Quantcast

Diskuse

Archív diskusního fóra parabola.cz

Právě čtete stránku diskusního fóra serveru parabola.cz z archívu.
Do tohoto vlákna již nelze přidávat další reakce (režim READ-ONLY).
28.05.2008, 17:37.56

STV3 Sport

Zdravim, prosim nemate dajake informacie otom, ci STV3 bude v UPC direct na SR? Skor sa pridam k nazoru ze asi nie- ved tam nieje ani STV2.

Dik za reakcie, Vladimir
uživatel
vlatom
28.05.2008, 17:49.43

RE: STV3 Sport

bude na 100% stv3 sport už som to raz niekde čítal tak že áno
uživatel
Jupi
28.05.2008, 18:03.45

RE: STV3 Sport

já sem to čet zatím jenom tady na fóru. a tomu bych moc velkou váhu nedával (vzhledem k tomu jaký sem často píšu i já kraviny) :laughing:
uživatel
moonword
28.05.2008, 20:12.00

RE: STV3 Sport

stv3 bude len dočasne vysielať v klasickom formáte. - olympijske hry . Potom s toho bude STV3 DH.
uživatel
oneeeee
28.05.2008, 20:25.09

@oneeeee

Zdroj info?
uživatel
bmilan
28.05.2008, 20:28.10

RE: STV3 Sport

http://www.Digizone.cz/aktuality/sportovni-stv-3-nebude-moci-letos-vysilat/

Slovenská veřejnoprávní televize (STV) včera představila třetí program, jehož vysílání zahájí 8. srpna příštího roku. Diváci se mohou těšit na kanál věnovaný výlučně jen sportu a navíc vysílaný ve vysokém rozlišení (HDTV). První událostí, kterou budou moci slovenští sportovní fanoušci sledovat, budou letní olympijské hry v čínském Pekingu.

Program, zatím pracovně označovaný STV 3, přinese divákům sport v high-definition kvalitě televizního vysílání. Denně bude STV 3 vysílat 16 až 18 hodin HD programů. V době letních olympijských her bude STV 3 těžit z toho, že signál z Číny se bude v HD kvalitě již vyrábět, část pořadů totiž bude STV do televizního vysílání s vysokým rozlišením jen konvertovat.

STV 3: jen a jen sport

STV 3 se bude zaměřovat nejen na zahraniční, ale také na domácí sportovní scénu. Kromě komerčně zajímavého fotbalu, hokeje a tenisu chce dát prostor nejen utkáním místních sportovců, ale také dalším sportovním odvětvím, které zastřešuje Slovenský olympijský výbor. Na obrazovky by se tak mohl dostat například šerm, cyklistika nebo sportovní i moderní gymnastika.

Po zahájení příští rok v létě bude STV 3 moci přijímat jen asi 40 % slovenských domácností, a tak se letním olympijským hrám bude věnovat i druhý program STV Dvojka. Třetí program STV bude šířen prostřednictvím satelitu, kabelových rozvodů a také přes pevnou telefonní linku (IPTV). STV bude od roku 2009 postupně snižovat podíl sportovních pořadů ve vysílání druhého programu STV a přesunovat je do vysílání STV 3.

Spuštění nového programu si vyžádá nejen nemalé finanční investice, ale také rozšíření počtu moderátorů a redaktorů. Podle výkonného ředitele televize Nikolaje Savického by se měl roční rozpočet STV 3 pohybovat mezi 250 a 300 miliony slovenských korun. Zkušební vysílání by mělo být zahájeno příští rok v červenci.
uživatel
oneeeee
28.05.2008, 20:42.22

RE: STV3 Sport

2007/08/16 to byly tenkrát takovýhle velký plány. dneska k smíchu.
uživatel
moonword
28.05.2008, 20:47.46

RE: STV3 Sport

V dnešnej dobe je všetko na smiech. Aj na smrť musíme čakať.
uživatel
oneeeee