Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.12.2008, 09:32.31

Digi a astra na prijimaci hyundai

Mam originalny prijimac hyundai dodany od Digi. Na jednu vetvu by som chcel pripojit cez diseqc nielen Intelsat 1W ale aj Astra 19,2 E. Vsetko funguje, ale ked dam ladit astru, najde niekolko programov. Ked dam vycistit prijimac a naladim astru ako prvu,. vsetko ide. Ak vsak dam vzapati naladit aj ponuku z Intels, prepisu sa najdene nemecke za Digi. Poradte, ako postupovat, aby sa neprepisali ale zoradili sa po najdenych. Ak vsak najprv nalôadim digi, stanice z astra neprepisu tie digi, akoby mali vyssiu prioritu.
Dakujem
PS: Digi: legal, astra, len free
uživatel
Walter
14.12.2008, 11:26.00

Digi a astra na prijimaci hyundai

Ten Hyunday mám aj ja a je to veľmi nevydarený príjmač.Programy sa naň veľmi ťažko ukladajú.Príjmač niektoré programy neukladá do radu ale ich uloží hocikde a niektoré zmiznú celkom,potom nejdú ani naladiť, musím celý transpordér vymazať a naladiť znovu.Niekedy nejde ani vymazať a príjmač zamrzne.Ani obraz nemá dobrý, keď si tam dáš nejaký kvalitný program napr.ARD,ZDF,WDR tak v pozadí je ten obraz ako pozeraný cez sito.Ja som to vyriešil kúpou nového príjmača.
uživatel
pietro77
14.12.2008, 11:56.11

ale ako

Ale ako mam dosiahnut to, aby sa naladili tie programy, napr. ZDF neslo vobec naladit, lebo ho prepisalo mniecim inym, ked dam vyhladat len free tak hlada aj kodovane, a ked zadam priamo transp. tak nic neurobi, akoby tam nebol ziaden program
uživatel
Walter