Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

CNN na Maxu

Zdraví pánové. Jenom by mě zajímalo,kde najdu v aplikaci Max CNN?Ne že by mě to extra zajímalo,prostě chci to zkusit,nic víc...

Archibald
Registrace: 9/2015
Příspěvků: 182
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Brands
HBO, max originals, CNN, ID, DC, TLC...
Treba ísť v appke dole... tiež som to najprv nevedel nájsť

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

MAX International

Také jsem hledal a zatím na Max nelze. Tak občas kouknu na 28,2E v HD. :((

Bazilišek
Registrace: 10/2021
Příspěvků: 18
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Online nic tam není.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Je to tam, jak píše Montevideo. Dole mezi Brands je i CNN. Normálně funguje

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 903
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Jo je ale ne živě

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Tak mi to nedalo a pořídil jsem si MAX. CNN tam mám živě :) Asi jsem byl hodný (přesně jak píše @zzz je potřeba dohledat v Brands)

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Je to živě, sledovat kanál a je to, když klikneš na ikonu CNN

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 903
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: CNN na Maxu

Chlapi, všetko normálne šlape... rolujte v appke dole až dovtedy kým sa vám neobjaví ponuka Brands, kliknite na CNN a potom znova na sledovať kanál... normál živé vysielanie

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

Chcem sa spýtať je možné objednať Magio GO športový balík aj cez SMS ? :lookaround: Alebo to už nie je možné? :lookaround:

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.Digi GO SK (Dočasne).

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 168
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Tak to neviem... ale asi zrejme nie

Montevideo
Registrace: 5/2023
Příspěvků: 762
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Montevideo

Vďaka za odpoveď zo začiatku to bolo možné objednať aj cez Sms tu pôvodnú službu tuším na číslo 8887.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.Digi GO SK (Dočasne).

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 168
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Prepáč, ale Ty maš Digi tak čo chceš cez Magio? Máš všetko cez Digi Go a to môžeš objednať z eKonto Digi. To isté ako Magio.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 175
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Len som chcel vedieť či to ešte funguje to je všetko. :8) ;) Ešte uvidím kde budú dávať Slovan v Lige majstrov tak sa podľa toho zariadim zajtra končí promo na NS 5/6 Ak to dajú tam tak možno zvážim to Digi GO len ja to chcem pozerať cez tento box čo mám
Od mája. a Digi Go asi nemá ešte apku tak skúsim to Magio GO. :8) Aj preto som sa pýtal na to Magio GO. :8)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.Digi GO SK (Dočasne).

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 168
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra