Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Seriózní Sweet tv

Platím si měsíčně Sweet tv balíček L za 60 Kč měsíčně z Google Play. Najednou mě od nich přišel email, že děkují za platbu 15€, kterou jsem já neposlal, ale z účtu byla stržena. Napsal jsem jim a oni se omluvili a že pošlou zpět ne 15€, ale 30€. Tak mám 6 měsíců zdarma.😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

no moc bych se v tomto pripade teda neradoval. kdyz odesla platba z tveho uctu, aniz bys ji ty odeslal, tak to znamena ze ti nekdo hacknul ucet. a to je horsi nez nejaka prkotni sleva. 😂

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Jasne, sweet tv mu hackol ucet... :-) a potom sa zlakli a radsej mu to vratili. Tebe este nikdy nebola omylom zauctovana platba cez kartu?

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

a kdo a kde rikal ze to hacknul sweet ? 😂
NE, jeste NIKDY mi nebyla z meho uctu zauctovana platba kterou bych ja sam neprovedl.!!! zase sa ti sňívá 😂👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Sorry, ale ty nerozumies asi vobec nicomu. Pekny vecer ti prajem.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

mas zajimavou logiku, a zajimave myslenkove pochody 😂 asi tak 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

a jak by asi ta platba samovolne odesla kdyz je to vicenasobne overovane ??? povidej, at se zasmejeme. jedina cesta je prave ten hack. 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Ak o niecom nemas ani sajnu, skus si to napriklad vygooglit. Ja nie som tvoj osobny ucitel. Nastastie...

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 003
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

takze vis prdlajs a jen tady zase placas ty svoje zvasty 😂👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

To nikdo nechape, jak funguje inkaso z uctu??? Ja bych si u teto castky nastavil maximalni limit 200 kc na mesic pro tyto a pripady zdrazeni. A mam klid.

Skylink CZ, Skylink SK v šuplíku, HBO Max + SkyShowtime

faust
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 195
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

vieš ty vobec co je inkaso , mal by si si to dostudovat a potom sa tu hrat na gangstra lebo inac zosmiesnujes len seba .
maj pekny vecer

norberto15
Registrace: 12/2017
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

faust, norberto, ???

to nemuzete myslet vazne 😂 INKASO ??? to jeste nekdo pouziva ? veci jako SIPO nebo INKASO jsem zrusil uz v 90tych letech jako NEFUNKCNI a NE SPOLEHLIVE. a i to INKASO musel NEKDO nastavit, takze at teda hleda chybu u sebe, a nastavit INKASO ukrajinskym piratum tak to je opravdu frajer.
a jinak vedel jsem ze s timhle blabolem nekdo prijde. a hned dva. 😂
takze vysledek-pan milde NEMÁ zabezpeceny ucet.
a pan black tak to je kapitola 😂👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

a pak se divite ze mate problemy

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@faust

a kde v uvodnim prispevku pise milde o inkasu z uctu ? on pise ze mu penize SAMOVOLNE odesly, a INKASO NENI samovolne. 👍 😂

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Jsou to (nevhodné slovo) ukrajinske...

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 667
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Asi to byla moje blbost. Na email mě přišla zpráva od Sweet tv aktualizuj účet. Tak jsem to starej blbec bezhkavě potvrdil. Tak že žádný hack. Ale spíš změna platby. Jinak účet mám ochráněný platbou přez Eset ochrana účetnictví. Už je vše v pořádku dál platím pouze 60 Kč.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Ja myslel že chtějí aktualizovat aplikaci Sweet. Děkuji všem za reakce.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Omlouvám se všem, že jsem to hned nenapsal v prvním příspěvku. Nemuselo dojít k dohadům.🤷

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

To neuhádaš, ak niekto nerozozná inkaso od povolenia platby z karty a hack na údaje karty z tretej strany pri "nevinnom" kliknutí na nastražený odkaz, je Tvoja snaha márna ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Ano když platim z karty, nebo PayPal, tak to musím potvrdit 2x z mobilu otiskem prstu. Inkaso nemám. Vše platím trvaléma příkazama z banky. I koncesionářské poplatky, elektřinu a vodu.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

TP môžeš platiť len zálohové platby ktoré majú stále rovnaké hodnoty, ale vyúčtovaciu faktúru musíš platiť zvlášť akurát si to môžeš dať ako overený aby si nemusel stále potvrdovať
ak niekto aktualizuje účet odpovedov na email nech si ho rovno zruší, ved tam musel zadať ID i heslo, tak isto chrániť údaje o čísle kariet, uviesť môže len číslo účtu, tam sa môžu len posielať prachy,
škoda že zrušili všetke fora od bánk kde mohol prispievať každý po registrácii a bol tam i poradca

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 195
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Seriózní Sweet tv

Eset tak tento program v pc nikdy...:zombie: Mám dost známých tak ti by vyprávěli story o tomto programu.. :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 5 051
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Já to platím přes virtuální kartu a tu mohu kdykoliv zrušit a vytvořit jinou. Pak se slehla zem.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

No dejme tomu věc názoru, máme ho s klukama už 25 let. Nikdy problém. A ještě mám koupený Bitdefender a Norton 360. Ty jsou jaké? Nebo co doporučíš?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

Když dám recenze hodnocení antivirů, tak každý má na předních místech něco jinéhi. Pak se vyznej.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

Eset

Většina hodnocení se dělá podle toho, kolik antivir stojí peněz. A Eset je hodně drahý🤔

Petor58
Registrace: 11/2021
Příspěvků: 180
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 36
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra