Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.01.2009, 20:25.26

PremiumX+Diablo UW 1.54

Nahradil jsem Stealth tímto UW 1.54 a to z důvodu EMU na Hotbirdu. Vše funguje jak má, ale při dekódování českých programů z karty GITAL dochází k nepříjemnému sekání obrazu. Používám přístroj PremiumX 7100 PGU a Diablo rev.: 2.2. Nevíte, jak by se dal tento problém řešit? Například přehráním firmware v Premiu atd.? Někdo psal, že lze již použít i slot pro SIM kartu, ale předpokládám, že to nevyřeší problém se sekáním obrazu. Předem děkuji za radu.
uživatel
Luboš
13.01.2009, 21:39.24

@Luboš

Toto sekání obrazu začalo někde od UW 1.32 a po všech možných zkoužkách a přehráváních softů v Premiu.x zatím makalo Premium.x nejlépe ještě s UW 1.29 s diablem verze 2.3 a doposud dobře pracuje se Stealth 2.54 a od úpravy UW 1.32 z důvodu vyřešení HD programů se sym.rychlostí 30000,na 1W Thor CANAL DIGITÁL/se to v Premium.x pokazilo a nešlo řádně sledovat i jiné programy z diabla 2.3/stále krátké sekání obrazu/
Řešení: chtělo by to nový soft do premia X.,který by při načítání dat na sběrnici přístroje řádně fungoval a spolupracoval se softem diabla s náplní UW.Jelikož však podpora na Premium.x je již špatná,dohlednost zlepšení je Rv ,v jiných SD přístrojích diablo s náplní UW funguje ok./i Tabatěrkách Technisat Digit mf4-s cc,které nemají emulaci.
uživatel
hery
14.01.2009, 10:32.06

RE: PremiumX+Diablo UW 1.54

Tak to je smůla. Doufal jsem, že by to mohlo jít s nějakým starším softem. Stealth je mi již také na nic, protože jeho podpora již také pravděpodobně končí.
uživatel
Luboš