Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.01.2009, 22:02.09

Eurosport HD Snooker

Ahoj, uvažuji že si pořídím HD prijimac, proto se chci zeptat.Ted jede na Eurosportu Snooker, bohuzel obraz jede v 4:3 a kvalita nic moc na 50" plasme.Jaka je kvalita Snookeru nyni na Eurosportu HD, BBC to vysila určitě v HD nikoliv upscallingu.Může to někdo potvrdit že je jedná o pravé HD a kolik % vysílaného obsahu je skutečně v HD natočeno.Díky
uživatel
qantas30
13.01.2009, 09:08.26

RE: Eurosport HD Snooker

Snooker jsem viděl několikrát v pravém HD, ale jestli je to vždycky, to nemůžu tvrdit.
Zhruba polovina na ESP je v HD?
To je hrozně těžké odhadnout, protože to závisí dost na tom, které sporty hledáš a jestli to má být procento času, nebo procento pořadů...
uživatel
Antonín
13.01.2009, 12:24.50

RE: Eurosport HD Snooker

Co je to pravé a nepravé HD ???
Na eurosportu jsem ještě pravé HD neviděl aslepon co se do kvality obrazu týče..
Oproti tomu na jiných kanálech jsem viděl nepravé HD a zustal s otevřenou pusou koukat na tu "krásu".....
Na eurosportu se my udivem pusa ještě nikdy neotevřela...
uživatel
pat
13.01.2009, 13:38.15

RE: Eurosport HD Snooker

ahoj kamaráde, pokud dávají tenis v NATIVE HD je to super, dokonce je tam i tato značka (přirozené)
uživatel
Babui
13.01.2009, 15:48.28

RE: Eurosport HD Snooker

"My" se pusa taky neotevřela.
Pravé HD je HD snímané kamerou v rozlišení větším, než 720x576 a v tomto rozlišení i dále přenášené.
Kromě toho jsou na HD kanálech vysílány obrázky z kamer nižšího rozlišení, které jsou jenom softwarově upscalovány na vysílané rozlišení, no...můžeme tomu říkat nepravé HD, proč ne.

Doufám, že "ty" tam nevletěla mucha.
Vyjadřuješ se často o věcech, o kterých toho víš velmi málo, pleteš lidem hlavy, "od vagónu peněz", co ho máš s kamarádem, ale televizi plochou je blbost kupovat...pamatuješ? je to zhruba rok, tak bys to zapomenout ještě nemusel.
uživatel
Antonín
13.01.2009, 17:06.33

RE: Eurosport HD Snooker

Ano pamatuju moc dobře a stojím si zatím !! já nemám sklerozu...Kdyby jsme byli ted o rok zpět tak budu tvrdit to samé stále v té době byla situace jiná.
Jenže !! for je v tom že už je to rok !!! a to je dlouhá doba a situace se na trhu rapidně změnila.Já čekal jen na DM HD a jeho možnosti....
uživatel
pat
13.01.2009, 17:50.39

RE: Eurosport HD Snooker

Díky kolegům , mimo uživatele PAT za postřehy a názory.Ten kdo chtěl to pochopil, kdo ne, at se prosím nevyjadřuje.
uživatel
qantas30
13.01.2009, 18:27.30

RE: Eurosport HD Snooker

Koukal jsem nedávno na lyžování v NativeHD a pusa otevřená byla. HF8900+42lcdfull.
uživatel
Tomik535