Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Eurosport 1 v české mutaci

Eurosport si přichystal na olympiádu malé a pro někoho nevýrazné překvapení - jingly a znělky už jsou kompletně v češtině. Upoutávky jsou zatím v angličtině (možná jsem na ně jen měl smůlu)

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MHaslar

Tak na 1W som si všimol že už nie je tam Rumunská audio stopa. :O Do nedávna tam ešte bola.
Ako je to u vás? :O Mám na mysli Eurosport 1.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,RO. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Eurosport 1 v české mutaci

Na Thoru ji odebrali asi pred mesicem, ale pokud jsem koukal dobre, tak to je porad ta International verze. Ceska mutace je prakticky u vsech internetovych operatoru a na Maxu a je k ni pripojena cestina a anglictina. Eurosport 2 ma na Thoru češtinu, angličtinu, maďarštinu a rumunštinu, na Maxu ještě navíc bulharštinu a veškerá grafika je anglicky.

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Eurosport 1 v české mutaci

Je na MAXu eurosport ve 4k?

jovik
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 22
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jovik

Ak mas na mysli streamy z OH, tak nie.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

Ale je

Ano, pokud si platíš vyšší tarif, tak jsou všechny přenosy s LOH na MAXu ve 4K s HDR a obrazová kvalita je fakt TOP.

kubbyjack
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 198
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra