Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Mimo mísu:Soundbar k TV

Nazdar,chtěl bych se zeptat na názory a typy na levné Soundbary.Tak kolem dva a půl tisíce.Díkec..

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 409
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radek79

Nečekej v podstatě nic moc.O něco lépe než ty chrastítka z TV mně zní na chalupě sony ht-sf 150.Cena před asi dvěma roky 2400 kč.Samozřejmě kvalitní soundbary jsou uplně jinde.Mám TV OLED Philips se soundbarem zabudovaným do stojanu a to je ovšem kvalitou zvuku dost jinde. Je tam 6 repro. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

Obecně se má za to, že soundbary pod 10.000,- se nevyplatí kupovat. Rozpoznatelnou kvalitu zvuku to neposkytne.

Navzdory nejrůznějším recenzím to tak asi bude.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radek79

Trošku z jiného soudku. Před lety jsem řešil, jaké domácí kino. Zkoušel jsem nějaké kolem 8 tisíc. A pak za 30 tisíc. Ten rozdíl nemohl být propastnější. Samozřejmě jsem si koupil to za 8 a byl jsem hodně zklamaný. Pak jsem ho vyměnil za to dražší (samozřejmě to není jen o ceně) a bylo to skvělé. :)

U reprodukce zvuku se pravděpodobně levnější kousky vůbec nevyplatí.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

hobo píše-Mám TV OLED Philips se soundbarem zabudovaným do stojanu a to je ovšem kvalitou zvuku dost jinde. Je tam 6 repro.
:)))
V klasických reprobedniach mám tiež 6 ks reproduktorov - 2x po 3ks repro a kvalita zvuku bude zaručene lepšia než ten tvoj sounbar zo 6ks repro!
:))

MasterSef
Registrace: 3/2023
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

Žiaden soundbar ti nenahradí repro bedne. Nikdy. Ak chceš kvalitný zvuk, tak je potrebné zainvestovať.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

Chudák Antonín se musí na Kanárech "v hrobě" obracet...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 134
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tukan

No taky na něj občas vzpomínám. On psal bod1, bod2 atd😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

Soundbary absolutně nebrat žádné, pokud to se zvukem myslíš vážně. Zase pokud to myslíš se zvukem vážně, máš u standardního vysílání problém. Pro změnu se zvukem. :)

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 958
Odpověď v diskusním vlákně
 

@meduzka

Teď to mám takto:https://www.edisk.cz/stahni/20436/screenshot-20240929-114511-gallery-893.60-kb.html/

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 409
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

A ještě taky vidím Mmiriboye /má teď ban/, který jako hokejista na trestné lavici bouchá hokejkou o mantinel, aby se už mohl zapojit "do hry"... :)))

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 134
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

Žadný soundbar nebrat.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 944
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HIFIOK

Tj slovo do pranice..😬

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 409
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef

Přečti si zadání otázky.Byla tam řeč o nějakých reprobednách?Nebo o domácím kině?Já reagoval na soundbary,abychom si rozuměli.Byl tam dotaz na něco kolem 2500 kč.Takže moje odpověd byla zcela adekvátní.A ten zvuk toho Philipse je opravdu jinde než soundbar za 2500 kč. Tuto TV mám na chalupě a tam tedy nebudu cpát zvuk za 30000- 40000 kč.Doma mám dost kvalitní rec.a bedny 5.1.U druhé TV na boudě mám z nouze ten soundbar Sony.Nic víc nic mín zdravím. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

Mne je jedno, že ako si to zariadiš, či soundbar alebo kvalitná hifi súprava. Len ja na tvojom mieste by som určite nevychvaľoval soundbar ako niečo TOP, či SUPER, keď to nie je pravda.
;)

MasterSef
Registrace: 3/2023
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef

Asi nerozumíš češtině. @hobo nepsal TOP, či SUPER.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

To máš pravdu, nepísal, ale písal o 6 ks repro v tom soundbare, ako by to bolo niečo super top výnimočné. A pritom sú tam len o niečo väčšie chrastítka, než tie, čo sú priamo v TV.

;)

MasterSef
Registrace: 3/2023
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef

Nevím Soundbar nemám. Jen poctivých 5x 100W na kanál. Panelák, ale je to fakt o ceně.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Samozrejme že je to v prvom rade o cene, veď kvalita aj niečo stojí. A na margo tejto debaty môžem povedať ešte jednu vec. Mám známeho/kamaráta, ktorý tiež skôr preferuje soudbar než nejakú kvalitnú hifi súpravu. A jeho dôvod je prostý, on tvrdí, že ten zvuk zo soudbaru je lepší než cez interné tv repro, to je síce pravda. Ale pri ňom je tiež fakt pravdou, že doteraz nebol na žiadnom živom koncerte. Čiže nemôže mať ani reálnu predstavu o kvalite hudby.

MasterSef
Registrace: 3/2023
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef

Já stejně většinou sleduji bězné vysílání.Netflix a podobně nemám,jen MAX a Voyo.Na film na Nově a podobně stačí i něco levnějšího.

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 409
Odpověď v diskusním vlákně
 

@radek79

No asi ti to dá trochu více basů než tv.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef, radek79

Tým, že kamarát ešte nebol na žiadnom živom koncerte by som nedával do súvisu s tým, že nevie čo je kvalita hudby. Pokiaľ počúva len telenovely tak mu ten soundbar určite stačí.
Pokiaľ chceš počúvať aj hudbu alebo koncerty tak si radšej kúp nejaké kvalitné stereo ale za tých 2,5 litra asi ťažko.

Pavel206
Registrace: 6/2024
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mimo mísu:Soundbar k TV

LG SN5, cca 4.000 Kč. Velmi dobrý

ESPOSITO
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pavel206

Zatím to mám takto,ale chtěl jsem jít cestou minimalismu: https://wormhole.app/72jRl#hhzM-EY6yJGGFYyNXXo10g

radek79
Registrace: 7/2022
Příspěvků: 409
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MasterSef

Vubec jsi nepochopil mojí reakci na prvotní dotaz debaty.Dobře si ji přečti.A to,že ten soundbar na tom philipsu Bowers-Wilkins je nesrovnatelně lépe poslouchatelný než něco za 2500 kč to je prostě fakt,který je velmi těžko zpochybnitelný.Ani jsem také nikdy nenapsal něco o top nebo vyjímečné.Takže příště lépe číst a nevkládat něco,co jsem vubec ani náhodou nenapsal.Kolega Milde ti to ostatně jednoduše napsal. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 412
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Asi tak
@ Radek79 - lepší než nějakej soundbar bych sehnal od někoho starej zesilovač a pár trochu slušných beden z bazaru po 2 stovkách a jsi vysmatej.
Lidi se v poslední době zbavují starý dobrý elektroniky, mnohdy kvalitní, vyhazují to na burzách nebo po bazarech za stovku a kupují za drahý peníz chrastítka s bleskavými rámečky a mřížkami. Někdy to vypadá i hezky, ale hraje to většinou příšerně.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 75
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra