Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi-Nova Sport 6

páni, mám dotaz, je Nova Sport 6 na Digi 1W v HD. Písal som im kedy ju preklopia do HD, a oni mi odpísali že v HD je. Mám WU Solo4k, všetky Nova Sporty je obraz o.k., len NS 6 je mazanica.

kaman
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 22
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi-Nova Sport 6

ona je v HD, nie FHD

Miro1111
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 69
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Nemám Digi.sk,ale podla tohto článku na satelite má byť Novasport6 len v SD...iba v internetovej tv je v HD.

https://www.parabola.cz/zpravicky/38689/nova-sport-5-v-hd-nova-sport-6-v-sd-na-satelitu/

OTT a IPTV platformy MAGENTA TV, Magio TV a DIGI TV cez internet uvedených společností poskytují tyto programy ve vysokém rozlišení (HDTV).
Zákazníci satelitních služeb MAGENTA TV SAT, Magio Sat a DIGI TV cez satelit mohou stanici Nova Sport 5 sledovat v HD, zatímco "šestku" jen v klasickém SD rozlišení.

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 234
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Miro1111

V logu je HD. ale je to riadna mazanica.
Len neviete niekto kde budú dávať Slovan?
Lebo zatiaľ ešte info nie je. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.Digi GO SK (Dočasne).

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 180
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

samozrejme NS, v dobe trhovej ekonomiky samozrejmosť...

zoly
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 496
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Nova Sport6 na DIGI SK je v SD kvalite 720×560.

jarovanis
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 24
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Distribuovany zdroj Nova sport 6 je v HD kvalitě převedeny do SD kvality na satelitu Tp 12527/H. Snad se to do začátku hlavní fáze LM překlopí do FHD kvality. Uvidíme. Bude taky záležet jak se dohodnou na částečném podělení nákladu Telly s T-Mobile.cz, ST, Magio, Digi sk.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 065
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Slovan prasknú na Nova Sport 6... nato môžeš zobrať jed

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 765
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Tak to dúfam že to bude niekde zadarmo na 46E najlepšie alebo by stačilo M4SPORT ak bude dávať ten Slovan. :))) Bolo by to celkom dobre. R^
Nejaké zápasy má dávať aj TVP.
Po prípade si zoženiem to Magio GO.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.Digi GO SK (Dočasne).

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 180
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Myslim si, ze to preklopeni neni jen otazka kapacity na TP, ale i politikareni Nova Sportu. V poslednim predkole UCL umistili kazdy tyden ten nejzajimavejsi zapas prave na Nova Sport 6, aby donutili Skylink k priplaceni prave za tento program a dost mozna k priplaceni Slovak Telekomu, aby to mohli sirit v HD..

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 313
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Jsou v tom jenom prachy. Uvidíme, zda se dohodnou.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 065
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Pořiďte si O2TV a nemusíte řešit kraviny na talíři.

kubbyjack
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 203
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

A příští rok zase někam jinam že , vše jsem už zažil. Možná se to 2025 obrátí . Zajímaví je že tu píšete o penězích jak se nemůžou domluvit na Nova sport 6 a o hodně menší stanice s menčím rozpočtem mají eurosporty v češtině ,NP6 atd. V Madarsku Skylink nechtějí Když jsem tam byl tak nadávali a odhlašovali.

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 698
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

Kde ses naučil, Staníku, maďarsky?

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 190
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

no skylink je prece v cechach nombr van 😂 na ten tady nesmis nadavat. 👍 a to ze je v cechach sat skylink ve velkem upadku snad vi kazdy-samozrejme mimo fanatiku z paraboly kteri asi ani nikdy nic jineho nepoznali, stejne jako ten typek co mel cely zivot jen cernovlasky a pak poznal blondynku 😂👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

este ze ta ti "fanatici z paraboly" maju ty ich Onetime Nexttime :laughing:

Mikes11
Registrace: 7/2023
Příspěvků: 171
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Mikes11

a dalsi FANATIK co NIKDY nic jinyho nepoznal 😂👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

kubbyjack

klidně, O2 mám, ale nemaj Sport 1 a 2 a to mě trochu vadí. Navíc muzes sledovat jen maximálně na třech zařízení najednou, což je pro čtyři účastníky malo pokud se to sejde a kazdy chce využívat jejich tv a sledovat svůj program. Takže zase k tomu dalšího operátora musíš mít, pokud ti jde o tohle a o občasné sportovní přenosy na těch sportovních programech.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 065
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

O týždeň Sparta aj Slovan na NS 6
https://sportnet.sme.sk/tv-program/streda-o-tyzden/

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stamar

Sparta bude na Nova Sport 3 a Slovan na Nova Sport 6.... český klub na dostupmejšej Nova Sport 3 a slovenský klub na najmenej dostupnom Nova Sport 6.... ďalej to radšej nekomentujem, lebo by som bol vulgárny... operátora meniť nemienim, platiť navyše 12 € takisto nie. nech sa aj po...ú

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 765
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

https://sportnet.sme.sk/spravy/futbal-slovan-bratislava-celtic-glasgow-tv-program-liga-majstrov-2024-2025/

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

Nova Sport 1-6 je dostupné pre všetkých - Voyo SK Premium , Telekom XL , Sport Premium . NS 6 aj lahôdka v podobe sd :laughing: .

Janci19
Registrace: 5/2008
Příspěvků: 686
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

Mám Skylnk kombi+, v ktorom je Nova Sport 1-5, operátora meniť nemienim a ďalších 12€ platiť za jednu stanicu takisto nemienim... ak by som tak spravil, tak by som pristúpil na špinavé praktiky vysielateľa a operátorov. Zápas si pozriem v našom miestnom hostinci. R^

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 765
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi-Nova Sport 6

taky na ty praktiky operátorů kašlu z vysoka!Škoda že nás není více,hned by je to přešlo.Mám už jen jednoho operátora a to mi stačí.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Janci19

V T mobile je už od balíčku M za pětikilo 138 kanálů.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

No jo, ale to utratíš ještě víc.😀

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra