Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink karta funkční?

Problém s českými stanicemi. Po dlouhé době jsem chtěl použít kartu. ČT24HD hraje, ostatní české stanice(jako ČT1, ČR 2 ČT sport nehrají. Nechal jsem 20x poslat zápis, žádný úspěch. Karta je jen pro ČT stanice registrovaná. Používám modul SMIT Irdeto CI+ ve kterým jiné karty hrají. Může mi někdo poradit? Dík vasek33

:lookaround:

vasek33
Registrace: 6/2005
Příspěvků: 175
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

a co pisou u karty v zakaznicke zone ?

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vasek33

ČT 24 a STVR 24 je na 23,5E nekódované (FREE)

mini
Registrace: 7/2009
Příspěvků: 678
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mini

ved to napisal hore - CT24 hraje CT1 nehraje :)))

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vasek33

a Koncesionarsky Poplatek mate zaplaceny ?

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

v zime škrabka na okna na aute?

tophunter
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 1 328
Odpověď v diskusním vlákně
 

Vasek33

Jak dlouho si kartu nepoužíval.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vasek33

Pokud je to karta Skylink, tak musíš zaplatit některý z balíčků.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 895
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

ale prdlajs, za ČT kartu se nic neplati. :)))

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

Přesně tak, karta ČT je bez poplatků, poslat reautorizaci a čekat až naskočí... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 682
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

Za čt ne,ale za skylink ano.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 895
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

Skylink karta převedená na kartu ČT je to předpokládám... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 682
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

V dotazu je karta Skylink.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 895
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sirda

v dotazu pise Karta je jen pro ČT registrovaná.! takze pokud to neni španělsky tak je to Karta ČT. 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Bohemia cz

Napsal jsem to nepřesně, mělo být v nadpisu je Skylink, v dotazu je skutečně, že karta je jen pro ČT.

sirda
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 2 895
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

Kdysi se tu myslím psalo, že pokud se karta ICE Skylink nepoužíva od posledního platného zápisu déle jak dva, tři roky, tak karta snad už pak nejde udajne aktivovat a musela se poslat do Skylinku na aktivaci případně výměna. Tak doufejme, že to neplatí u karty CT a karta nebyla v supleti tři roky bez jediného nového zápisu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

ale tohle neni vubec pravda, ozivoval jsem i desetiletou mrtvou kartu a nabehla okamzite. 👍

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

Tři roky stará karta a musel jsem zaplatit reautorizační poplatek. Tuším, že to tenkrát bylo 100 Kč. Jde do teď.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohemiacz

Ok. Jenom jsem si vzpomněl, že se okolo toho snad vedla nějaká diskuse ze začátku, když začali karty ICE a bylo snad pár případu, kdy karta prostě nenabehla. Zřejmě asi kus od kusu, kdy se mohly objevit nějaký problém s čipem. Skylink samozřejmě dělal i akce pro tzv. mrtvý karty jak se říká, co lezej dlouho neaktivni, kdy vypadnou po roce z databáze a neuctoval se aktivační poplatek. Ten byl za stovku, pak za dvě kila. U Vaška mě napadá, že tu kartu asi nenechal delší dobu ve čtečce než se posle reautorizace, aby proběhl postupný proces aktivace karty s hlaskami E30-4, E19-4 a E16-4 pokud je delší dobu neaktivní. Doufejme, že tam neměl hlášku E06-4, to je buď karta vadná nebo nesprávné dána do CAM modulu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Ano, to se platilo, když byla karta Skylink neaktivní déle jak rok a musí se zaplatit aktivační poplatek, ten je dnes za dvě stovky. Navíc se musí karta znovu zaregistrovat, jelikož je vyzářená automaticky z databáze po roce nečinnosti od posledního platneho termínu zaplaceného balíčku.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Máte ve zprávě půvabný překlep "vyzářená karta". Úplně vidím, jak zločinný Skylink posílá vaporizační paprsek do zákazníkova šuplíku.

torny
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink karta funkční?

na SK už taká možnosť nie je, karty len pre RTVS už nie sú a nefungujú ani pôvodné bol malý záujem

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 152
Odpověď v diskusním vlákně
 

tony

díky za upozornění, omlouvám se za překlep panove, nevšiml jsem si toho a rychle jsem to odeslal, občas to udela klávesnice z tabletu, ze to přepíše.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Přesně tak,už alespoň 2-3 roky slovenká karta nefunguje převod na rtsk

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 503
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

ale ale, zadna reaktivace 200kc se uz nejmene rok neplati, uz vice nez rok je amnestie, ale tohle by jste meli snad vedet, staci se podivat do zakaznickeho uctu. jinak ta hlaska E06-04 je spatne vlozena karta, napise to i kdyz se jen vlozi obracene.

Bohemia cz
Registrace: 3/2022
Příspěvků: 840
Odpověď v diskusním vlákně
 

Bohemiacz

Ok, netušil jsem, že ta akce stále platí od vyhlášení. V tom případě se omlouvám.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 9 785
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra