Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
09.11.2008, 19:18.35

Aké univerzalne DO

Aké naj univerzalne DO k Openbox 820 a LCD a DVD Philips
uživatel
Kluwi
09.11.2008, 19:25.33

RE: Aké univerzalne DO

nie univerzalne, ale inteligentne, produktovy rad Logitech Harmony, konkretny model vyber sam
uživatel
losparabo
09.11.2008, 19:57.58

philips

nejlepší uni dálkové ovládače vyrábí Philips. Jsou i radiové a s převodníky i na několik km.
uživatel
Janik
09.11.2008, 21:42.30

RE: Aké univerzalne DO

Ja používam S0NY RM-VL600T a ovládam s ním bez problémov 7 zariadení od rôznych výrobcov. A bolo cenove prijatelné (Logitech Harmony boli podstatne drahšie)
uživatel
rogi
09.11.2008, 21:58.40

RE: Aké univerzalne DO

Hoší jste všííchni na omylu!!! Jediné opravdu univerzální DO je OSKAR od Elmaku. Může ovládat až 20!!! přístrojů, co neumí to se naučí!! Ale umí toho opravdu hodně, dokonce včetně Dreamboxu!!!Prodává ho Svoboda(firma) najdeš na webu, je to firma s největším výběrem DO v Čr a to nedělám reklamu, jsem s ním moc spokojenej, už mám od něj 4 Oskary!!!. :fuming: :laughing: R^ :bomb:
uživatel
bobbik
09.11.2008, 22:00.48

RE: Aké univerzalne DO

Jo a stojí do pětistovky!! kam se hrabe logitech a sony se svýma cenama. Opravdu nesrovnatelné!!!
uživatel
bobbik
10.11.2008, 10:00.04

RE: Aké univerzalne DO

a vie OSKAR aj marko povely hmm?
zadanie nebolo: levne a hodne
uživatel
losparabo
10.11.2008, 14:42.37

RE: Aké univerzalne DO

To je samozřejmé, že umí i makropovely!! Prostě umí všechno. To že je levný, je jen podružné, on je opravdu funkčně nejlepší!!!!
uživatel
bobbik
10.11.2008, 16:30.58

RE: Aké univerzalne DO

ty by si mal ist robit topolanka:

- Hoší jste všííchni na omylu!!!
- Opravdu nesrovnatelné!!!
- Prostě umí všechno.
- opravdu funkčně nejlepší!!!!

Mal si uz v ruke aj ine DO okrem Oskara?
uživatel
losparabo
17.06.2009, 17:51.18

RE: Aké univerzalne DO

Vyzkoušel jsem několik typů UDO.Většinou se mi na stolek stejně vrátila řada originálních DO.Nějak jsem si nemohl zvyknout,vždy to přes ta UDO nebylo nějak ono.Sice to fungovalo,ale pořád trochu krkolomě.Koupil jsem Logitech Harmony One.Je to tedy opravdu drahá hračka,ale.Nebudu psát recenzi na tento ovladač,na netu je jich dost.Osobní zkušenost předčí bohatě všechny recenze.Tento ovladač mohu opravdu doporučit.
bobbik:je fajn,že jsi spokojen se svým typem UDO.Připadá mi ale nefér zatracovat věc pro její cenu.
Kluwi:za sebe Ti doporučuji některý UDO od Logitech.Je jich více typů,různých cen.relací.Mrkni na net a něco si počti o těchto ovladačích.Myslím,že za úvahu určitě stojí.
uživatel
Hanex