Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.12.2008, 08:25.55

Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v PC?

ahoj, nahravani SD i HD programu na Topfield 7700 je ok i na pomalejsi flashce, v prijimace jde pak vse pustit.

Nedari se mi ale rozchodit tu .rec nahravku v PC. SD vysilani mi prehraje Wombles mpeg video wizard, HD nahravku Novy (ted jsem testoval nejakou tu pohadku) mi ale tenhle program prehrava pouze audio. Zrejme chybi nejaky kodek :) Zkousel jsem i WMP Home Cinema, ale ten mi neprehraje nejak ani SD, ani HD, sice to jako bezi, ale kostickuje a pak se kousne ,)
uživatel
eelke
14.12.2008, 08:29.48

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

Plně funkční jsou decodery Cyberlinku. Aktuelní decoder lze zjistit např.MMVIEW.
uživatel
TDB
14.12.2008, 08:45.22

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

TBD: muzes me nasmerovat prosim na ten cyberlink? vim ze je nejaky cyberlink power dvd prehravac, to jsi mel na mysli? diky. a to mmview je co? google nic moc nenasel.
uživatel
eelke
14.12.2008, 09:06.21

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

zkousim ted i program VideoRedo Plus, o kterem se take pise .. rec SD mi prehraje v poho, HD napise error opening file, chjo )
uživatel
eelke
14.12.2008, 09:11.23

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

tak jsem zkusil nahrat neco z Eurosport HD a to se mi ted seka i rovnou pri prehravani z prijimaci. Takze mozna neni problem v PC, ale v nahravani HD na flashdisk. Nejaky napad?
uživatel
eelke
14.12.2008, 09:50.35

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

Stačí nainstalovat kodeky z Nero8, potom přehrává HD i Windows media player. Ale málokterý počítač to stíhá, to už musí být docela "dělo".
uživatel
visper
14.12.2008, 10:04.09

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

Ale s tou náročností na PC to zas není tak horký. Já taky lapu HD do TS, a když jenom přejmenuju koncovku na mpeg -tak se to škube. Pokud to proženu TsMuxerem (cca 2 minuty) a udělám z toho třeba formát Blu ray, tak je to bez problémů, zatížení procesoru tak 3-5%. Kodeky používám CyberLink.
uživatel
popopepe
14.12.2008, 10:40.54

RE: Jak prehrat HD nahravku .rec z Topfieldu v...

přehrává i zpracovává v pohodě Nero 8, od typu 8321 a výše.
samozřejmě pokud v něm pracujete s HD nahrávkou, musíte dát přes Nero Vision otevřít všechny soubory. S načtením a stříháním pak nejsou vůbec problémy. Dělal jsem si takhle Spy Kids 3D v full HD a komedii z Novy HD. pak je nejlepší výsledek uložit jako "Nero Digital TM AVC" jedná se o kodek H264 a zvuk si můžete zvolit buď stereo, nebo 5+1 dolby.
uživatel
Rambo
14.12.2008, 11:49.22

DVR-Studio-HD

také je nové DVR-studio-HD. -zatím jen beta v němčině-
http://www.haenlein-software.com/HS/index.php?PHPSESSID=4830c6dd94a4f00bca58bca7ef400ab8
uživatel
Fugas66
12.01.2009, 06:18.45

SOubory typu REC

Mám Topfiled a potřebuji poradit jak mohu přehrát nahrávku na PC. Soubory jsou typu REC?
uživatel
pepaxx