Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
14.12.2008, 07:20.25

HOMECAST 3000CRCI

Ahojte.Prosím vás o jednu praktickú radu. Mám tento prijímač a v ňom založené dve karty, jednu SKY a druhú TaT. Jedna je v origo čítačke a druhá je v IRDETO module. Každá samostatne funguje bez problémov, ale keď ich založím obidve naraz, tak vždy prednostne zapne tú v module a tá v origo čítačke nedekóduje. Keď sa pozriem do podmieneného prístupu v prijímači, tak sa mi obidve karty bezproblémov prihlásia. Tak sa vás pýtam, vyblokuje nejako ten modul tú origo čítačku a tým znemožní dekódovanie z karty, založenej v nej, alebo sa to dá nejako prepnúť? Skúšal som aj výmenu kariet a výsledok je rovnaký. Ešte ma napadlo, keby boli obidve karty v moduloch, fungovalo by prepínanie kariet bez problémov? Alebo poraďte prosím vás nejakú fintu. Za všetky praktické rady a skúsenosti vopred ďakujem.
uživatel
rolis7
15.12.2008, 07:06.25

RE: HOMECAST 3000CRCI

ten iredeto modul bol lacnejší ako iné moduly a určite je zelený ( oprav ma ak sa mýlim ) tento modul toto robí vo viacerých prímačoch ale napriklad v lídlovom silvercreste ide ako víno . tvojím riešením by mohol byť modul mascom iredeto-cryptoworks biely z fialovými nápismi kde sa dajú vypnúť hlášky ale najlepšie spravíš keď zoberieš prímač do nejakého kamenného obchodu a vyskúšš si modul ktorý bude chodiť dobre s homecastom
uživatel
Boris
15.12.2008, 07:40.57

RE: HOMECAST 3000CRCI

Ten modul je IRDETO CAM CRYPTOWORKS MASCOM a nebol z tých najlacnejších v danom intern.obchode. Sú tam aj lacnejšie.
Je biele a má fialový nápis IRDETO.
uživatel
rolis7
15.12.2008, 08:31.32

RE: HOMECAST 3000CRCI

s tým vyblokovaním máš pravdu pretože modul má vždy prednosť pred internou čítačkou ( u homecastov ) preto by som zvlil do modulu kartu na ktorej ide všetko tj na skylinku CZ programi alebo na TT Sk programi ak to tak nemáš bude problém stále ale ak máš doplácať rozšírenie cz alebo sk tak Ti jednoznačne výjde že doplatky na dve karty + cena modulu = openbox x810 a v tom nemáš problém s akýmikoľvek kombináciami sk a cz kariet aj bez doplatkov na tieto karty
uživatel
Boris
15.12.2008, 11:41.40

RE: HOMECAST 3000CRCI

Ďakujem za čas a radu. Potvrdilo sa mi, že modul u Homecastov vyblokuje interný dekodér. Ja už mám všetko zakúpené, takže čo sa týka ceny, lacnejšie bude dokúpiť ešte jeden modul. Len neviem, či s dvoma modulmi bude prepínanie bezproblémové. Ak máte praktické skúsenosti, tak prosím poraďte. Ďakujem.
uživatel
rolis7