Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

Měl jsem přes Wimbledon a olympiádu předplacenou službu MAX včetně doplňku Sport.Službu jsem před měsícem komletně zrušil, včetně sportu.Nicméně platba Sportu ve výši 70Kč se mi od jakési firmy WBDS Praha stále strhává z účtu.Má někdo podobnou zkušenost.Přes stránky MAXu jsem se ničeho nedobral.Má někdo podobnou zkušenost?

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

Já to rušil v Google Play. Sekce Platby a předplatné/Předplatně. Lze kdykoliv obnoovit. Pokud je to přez stranky MAX. Jinak u operátorů.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Jo bylo to přes stránky na Max.V sekci Google Play žádné aktivní platby nemám,přesto se mi za balíček Sport, jak jsem psal výše od jakési WBDS Praha strhává stále 70Kč.A tam jaksi žádný kontakt nemohu najít,přesto,že to je na stránkách MAX uvedeno,že balíček Sport je dodáván od různých dodavatelů.Ale jinak díky za radu,budu pátrat dál.

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

...jen dodatek Eurosport samozřejmě v Maxu neběží,protože ho ani neotevřu z důvodu zrušeného předplatného.

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

Placeno přez MAX

https://i.postimg.cc/KYFwdvYJ/Screenshot-2024-09-29-09-19-28-632-com-android-vending.jpg

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

A co tato stranka

Max.com/subscription

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

není to lepší platit , že vám to strhávají příkazem . Dojdete do banky že to nechcete platit a zrušíte příkaz hotovo. Takhle to dělá plno lidí.

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 697
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

Max.com/subscription tam je normálně 70Kč odchozí platba 27.9.2024.Pokud se to zase za měsíc zase strhne,tak zajdu do banky a zruším to. jak píše standa111.

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

A na té stránce nemáš tlačítko Spravovat předplatné?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

https://i.postimg.cc/FzQPwhNh/Screenshot-2024-09-29-10-15-08-527-com-wbd-stream.jpg

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

Nemáte předplatné.
Abyste se mohli dívat, vyberte si plán nebo uplatněte svůj promo kód.

Vyberte si plán
Uplatnit kód
Dříve účtováno prostřednictvím HBO Europe s.r.o.
Historie plateb

Toto je stránka předplatného

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

predplatne na Olympiadu zruseno za minutu v uctu MAXu. 👍 a zadne penize mi nikdo nestrhava. platba byla kartou.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

Už se mi ozval z MAXu nějaký Michal,že se na to podívají.
Ale moc děkuji za ochotu pomoci.

TomHB
Registrace: 7/2006
Příspěvků: 241
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TomHB

to dnes preto niekto chodí do banky? ked chodíš sem prečo nemáš internet banking alebo chytrý mobil? ja som nebol v banke ani nepamätám, všetko ide vybaviť z domu zdarma

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 195
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: MAX-předplatné balíčku sport-zrušení

Da se z MAX stahovat do PC a tam ulozit, nebo to maj nejak chraneny?

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 405
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra