Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.11.2008, 09:45.06

Novinky na Skylink

Ahoj, pred chvili jsem se po dlouhe dobe vratil ze zahranici a chtel bych se zeptat, jestli uz je Markiza na TT a jestli treba neni v planu tam pridat Sport1, STV3 ci nejakou jinou tv stanici. Precetl jsem si to tady, ale asi nic noveho:-( Rad bych si poridil jeste jednu kartu, tak bych rad vedel co se suska:-)
uživatel
Igis
05.11.2008, 09:47.32

RE: Novinky na Skylink

Jednoducha rada, strč svoju doterajšiu kartu do prijímača a uvidíš čo funguje :-)
uživatel
Crescenzio
05.11.2008, 10:45.54

RE: Novinky na Skylink

dik za radu, jsem jeste pryc, proto tu kartu strcit nikam nemuzu. jem me laka sport1, tak treba se nejaka podobna informace objevila.
uživatel
Igis
05.11.2008, 11:30.05

RE: Novinky na Skylink

Novinka je ta že vzali NOVA SPORT/galaxie sport/ kterou sem mám zatím předplacenou a nacpali jí do balíčku Multi za cca2400k,kde sou programy které mě víceméně nezajímají,to je jejich stategie,tekže to vypadá že přijdou o jednoho abonenta protože předplácet si nějakou nostalgii kde v týdnu opakujou film snad 8krát se mi nechce,a že by filmbox a filmbox2 bylo něco k pokoukání to teda nevím, možná ještě jde se dívat na viasat history a to je za tak drahej peniz málo
uživatel
petr33
05.11.2008, 11:39.39

RE: Novinky na Skylink

Na Markíku a STV3 možeš u TT asi zapomět a to z důvodu nesvolení Markízy - Slovakia a Slovenskej televízie k šíření programů TV Markíza a STV3 do ČR. Aj STV1 a STV2 se nemože do ČR šířit v plném rozsahu a možou byt kdykoliv částěčně nepřístuvné v ČR. Dokonca aj Jojka a Jojka Plus sú u TT jen v testu a kdykoliv je možou odpojit úplně. Nikde není oficiální příjem Jojek pro ČR u TT potvrzen a ani nikdo nikdy oficiálně zo zatím nepotvrdil. To samé je pro SR kde asi nikdy nebude umožněn na karty SkyLink příjem pro obě Novy a ČT 4. Prostě si mosíme uvědomit, že sme už bohužel dva samostatné státy a autorské práva sa mosí jaksi dodržovat.
uživatel
parere
05.11.2008, 11:51.57

RE: Novinky na Skylink

Pokud si chceš kúpit eště jednu kartu tak ti možu poradit aby sis ju zaregistroval pro SR a máš na stoprocent jisté všechny programy STV, Jojky a Markízu.
uživatel
parere
05.11.2008, 12:10.01

@ Petr33

No tie filmboxy by som až tak nezatracoval. Je pravda, že tam nie sú komerčné trháky, ale filmy, ktoré ťažko odvysiela nejaká komerčná TV (Nova, Prima, či JOJka). Ja osobne týmto kanálom fandím. Ja zase nemusím Nova Sport.
uživatel
Crescenzio
05.11.2008, 13:40.37

Markíza v českých káblovkách

Zaujímavé však je, že v českých káblovkách sa šíriť môže. :)))
uživatel
PeterHumax
05.11.2008, 16:31.15

RE: Novinky na Skylink

v kabelovkach je to ticha dohoda,ale zadne opravneni k sireni programu nemaji. :lookaround:
uživatel
image
06.11.2008, 08:14.59

RE: Novinky na Skylink

No pri kabelovkách platí pravidlo, že keď v mieste jej sídla presahuje terestriálne nejaká stanica z druhého štátu, tak ju môže bezplatne šíriť vo svojom kábely. Teoreticky sídlo spoločnosti môže byť niekde v Břeclavi, kde v pohode chytáš Markízu a tak sa môže šíriť aj v jej kábly niekde v Aši. Už sa o tom písalo na parabole.
uživatel
Crescenzio