Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
05.11.2008, 08:55.16

DVB-T není set top box jako set top box

mám dvd recordér s DVBT panasonic dmr-ex77epk a po naladění (Karlovarsko)ukazuje na 34.kan.z Chebu u čt a spol. kvalitu s. 3( -nespadl obraz zatím ani jednou) a na 48.kan. nova a spol.z Krašova u Plzně kvalitu 1 max 2 a dost dlouho drží oraz ale píše slabý s. ale někdy padne koupil jsem k druhé tv COMAG SL-35 cca999kč a co je zajímavé čt síla 92% kval 54% A PADÁ OBRAZ -NEKOUKATELNÉ naproti tomu nova a spol. síla98% kval.59% a OBRAZ DRŽÍ NESPADL JEŠTĚ .Jo a anténa je společná v činžáku nezaměřená pro nové vysílače - zatím.naštěstí mas satelit jinak bych chodil asi na jednu tv koukat na čt a na druhou na novu....No 15.12 zapojí vys.Jáchymov takže čt bude už ok ale prima a nova tam hned tak nebudou ..
uživatel
v.h
05.11.2008, 10:39.03

Samozřejmě, že se chovají různě.

Většinou lze pomoci jinou anténou....
Záleží, jak velké monstrum má pro tebe smysl.

http://www.di gi zo ne.cz/clanky/dalsi-test-set-top-boxu-pri-dalkovem-prijmu-tv/
uživatel
mirasat
05.11.2008, 16:46.07

Re: DVB-T není set top box jako set top box

Ahoj,...taky jsem kopil COMAG SL-35T za999kč, na první dojem OK, úroveň 100%, kvalita 98%.ALE - občas hrál - občas nekoukatelné, druhej den jsem ho vrátil, pritom "Technisat DigiPal2" absolutně bez problémú... :fuming:
uživatel
ferda