Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.11.2008, 21:06.58

Mimo téma

Vím že se to sem na forum Paraboly nehodí ale přeci,jsme také jen lidi.Chci tu vyslovit lítost nad zbytečnou smrtí patnáctileté Karolinky z Bruntálu.Osobně jsem ji neznal ale vzalo mě to tak nějak lidsky smrt mladé,veselé dívky plné života.Tak se prosím nezlobte že se tu vyjadřuji.Mějte se pěkně.
uživatel
Saták1
09.11.2008, 21:14.11

??sis asi spletl

tvuj prispevek patri do kolonky tn.cz nebo tak nejak
uživatel
skohy
09.11.2008, 21:22.49

RE: Mimo téma

přiložim do "kotle"..na Taiti 100 mrtvých dětí...spadla na ně škola......atd atd....je to sice strašné,ale ......nechme ty špatné zprávy raději pro příště jinde....... :-/
uživatel
cb21
09.11.2008, 21:28.40

RE: Mimo téma

A co dnešní havárie ruské atomové ponorky.Ještě že zůstal reaktor neporušen/podle rusáků/.
Informace o Černobylu z nich také lezla jak z chlupaté deky.
uživatel
Saxon
09.11.2008, 23:24.43

RE: Mimo téma

dřív se to nebralo tak fatálně. dneska je smrt málem něco co jde proti podstatě světa. smrt je nicota, prázdnota. tomu by se dřív silně divili, kde se vůbec nějaká představa nicoty vzala. svět chápali jako jeden celek, kde se všechno navzájem ovlivňuje a nedá se posuzovat odděleně. takže smrt byla součást toho všeho. takže vlastně v jejich představách o světě spolu neválčilo na život a na smrt dobro se zlem, ale bylo to všechno součástí jednoho divadelního představení
uživatel
vortimond
09.11.2008, 23:26.43

Když už mimo téma...

Na ČT2 běží pořad Šoa o vyvražďování Židů za druhé světové války. Považuji se (vzhledem ke svým šesti křížkům na krku) za dost otrlého, ale tohle jsem nedokázal skousnout a TV jsem vypnul. Kdo pořad sledoval aspoň chvilku, dá mi za pravdu.
uživatel
simon
10.11.2008, 09:20.15

RE: Mimo téma

@simon.......tak to ti povim to me vzalo a taky jsem to nedosledoval :((
uživatel
kos