Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
08.11.2008, 19:01.02

Ukrajinské novinky - 1 rok skluz.

Informace se na .ua objevila 7.listopadu 2008.
Osobně jsem jí zaregistroval dnes.

Nová řada Openů:
F-500FTA
X-540 - nahrazuje model X-800
X-590CI - nahrazuje model X-820CI

http://www.openbox.ua/about/news/detail.php?ID=1051
http://www.openbox.ua/receivers/x540/index.php

Sapro:
OPENBOX F-500 FTA DVB-S nový model (nebude v prodeji)
Připravujeme OPENBOX X-540 UNI čtečka , 3 x Scart , Blind scan atd ...

Přítomnost blidscanu je pro mě osobně zklamáním.

Jinak:
-Viaccess i DRE Crypt
-Vstupní jednotka je nová avšak s citlivostí jako X-800.
-Pouze DVB-S, MPEG-2
-Čip Sony
-3x Scart
-DiSEqC 1.0,1.1,1.2,USALS (1.1 - 16x4 Portů)
-AC3 Audio S/PDIF výstup
-5místný display
-modulátor
-Y/CB/CR Video Output - Cinch
-Audio + CVBS Output - Cinch
-RS-232 !!!!!!!!!!!!!!!!
-SCPC/MCPC

http://sat-forum.org/index.php/board,37.0.html
http://satupload.info/index.php#1

Všem ostatním, kteří to už dávno vědí se omlouvám....
uživatel
mirasat
08.11.2008, 19:45.24

RE: Ukrajinské novinky - 1 rok skluz.

Nová řada Openů:
F-500FTA
X-540 - nahrazuje model X-800
X-560 - nahrazuje model X-810
X-590CI - nahrazuje model X-820CI
uživatel
mirasat
08.11.2008, 19:49.12

@mirasat

když koukám na ty parametry pístroje,tak bych ho dnes už nechtěl ani zadarmo,překážel by na polici :laughing: :laughing: :laughing: :8) ,neumí ani DVBS2 :))) :))),což z něj tvoří šrot 1.třídy :8) :8)
uživatel
hery
08.11.2008, 20:01.28

Také jsem to nepochopil....

už před rokem...
Dokonce to nemá USB........
uživatel
mirasat
08.11.2008, 20:15.39

@mirasat

Víš kamaráde dnes ta technika jde tak rychle dopředu,že před 2 lety byl tento přístroj úplná č.1. a takhle dopadne VANTAGE a OCTAGON za půl roku,bude mít zdatnější konkurenty věř mi,a zase budem solit prachy :8) :8) :laughing: R^,je to jako s kartami dnes třeba kart GAMMA ok za 6 měsíců škrabání skla na autě od ledu :laughing: :laughing: ,modul diablo 2.3 dnes ok,za 6 měsíců bude APOLLO-LUCIFER 1.7 :laughing: :laughing:
uživatel
hery
08.11.2008, 21:30.34

RE:RE:RE:

HDTV je pro normalniho cloveka v nasich podminkach hudbou budoucnosti...
tech par programu ktere jsou zrozumitelne vacsine nas z bidy nevytrhne, cize nakje DVBS2 je momentalne tak dobry na 2 veci, a co bude za 6mesicu nebo za rok, to mne jako uzivatele nemusi zajimat... takze myslim ze open strategie je oK, kdyz bude vacsina chanu v HDTV (co tak skoro nebude) tak pak zacne normalnej clovek uvazovat o HDTV...
... darmo ma nekdo 30kanalu HDTV kdyz z toho jsou 3-4 kterym taky rozumi a ostatek, tak to tak muze koukat jenom na obrazky, protoze zvuk je pre neho cinstina... ;)
btw neberte to v zlom ale zijeme v EU a ne v USA, kde HDTV je standard jako u nas DVB... oh ten taky u nas jeste neni standard:)
uživatel
alfasex
08.11.2008, 21:48.59

alfasex

možná máš chvíli pravdu,ale dnes už jde v DVBS2 cca 300 programů a HD programů s diablem 2.3 a kartou GAMMA mám asi 57 programů,mám na to zařízení,tak ho využívám,a nechci se vracet do doby,kdy Ti stačilo rozkodovat N2 :8) :8) :8) R^ to je u mě už utopie tam nechci,chci dál :8) :8) :8) a musí to fungovat,jinak to vyhodím z okna :laughing: :laughing: :laughing: :8)
uživatel
hery
08.11.2008, 22:00.09

RE: hery

ja nerikam ze HD je neco, co je zle, jenom si treba uvedomit, ze pocet fullHD TV stoupa (i kdyz stale to neni nakej standard), taky pocet HD receivers stoupa (opet to neni prevratne cislo) pocet channu je urcite vice jak pred rokem ... ALE pro nas CZaSK sat fandy, ten pocet zrozumitelnych chanu je hodne maly, aby sme si delali naky prehnany iluze .. a uprimne kolik z nas ovlada perfect nakej jazyk? no moc nas nebude...a jenom cumet na dokonalej obraz a nevedet vo cem se tam toci, tak to myslim ze je hodne malo... jinak HD fandim a nebylo by zly kdyby aspon nase komercni TV byli v HD... preju dobrej prijem!!!
uživatel
alfasex
08.11.2008, 22:03.32

RE: Ukrajinské novinky - 1 rok skluz.

hery: on holt každý není takový šílenec jako ty.Myslíš že většinu lidí zajímá nějaké HDTV nebo Diablo? To asi těžko. Ani se tomu moc nedivím,měnit každou chvíli mašinky za stále nové a nové by i mě mohlo poškrábat na zádech.Jsou daleko rozumnější investice než nějaká bedna.
uživatel
BIDLO
08.11.2008, 22:05.04

alfasex

Budocnost v našich příjmech nejni emu,to bude třešnička na dortu,když se podaří něco v emu udělat,budocnost je a o tom jsem se už přesvědčil je buď sháring/pokud budeš mít dobrého kunčafta a budete občas spolu kališkovat na dálku/a nebo provozovat linux přístroje HD a to zas může jenom někdo,kdo něco se naučí,má snahu to dělat a nebo,co mám zkušenosti příjde, veme ovladač do ruky a za 5 min. vše jede a to čumím i já,mohu Tí říci,že takový hoši zde mám a fakt jenom čumím,a pro ně toje jenom koníček,jako já dělám něco v EMU, :laughing: :laughing:
uživatel
hery