Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Bezdrátová sluchátka k TV

Ahoj znalci,kamarád koupil TV Samsung,který má jen otický výstup zvuku a převodník na analog základnu sluchátek.Jak na satu,tak i na pozemáku zvuk funguje jen na určitých programech jako ČT 24 a další,ale nefunguje třeba na ČT1 a další stanice/nevím přesně které další/Zde je ticho.Z repráku zvuk běží normálně.Co Vy nato.Dá se s tím něco dělat?

ba193
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 71
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 46
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ba193

https://www.samsung.com/sk/support/tv-audio-video/ako-pripojit-sluchadla-bluetooth-k-televizoru-samsung/

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ba193

Bezdrôtové slúchadlá Bluedio T2+ FM SD

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

To video asi neřeší problém u @ba193 když mu zvuk u některých programů funguje.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ale áno, pokiaľ je tam voľba Bluetooth v TV. Jemu to blbne cez optický výstup ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

Záleži jaký má Samsung tv. Já mám 10 let starý Samsung a BT v něm nemám. Tak jedu taky z optického výstupu. Mám zapojený tento převodník vše v pohodě hraje. Možná mu blbne ten převodník.
https://www.datart.cz/transmitter-hama-link-it-duo-205322-bt-vysilac-prijimac.html#popis

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

ja som na prevodníky trpezlivosť nemal. To už radšej Cryptobox 752 so scartom a zvuk odtiaľ. Nikdy som veľmi neholdoval zabudovaným tunerom ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dzordzo

No já v Android boxu Nokia 8010 BT mám ale v satelitu už ne. TaK mám píchnutý v televizi a jedou mě do sluchátek všechny komponenty připojené k tv. Taky to má výhodu že tím nevypnu zvuk z tv a ten poslouchá manželka. Já si pak na prěvodníku volím svoji hlasitost. Hůř totiž slyším.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bezdrátová sluchátka k TV

Příště si kup pořádnou televizi. Tenhle problém se tu táhne už dlouho. Starší samšunty s tím zápasí kolik let. Stokrát se to tady vysvětlovalo. Základna nevím co tím chtěl básník říst

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

MMorous

1/ TV Samsung je nový půl roku a má bluetooth v TV a zatím není ničím spárovaný.
2/ musí jít zvuk v TV i ve sluchátkách.Je možný, že je vadný převodník,když je zvuk v jiné verzi/Dolby?/

ba193
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 71
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bezdrátová sluchátka k TV

Za prvý - Že je to půl roku starý neznamená že to nemůže být starší typ
Za druhý - napřed to spáruj. Co mám zkušenost, tak při připojení bezdrátu repro se repráky v Tv vypnou. Obecně. Samšunt je čínský výrobek a tam člověk nikdy neví
Za zřetí - já hraju na Sony a tam se sluchátkovej výstup dá nastavit že hraje všechno nebo se dá regulovat každý zvlášť

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bezdrátová sluchátka k TV

U Modrýho zubu některý přístroje musíš spárovat opakovaně, ale před tím vždy napřed ručně odpárovat. Jak který výrobce.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bezdrátová sluchátka k TV

Příště si kup pořádnou televizi. Tenhle problém se tu táhne už dlouho. Starší samšunty s tím zápasí kolik let. Stokrát se to tady vysvětlovalo. Základna nevím co tím chtěl básník říst

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Je to jak píšeš. U boxu Nokia přepnu na BT a zvuk se v tv vypne. Kdež to u převodníku poslouchám zvuk nezávisle. Což je pro mě výhoda. A mohu k ně.u přilojit až dvoje sluchátka.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ba193

Měl jsem před tim jiný prevodník ve stejné cenové kategorii a vůbec nefungoval. Tak jsem ho před týdnem vracel. Sazka do loterie.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Převodník drát-drát u samšuntu jsme tu taky zkoušeli, makalo to přes HDMI, nic proti tomu ale jsou to zase dráty navíc.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ba193

Nevím jak to v dotazu myslíš, asi to máš trochu popletený, poraď se s někým v místě bydliště kdo o tom má ánunk. Přístroje Samsung mají bohatý vybavení, je třeba se s tím seznámit co kde jak který výstup umí a jak se ovládá.
Optika obecně není na sluchátka, a sluchátka obecně nejsou na optiku.
U televize to bývá tak, že když připojíš přes modrej zub repro, tak se v TV repráky vypnou. Když chceš aby hrálo všechno, prostuduj si nastavení podle manuálu.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Nezlob se na mě jaký dráty. Prevodnik pod tv a k tomu kousek optickeho kabelu. Když propojuji domací kino tak jsem taky zadratovanej. A na víc nebudu kupovat novou tv, když jestě šlape tato dobře. Jasně kdybych vedle ní postavil novou tak asi neusnu😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Nevím jak to myslíš Televize optika/převaděč optika Bt/sluchatka BT

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Má to taky napájení - nebo ne ? Já na sluchátka nejsem. Večer ztlumím repráky a pustím si titulky. O2TV titulky neumí, tak když něčemu nerozumím, dám to kousek zpátky

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Jo normální na nabíječku. Moje parketa taky vracím sekvence u tv pořadů. Na sluchátka jsem si zvykl. Ve večerních a nočních hodinach bezva. I zvuk je prostorovější než z tv. Domací kino v noci nepouštím. Jsem totiž noční pták. Kolikrát koukám a pak hned snídám😆

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Bezdrátová sluchátka k TV

Já mám k TV Samsung bezdrátová sluchátka od Audio-Technika a jedou skvěle. Doporučuji. Spárování bylo otázkou okamžiku. Jak je zapnu, tak TV Samsung z roku 2022 Qled okamžitě hlásí, zda je chci připojit.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 992
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PC1

No a nevypne se ti zvuk z reproduktorů při spárovaní sluchátek s televizí?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ano vypne. To vždy, ale pokud jdu na sluchátka, zvuk z reproduktorů nepotřebuji.

Octagon SF 4008 28,2°E/23,5°E/19,2°E/13,0°E

PC1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 992
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PC1

Jasně chápu. Taky to tak mám na tabletu a v boxu Nokia. Ale v televizi mě vyhovuje to co že zvuk jde stále z repro co poslouchá manželka a já poslouchám z převodníku ve sluchátkach s vkastním nastavení zvuku nezávisle na zvuku z repro televize. To nám tak vyhovuje jelikož hůř slyším a tv nemusí být pak tak zesílená.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mmorous a další

Dnes jsem zjistil,že převodník musí být dobrý když na satu jde zvuk do sluchátek např.ČT 24,Očko,ale nejde toto na pozemáku,ale slováci ano.Je mi jasné,že optika není vhodná pro klasické bezdrátové sluchátka.Ještě u kamoša zkusím se STB přímo pozemák,poněvadž má scart.Není nad samostatný výstup u TV pro sluchátka.

ba193
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 71
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 46
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra