Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Olympiada na Max v zaklade

Prave som sa docital na konk.webe ze :

olympiada bude pristupna pre vsetkych predplatitelov MAX
aj (vcetne) zakladu R^

matino300
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 686
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

Max Olympiada Paris

V Maxe pre všetkých
Slováci si budú môcť prvýkrát vychutnať olympiádu v rámci platformy Max, ktorá prinesie obrovské množstvo obsahu. Taktiež ich budú vysielať aj kanály Eurosport, ktoré sú súčasťou ponúk platených operátorov.

„Warner Bros. Discovery predstaví na svojich streamovacích platformách v Európe počas 19 dní olympijských hier všetkých 10 500 športovcov, 762 športových zápasov, 329 medailových podujatí a 3 800 hodín živého vysielania,“ spresnila spoločnosť.

matino300
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 686
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

Olympiádu budú môcť sledovať všetci predplatitelia Maxu - aj tí so základným balíčkom. Bežne je potrebné priplácať za športový obsah 3 eurá mesačne.

matino300
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 686
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matino300

Len otázka kto bude u nás vysielať futbal z Olympijských hier? :lookaround: Bude na Eurosport 1/2? bude to niekde free?
Pred 3 rokmi som mal aj LOH na M4 SPORT. A ČT SPORT žiaľ dnes už ani jedno ani druhé. :(

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,RO. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

Predsa MAX. A zacina sa uz zajtra o 15.00 ARG-MOR a UZB-ESP.

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 928
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13a

Vďaka za odpoveď. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,RO. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 4 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matino300

Vzdyt ta informace, ze to bude na Maxu pro vsechny, byla jasna uz pred jeho spustenim, ne?

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 310
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

Možná malé upřesnění není na škodu: "Vyrobený signál UHD s HDR10 z výstupu WBD v Paříži bude distribuován pro předplatitele Premium (299 Kč/měsíc), pokud mají odpovídající zařízení s HDMI 2.0 a HDCP 2.2 a disponují přístupovou bitovou rychlostí 25 Mb/s nebo lépe 50 Mbit/s (standardní měsíční předplatné s tím samým obsahem, avšak jen v HD, je za 219 Kč). Při tom je nutno vzít v úvahu, že platforma Max upravuje kvalitu videa podle šířky pásma sítě a rychlosti připojení. Pokud je rychlost stahování nižší než 25 Mbit/s, pořad se nebude přehrávat ve 4K." Věřím, že si to všichni náležitě užijeme. ;)

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 219
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

Dívám se na házenou obraz parádní.👍

image
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 1 530
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

tak MAX za 300kc na mesic PREMIUM a asi neni co resit. nejlevnejsi cesta. a kvalita bude urcite lepsi nez O2 TV. 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

Takže som sa rozhodol že si kvôli OH predplatím Max. Ide to po mesiaci bez problémov zrušiť? Filmy ma nezaujímajú a ES 1-2 mám v Magiu

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 502
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

zajímalo by mě kolik toho bude skutečně na Max Premium v UHD, aby to nebylo tak, že v HDR pouze slavnostní zahájení a ukončení ;)

look
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 36
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Ano jde zrušit na tvém účtu. Také ho mám po čas OH. Už jsem pokračování předplatného zrušil. Doběhne předplacené období a konec. Pak to jde kdykoliv obnovit.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Keď si predplatím základ, tak to asi nepôjde v UHD alebo je to jedno?

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 502
Odpověď v diskusním vlákně
 

masto

co se psalo, tak v balíku standart by to mělo být jen v HD bez 4K. Zda se ještě něco dodatečně změnilo se startem OH netuším.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

Olympiada na MAX

taky se vam ten MAX resp Olympiada na MAX tak kouse ? a kvalita obrazu tedy zadny zazrak.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

Mám Premium,zdieľame to štyria.Veľká spokojnosť.Každý z nás ma internet od Antik-u 1GB.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 299
Odpověď v diskusním vlákně
 

Opět jsme specifický trh.....

Polákám přibyly Eurosporty 3-9 + 4K

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

tak uz je ten MAX v poradku, vcera jsem byl pripojeny pouze pres wifi a proste se to cukalo a obraz zadna slava, dnes se mi kousnul cely androidbox, tak jsem udelal restart, a rovnou to pripojil pres kabel, a ted uz se to necuka a i obraz je mnohem lepsi.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

https://satkurier.pl/news/238025/olimpijskie-kanaly-eurosport-juz-w-polsat-box.html

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 299
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stamar

Naštěstí je mám v IPTV

PepaJožka
Registrace: 8/2022
Příspěvků: 286
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Olympiada na Max v zaklade

normalne ten zaxranej MAX mi zakousava androidbox. po kazdem vypnuti musim ten abox restartovat. 👎

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

Skore

Co to v té francii na OH mají za novinku. Že jim na žádném kurtu nefunguje počítání skore na televizní obrazovce.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

no ted hraje ta Siniak na nejakem treninkovem kurtu, a na obrazovce se neukazuje aktualni skore, ale to je problem eurosportu a neee OH a francouzu :)))

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

@PepaJožka

Prečo našťastie?Mám tiež IPTV aj satelit.Poľské Eurosporty Extra Player 3-7 sa so satelitom nedajú porovnať.Na satelite mám aj Eurosport 4K PopUp POL.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 299
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Asi jo. Muchová a Macháč to taky neměli. Není to pak ono. Menšík už to má.🤔

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra