Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

nova o2 tv 2.0

Zdravim,vedel by my niekdo poradit ako dostat do tv samsung aplikaciu nova O2 tv na Slovensku v smart hub je len slovenska verzia,kedysi sa dalo prihlasit aj cez nu,ale ako presli na verziu 2.0 tak uz to nejde,platim si o2 najme kvoli hokeju fandim trincu,pozeram to cez archiv czsk,ale chcel ba som to priamo cez tv.Diky za radu.

TV FANUSIK
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Cez VPN to funguje dobre VPN je od F-Secure. ;)
Len si to potom musíš zaplatiť.
Na 3 dní je tuším promo majú aj samostatnú apku.
Zo začiatku mi tá apka O2TV CZ išla aj bez VPN potom to bolo zrušené ešte tá prvá.
Tá 2.0 už nie je dostupná pre vás región. :-/

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

nova o2 tv 2.0

Dik za odpoved.Ak dobre rozumiem tak si musim stiahnut apku F-secure zmenit region na CZ a potom my pude stiahnut tu aplikaciu od o2?

TV FANUSIK
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Na tablete mi to takto funguje.
Ak máš možnosť inštalovať aj iné apky v TV tak áno VPN od F-Secure má svoju vlastnú aplikáciu.
F-SECURE Freedome VPN sa volá apka len tam sa Treba tam registrovať. ;) Len čo je zaujímavé tak Telly apka ide aj bez VPN stiahnuť aj Magenta TV CZ. ;)
Ale O2TV 2.0 CZ už bez VPN nejde. :(

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: nova o2 tv 2.0

To som si vsimol ze aplikacie ako voyo cz,telly.magenta tv,skylink cz my v apps ukaze bez problemov aj na slovensku ip adresu,ale o2 nie,inac tu aplikaciu VPN od F-Secure,my v tv neukazuje,tak neviem ako ju tam dostanem.Ten system TIZEN co pouziva samsung je dost nestastny neda sa tam dostat ani kodi a podobne.

TV FANUSIK
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Tak aj na Android TV Boxe čo mám teraz tak ta VPN apka funguje bez problémov.
Skús nejakú inú napríklad od AVG alebo Avastu.
;) Nemá TV svoju VPN ? ;) Ako to je pri Windows?

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Samšunt nema android, takze jedine vlastni androidbox a vsechno pojede perfektne. 👍

oumuamua
Registrace: 3/2024
Příspěvků: 238
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Tak skúsil by som nejaký Android TV BOX.
ja mám od mája (2024) Homatics HD USB Box
A je docela dobrý.A idú na ňom všetky aplikácie až na výnimku nejde ESPN ale Kodi tam je. ;)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

pro ktery region neni dostupna O2 TV 2.0 ?

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Mne to nejde na toľko mi pôvodná aplikácia od O2TV CZ isla. ;) Píše že táto aplikácia nie je dostupná pre vás región.Čo pri starej aplikácii to nepísalo.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

ale stara app V1 byla app sk

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Ale išla mi aj CZ verzia ale teraz už bez VPN nejde. :8) Ešte keď som mal starý Android tak to išlo bez problémov. ;) Možno by mohol skús TV FANUŠIK Sweet TV cz alebo Lepší TV CZ.

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Zetor25

jako chces srovnavat sweettv a lepsitv s O2 TV ? to je jako trabant a superb :)))
v ramci EU ti musi jit nova O2 TV 2.0 i bez VPN.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz @Zetor25

Sweet tv sk mě taky nešl nainstalovat v česku. Nepomohla ani VPN. Až mě musel borec zaregistrovat přihlašovací údaje na slovensku a já je pak vložil do apky. Jede i bez VP v rámci EU.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: nova o2 tv 2.0

Jojo s levnou televizí si kupuješ drahou starost

MMorous
Registrace: 10/2019
Příspěvků: 1 993
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK

Tak já skúšam to Kodi len neviem sa dostať k Live TV kde by mohol byť problém? :lookaround:

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2tv

Aplikácia funguje bez VPN ale stiahnuť sa nedá bez VPN a teda neskúšal som to .jasom ju stiahol do boxu mimo Google play a to ide aj bez VPN potom už funguje bez problemov

openkaa
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 164
Odpověď v diskusním vlákně
 

@openkaa

Takže aspoň nie som sám komu to nefunguje bez VPN. :8)

Digi TV na 3 TV/ USALS Optibox DM 3800. Príjem od (52,0,E-04,0,W) Parabola 90 CM (no name) AbCryptobox 750 HD, Sweet TV SK,CZ,PL,HU. SKylink Live TV/HBO Standard.

Zetor25
Registrace: 11/2015
Příspěvků: 5 151
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK a ostatní

Je úvaha (nemám jak vyzkoušet). O2 TV CZ (s českým účtem) lze přece sledovat i přes WEB prohlížeč. A takový prohlížeč přece Samsung TV má. Vyzkoušel bych to. Může to být "alternativní" řešení. Taky bych zkusil připojit televizi přes WiFi v mobilu. Vytvořit HotSpot použít nějakou FREE VPN do ČR a v televizi si stáhnout aplikaci O2TV CZ. Je to jen nápad a pokud toto někdo umí vyzkoušet a potvrdit (nebo vyvrátit), tak budu moc rád. Dejte mi prosím vědět (kdokoli) - klidně i přes PM. Děkuji

hokejka988
Registrace: 12/2013
Příspěvků: 224
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hokejka988

tak napr v televizi panasonic bez androida uz ta O2 TV 2.0 pres ten web prohlizec nejede. u V1 to slo ale ted uz ne.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 1 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TV FANUSIK a ostatní

Zdravim.Ten HotSpot som skusal,cez vpn od avastu,ale neslo to rozhodol som sa ze im zajtra cez ten ich chat napisem ci by nemohli uvolnit tu aplikaciu aj pre SK region,ked pisu ze sa to da pozerat v celej unii,dnes som ich uz nezachytil na chatu su do 19 hod.Inac cez ARCHIV CZSK to ide v pohode,ale musim zapinat satelit,aplikacia v TV by bola pohodlnejsia,ked mam satelitnu kartu v TV.

TV FANUSIK
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 33
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra