Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

načítání o2 tv

Zdravím všechny,mám na smart televizi samsung QE55Q80 NAINSTALOVANÉ placené tyto TV: skylink,kuki a o2TV.....stává se mi že,O2 TV špatně načítá.Vždycky s tím bojuju.Televizi úplně vypínám.Potřebuji několik pokusů než se chytne.....dá se s tím něco dělat? Poradíte prosím?

petr22
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 149
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr22

nic se s tim nedá dělat...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 11 082
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr22

Pories si kvalitnu android atv krabicku a mas pokoj. ;)

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 319
Odpověď v diskusním vlákně
 

vyzkoušejte

Odinstaluj aplikaci, vypni televizi. Nainstaluj znovu. Taky na webu zjistí kolik máš zaregistrovaných zařízení. Na jiném tipu Smart televize mi to zabírá. Dosti šachují s programy a různé akce. V podstatě je to počítač.

pipiviki
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 54
Odpověď v diskusním vlákně
 

načítání o2 tv

Odinstalovat aplikaci jsem kdysi skusil, akorát jsem potom TV nevypnul.Nenapadlo mne to ...Znovu jsem jí nainstaloval(tenkrát)....žádná změna.A této větě nerozumím?? - Taky na webu zjistí kolik máš zaregistrovaných zařízení.-

petr22
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

rere

No účet, na kterém máte danou službu zakoupenou a kterým se přihlašujete.

pipiviki
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 54
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:načítání o2 tv

Kúp si android tv DQ10, na aliexprese za 20ečiek a máš vystaráno. R^

pego097
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 364
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:načítání o2 tv Pipivikovi

Takže jsem teda skusil opětovné vymazání aplikace s tím že jsem vypl TV. Pak nainstaloval znovu.Taky jsem si udělal údržbu v nastaveních....no uvidíme....Měl jsem pocit že se to hádá s "Kuki"
Díky všem za inspirace R^

petr22
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: načítání o2 tv

Tu tv před novým nainstalováním je potřeba vyplnout z elektriky alespoň na 3-4 minuty,pak nainstalovat,mělo by pomoci

touran2
Registrace: 10/2022
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr22

Na Samsungu pomáhají (mimo již zmíněné rady) ještě další dvě varianty řešení. 1) RESTART v aplikaci - při spuštěné aplikaci dlouze držíme zapínací tlačítko na DO (dokud nedojde k restartu TV) Toto u O2 zabere jen občas 2) Vymazání paměti - přes "DOMEČEK" na DO do menu. Vyhledat postupně: Nastavení - Podpora - Péče o zařízení - Správa uložiště -- vyhledat aplikaci (O2) - zobrazit detaily a smazat data + smazat mezipaměť.

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:načítání o2 tv

Mně pomáhá najet na Samsungu do aplikací, najít O2 2.0, které se v té chvíli z neznámých důvodů tváří jako nenainstalované, dát instalovat a přes nabídkovou lištu O2 2.0 spustit. Pak už vše funguje.

guruguru
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

hokejka 988

tvou radu č.2 jsem už včera taky udělal,myšleno tou "udržbou v nastavení" ;) R^ to mě napadlo úplně samého :8)

petr22
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 149
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petr22

ano, poridit si vlastni slusny androidbox a pouzit tu spravnou app ze spravneho zdroje a vsechno jede perfektne. 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: načítání o2 tv

Mám rodinný na 3 telky a nabíhá to pomalu stejně jako u syna který to má jen na sebe, i když mám optiku 250/250 Když to nabíhá dlouho, dám back, shodim to a znovu.
Jednou jsem musel vypnout druhou televizi, a poznovu naběhly obě hned.

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

tak tohle vubec neznam. O2 TV 2.0. mi nabiha okamzite. zadne kolecko. zadne sekani. zadny error. zadne problemy. to uz je na tom hur Tmob nebo Skylink.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: načítání o2 tv

Kvůli tomuto jsem to minulý týden zrušil :laughing: :laughing: :laughing:

Lovek
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lovek

a zbytecne. funguje to perfektne. az na ten obraz u pralesni ligy a extraligy. 👎

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 080
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Jak nabíhá pomalu. Jak se to projevuje. Máš nebo zkoušel jsi i jiného operátora?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Já co jsem měl před rokem na chvilku od nich balíček sport kvůli WTA, tak jsem byl s obrazem spokojený. Teď jedu na t mobile Magenta tv a obraz taky velice dobrý.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Zbytečně ne. Mám pokoj a klid. Teď promyslím nabídku na trhu nebo koupím IPTV.

Lovek
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lovek

"Teď promyslím nabídku na trhu nebo koupím IPTV." O2 tv snad bylo taky IPTV.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

No jo, ale ja myslel jinačí způsoby :)))

Lovek
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Lovek

Myslíš zahraniční IPTV?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Přesně tak

Lovek
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 146
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Intenet mám optiku od O2 250/250. O2 TV-Chvíli to trvá než to naběhne ale potom to fičí OK. Když něco nahraju v tom jejich zásobníku, tak to tam vidí i brácha. Líbí se mi že když zmeškáš začátek, můžeš to pustit od začátku. Výhrady bych měl ke zvuku a k tomu že jsou filmy sestříhaný. Mám to ale za hubičku, když to zaváděli tak byly slevy, platím 796,- za stříbrnou včetně internetu 250/250, a AirBank mi vrací měsíčně na tu jejich kartu 300,-

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 2 011
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MMorous

Jo tak to je v pohodě. Já si platím ke Skylink Magenta tv balík M obraz super. Pak ještě Sweet tv za 60 kč. Tak jsem spokojený.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 616
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 43
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra