Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
12.01.2009, 18:42.10

PIN KOD SKYLINK (taT) A HOMECAST S3000CR

Zdravim a dotazuji,zda nekdo resil obdobny problem.Hosi z Recka (ne z Brazilie:)),kterym jsem poslal HOMECASTY zadali v obou pripadech 3 x spatny PIN stare karty T and T a prijimace tedy pro prijem s danou kartou zablokovali.Predpokladam,ze kdyz v jednom HOMECASTU tuto kartu "zablokuji" tak v jinem po zadani PINU pojede?Nebo dojde k vymazani PINU karty a tudiz i v jinem HOMECASTU uz nebude zadna moznost zadat PIN-"0" moznosti?Zda potom lze providerem opravit PIN karty (pokud doslo k jeho vymazani) vlozenim do jakehokoliv funkcniho modulu CryptoWorks a naladenim na prislusny program,napr.CT1?Na lince TaT mi bylo sdeleno,ze kartu (nebo prijimac s kartou) lze opravit pouze s prislusnym prijimacem,kde byl PIN zablokovan.
Diky
uživatel
hdpe
12.01.2009, 19:31.51

Je to tak

Správný PIN je 2001. Po trojnásobné špatné volbě může odblokovat provider v přijímači, ve kterém byl špatný PIN zadán. V jiných přijímačích, nevyžadujících tuto blbinu,"zablokovaná" karta pracuje normálně.
uživatel
Zorbas
12.01.2009, 19:37.09

RE: PIN KOD SKYLINK (taT) A HOMECAST S3000CR

Diky,ale bude takto "zablokovana" karta pracovat v jinem HOMECASTU S3000 CR,ktery rovnez vyzaduje tento nesmysl?Jeste abych omluvil hochy z Recka,pred nedavnem meli k dispozici stejne modely S3000 CR,ktere zadny PIN nevyzadovaly.
uživatel
hdpe
12.01.2009, 19:40.41

RE: PIN KOD SKYLINK (taT) A HOMECAST S3000CR

HOMECAST S3000CR montuji asi rok a pokud vím, vyžadovali to všechny.
uživatel
kuba
13.01.2009, 09:51.56

RE: PIN KOD SKYLINK (taT) A HOMECAST S3000CR

PIN kod vyžaduje určitá verze firewallu. JEdna PIN chtěla druhá ne.
Jinak se musí žádat Skylink o odblokování.
Pokud je provedena registrace přes net, tak tam myslím je přímo odkaz.
uživatel
zdrk15
13.01.2009, 14:33.24

RE: PIN KOD SKYLINK (taT) A HOMECAST S3000CR

Praxe je pomerne dobrym kriteriem pravdy.Pujcil jsem si HOMECAST a starsi TaT kartu (PIN 2001) jsem strcil do nej.Dale jsem zadal 3 x spatny PIN a pristroj zahlasil .......Nyni jsem nacetl kartu v CW Reader kde skutecne "wrong PIN allowed: 00".Zavolal jsem operatorku,po delsi chvili a rozepri,ze karta muze byt opravena v naprosto jinem prijimaci nebo modulu crypto,mne spojila s technikem,ten se se mnou jiz nastesti neprel a zaslas prislusny reset karty.Vytahl jsem kartu z modulu,nacetl "wrong PIN allowed: 03" ,vlozil do HOMIKU ,zadal PIN 2001 a vse je ok.
uživatel
hdpe
13.01.2009, 17:42.35

To zdrk15

Kam se ten firewall zapojuje? Do koaxiálu ke konvertoru?
uživatel
Hujer
13.01.2009, 17:54.59

Ja este doplnim

V baleni sky link karty jak modra tak biela je napisane toto
" Niektore prijimace vyzaduju nastavenie tzv. rodicovskeho vedenia ( kontroly ) karty. V tychto pripadoch pouzite Pin karty 0000 "
Jak pisem tento pin je pre sky link modra aj biela u gitalu neviem
BTW:Nevie niekto aky pin pouziva gital ?
uživatel
Ylva