i pro již aktivní programy, co budete říkat, když dnes HD haníte!! Už se těším na Vaše kecy! :O :))) :)))

@Blooddog 8:48:31
A to je jasný důkaz, že to bylo schválně, proč by jedem program pustili bez problému a druhý čistě náhodou nešel??
Rv Rv :-/
uživatel
Zip
14.01.2009, 14:43.28

zip

ked 20% zakaznikov presvedcis, aby brali skylink, zda sa, ze sa ti dari ... nechapem teda o co ti vlastne zalozenim tohoto vlakna ide :)
uživatel
jozef BA
14.01.2009, 15:12.35

Zip

Vacsina ludi uz mala tarif standard,takze za prechod kvoli Barrandovu ziadnych 200,ani 400 platit nemuseli
uživatel
Blooddog
14.01.2009, 19:06.26

RE: Redakce opět perlí !!

Opět ani jeden argument, který by mé tvrzení vyvrátil. Opět cb21 a dalším Gitalistům došly argumenty, nemají k tomu co dodat! Čili mé dedukce jsou správné, nikdo mne nepřesvědčil, že se mýlím.
Dobrá končím, když se ostatní bojíte ukazovat na nepravosti, i když nevím čeho se bát, totalita chválabohu skončila před 20-ti léty. Gital si Vás pěkně koupil Svou podlézavou obchodní politikou, ovšem zapoměli jste na zákazníka!!

@Blooddog
Udivuje mě Tvá jistota, že většina měla standardCZ. Není tomu tak. Např dnes jsem nabízel při dolaďování zákazníkovi (asi 70let) přechod na poslední tarif, Gital chtěl 400kč, děda mi řekl, že nemá zájem, že mu stačí programy ČT, Primy a Nohy.

@jozef BA
založením tohoto vlákna jsem měl v úmyslu poukázat na jednostranně zaměřený web Parabola.cz, na do očí bijící neobjektivnost autora citované zprávičky. Ta omáčka kolem Gitalu byla jen věcná argumentace a doplnění informací pro neznalé, či občasné čtenáře.
Jinak já lidi nepřesvědčuju pro koupi Skylinku, já lidem doporučuju HD. To že nikdo jiný HD programy nevysílá, je věc jiná. :( Výběr je vždy na zákazníkovi!

Poslední poznámka s výhledem do budoucna

Dle všeho to vypadá, že Skylink se vydává směrem ke kvalitě HD a k novým technologiím.
Co se týče Gitalu, tak tady to vidím, že směřuje ke kvantitě a k formě, kterou se vydali UPC direct a Digi TV.

Uvidíme, posoudíme za rok, dva ..... :))) :)))
uživatel
Zip