Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
13.01.2009, 11:01.14

Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

níže napsaná zpráva ze 4.7.2006 se objevila na stránkách gitalu, zajímavé je, že skylink sice také doporučuje "svoje" přijímače, ale celkově s jejími kartami problémy nejsou, mám pocit, že se gital po tom nedělním a stále trvajícím průseru s jejich kartami snaží pozornost odvést někam jinam...teď aktuálně se znovu zařadila na stránku 13???nebo jim blbne web-neumím si to vysvětlit

V minulých dnech jsem začali testovat nejprodávanější digitální satelitní přijímače na našem trhu. Testujeme jen ty z nich, které mají zabudovaný originální dekodér CryptoWorks. Oslovili jsme největší distributory sat. techniky a přímé dovozce přijímačů. Testujeme schopnost přijímačů spolupracovat s kartou diGITALlink. Satelitní přijímače, které budou v našich testech úspěšné, zveřejníme v sekci diGITALpřijímače včetně firmy, která nám přijímač k testu zapůjčila. Dodavatele neúspěšných přijímačů budeme upozorňovat na problémy a budeme je žádat o nápravu. Pokud jsme neoslovili některého dovozce sat. přijímačů o zapůjčení vzorku k testu, omlouváme se a budeme jen rádi, když nám přijímač zašlete k testu na naši adresu. Domníváme se, že zveřejněním bezproblémových přístrojů výrazně pomůžeme ve výběru kvalitních přijímačů a minimalizujeme tím problémy diváků se satelitním příjmem diGITALlinku.
uživatel
Babui
13.01.2009, 11:22.05

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

blbne jim web
uživatel
bublajs
13.01.2009, 11:31.26

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

...nejen web.
uživatel
blik
13.01.2009, 18:13.51

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

Web im neblbne...robia na nom upravy....zo spravy kariet uz zmizol banner "Gital u nas si vyberete" nahradil ho banner "CS Link u nas si vyberete"..takisto..zoznam programov..na stranke gital.cz je neaktualny....na stranke cslink.cz je aktualny
uživatel
Blooddog
13.01.2009, 18:16.20

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

myslim tento zoznam
http://www.cslink.cz/programy.jpg
uživatel
Blooddog
13.01.2009, 18:36.55

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

skylink sice také doporučuje "svoje" přijímače, ale celkově s jejími kartami problémy nejsou

a co tych niekolko x uzivatelov Skylinku,ktori s Barrandovom mali tiez problemy?
uživatel
Blooddog
13.01.2009, 20:34.07

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

Já třeba se Skylinkem problém mám. Můžu používat jenom kartu Gital. S jinou se mi pořád dokola restartuje přijímač. Je to teda spůsobený neoriginálním softem na Digi, ale Gital snáší bez problémů.
uživatel
lukas79
13.01.2009, 21:04.39

RE: Novinky diGITALnovinky testy přijímačů

No jen ať testujou 80% přijímačů nevyhovuje zvlášt když se používá monoblok to pak dodavatelé sat.přijímačů vymazávají některé transpondéry aby neměly problémy a mění i své frekvence /Skylink/ protože i ty jejich vychvalované přijímače ty problémy mají a dost velké
uživatel
ssstanda