Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
07.11.2008, 15:20.12

Octagon

Na Octagon se na našich fórech používá key soubor z označením-kdb-.Na hodně fórech zahraničních je soubor označený-RB Latest.Prosim,jaký je v tom rozdíl a jsou soubory zaměnitelné?Děkuji.
uživatel
Liska
07.11.2008, 16:14.32

RE: Octagon

zkus ho tam nahrat ....a uvidis....
uživatel
Kimm
07.11.2008, 16:29.46

RE: Octagon

Kimm-kdybych to nezkoušel,tak se neptám.Samozdřejmě,že mě to neveme,ale je to pro Octagon.Co je teda potřeba udělat.Nebo víš kde jsou soubory-kdb-?Poraď prosim,já se teprve učím a rád bych se o tom něco dozvěděl.
uživatel
Liska
07.11.2008, 17:00.40

RE: Octagon

stejny problem, stahl jsem i klice pro octagon s priponou kdb a stejne me poslal do onech mist, ze pry to nejsou klice pro nej. emu mam povolene....
uživatel
afkcz
07.11.2008, 17:06.54

Octagon

1. pro jaký octagon?
2. necpeš to do Saba?
3. máš to vyřešeno souborově ve flešce?
uživatel
misut
07.11.2008, 18:16.50

RE: Octagon

u mne:
1/ SF918
2/ ne
3/ mam to na flesce, musi se tam neco extra resit ?

jak Liska, to netusim ... sory za vmiseni do diskuze :)
uživatel
afkcz
07.11.2008, 20:55.49

Octagon

Proč tam dáváš všechny softcamy na které přijdeš???? :ogre:
1./ I ty které tam dáš mají chyby v keys/některé klíče tam chybí,nebo jsou staré keys/proto si to otevři a než něco začneš dělat ,uprav to do podoby aktuelní a vsuň do softcam pro SF 918,případně doplň o to co chceš navíc,pokud to umíš je to sranda,takhle používám softcamy pro Octagon,Vantage a šlape vše jak hodiny.
2./Octagon je chytrá mašinka,nebere soubory,které nevoní jeho zavaděči a upozorní Tě na to,že to nezpracuje,jiný přístroj by už byl seklý a šel by na opravu k ZORBASOVI :laughing: :laughing:/toto umí i VANTAGE
3./ misut říká/pro jaký Octagon???/je to jedno,používám podklady i z jiných přístrojů,naučil jsem se to,ale musíš ho opět připravit pro loader/zavaděč/ OCTAGON 918 umět ty klíče zpracovat,toto však nebudu nikoho učit,chceš to provozovat uč se sám.
uživatel
hery
07.11.2008, 21:12.03

Herous

pises to dobre Hery....ale mam obavy,ze ti,kteri s tim nemaji zkusenosti v tom budou mit spis lanskrounsky gulas.....

soubory kdb jsou svym zpusobem zakladni soubory s klicema....a prepisou vsechno....pokud pak pres ne nahrajes novy keys - treba softcam, v kdb se zmeni jen ty klice, ktery nejsou aktualni...ale u poslednich dvou verzi to ma i vliv na inicializaci CAS....vsak vis sam....

mam dobrou skotskou....co ty?
:)))
uživatel
Kimm
07.11.2008, 21:13.03

to Liska

pisni mi na skype - peatres1
uživatel
Kimm
07.11.2008, 21:39.54

Kimm

ˇVím ať kolega zkusí a bude tady zase psát/ :ogre: proč mi nejde PREMIERE :laughing: :laughing: ,
uživatel
hery
08.11.2008, 04:04.56

RE: Octagon

Děkuji za názory a rady.Co jsem chtěl vědět jsem se dozvěděl.Budu se dál učit.
uživatel
Liska