Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

o2tv - Eurosport 3-9

Nevíte zda po dobu olympiády budou v O2TV zase přidány kanály Eurosportu, které pokrývají sporty )zejména kolektivní) , jenž nejsou pokryty na hlavních kanálech Eurosport 1,2? Při posledních hrách tomu tak bylo.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 831
Odpověď v diskusním vlákně
 

@FI711010

Zkus napsat O2, ale já myslím že to zařadí jako minule, i když možná ne, když teď mají novou platformu MAX, možná budou spíš lákat na ní

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 878
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Dotaz mimo téma. Má také někdo chybu v názvu Markíza klasik přes fast scan. Děkuji za info.

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 301
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2 TV -Eurosport 3-9

Po dobu Olympiády to bude v O2TV a Magenta TV

jirkapekař
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Ta Magenta je někde potvrzená nebo je to jen spekulace? A pokud potvrzené, bude to jen přes net nebo i na satu? Mohli by to sdílet se Skandinávci, ti to budou na 1W mít i s Eurosportem 4K.

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 313
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Olympiáda Paříž plavání v hnědé Seině , vyhánění lidí z centra mimo Paříž a tak hle by mohl pokračovat.. :laughing:

Fanyn
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 5 044
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Fanyn

A kedy a kde bude ta olympiada, ktoru bude organizovat nas parabolovy Superman Fanyn?

UPC Cable, Magio Go, Lepší TV, Sweet TV, Skylink Live, Netflix, Max+Sport, Disney+, Prime Video, SkyShowtime, Voyo + zopár ďalších

black13a
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 1 995
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2TV-EUROSPORT 3-9

Omlouvám se za chybu na O2TV budou tyto kanály,na Magenta TV nebudou,diváci mohou využít Max, který mají přes operátora,u Vodafone TV a Telly jsem se neptal, hezký den přeji Všem

jirkapekař
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

O2TV-EUROSPORT 3-9

Telly a Vodafone Olympiáda přes aplikaci Max

jirkapekař
Registrace: 8/2013
Příspěvků: 130
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirkapekař

MAX má i T-mobile. A aplikace MAX je i samostatně. Tu mám od začátku, jen jsem si přidal sport. V T-mobile ho mám o 10Kč levnější, ale to neřeším. Stejně to budu kupovat jen na grand slamy. Běžně mě stačí Eurosport 1,2 na Megenta tv, když předplatné zrušili. Stejně tam pro mě nic není.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

To máš pravdu, od ty doby, co to vzali Amíci, to nějak straci dech.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Ale no celkom to tak nie je. V zime napríklad na zimné športy je bezkonkurenčný. Je tam ciklistika, vytrvalostné motošporty, bude olympiáda, ja hrávam golf, dávajú najvyššie golfové súťaže. Pre mňa je top športová stanica.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

Petersk

Za mě naopak naprostý odpadní kanál...co dávají na Eurosportu většinou dávají i na ČT Sport, takže zbytečný duplicitní kanál...kvůli čtyřem tenisovým turnajům si to předplácet nebudu.

FI711010
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 1 831
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Kvuli vsem grandslamum, vsem grandtours a tune ruznych sportu, ktere sefove na CT ani neznaji. Zalezi na pohledu - pro fanousky fotbalu je to zbytecny program, pro mne je to nenahraditelny kanal.

MHaslar
Registrace: 5/2021
Příspěvků: 313
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Jistě, nikomu to neberu, každého zajímá jiný sport, tak kouká tam, kde ho dávají.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Tak samozřejmě jsou tam tradiční sporty co si vyjmenoval, také si něco najdu a občas je sleduju. Ale bejvávalo to o něco lepší i s tím fotbalem ať už ligovým nebo mezinarodnim a ještě dříve i nějaký ten hokej. Neco se nám teď trochu rozdělilo jinam a tak to tam prostě chybí, ale to už je takový úděl v boji o vysílací práva. Přiznám se, že letos jsem ještě Eurosport nesledoval. Něco skouknu asi až bude US open. Tobě přeju hodně sportovních úspěchu v golfu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

No kecal bych, ještě sleduji snooker😏,uklidňovačka😆, ale na to nepotřebuji 7 kamer z MAX sport. Stačí Eurosport 2.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

tak na ten snooker se občas dívám taky. ;)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2tv - Eurosport 3-9

Jo mám tam oblibence Trump Judd, OSullivan Ronnie, Murphy Shaun

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

To patřilo tobě viz výše.😏

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk, Netflix, MAX, Disney+, Voyo, IPTV

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 609
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Eurosport dobre spravil, že sa zbavil futbalu. Futbal a hokej nie sú jediné športy, našiel si svojich divákov a to je dobre, že aj takýto športový kanál je. A futbal nech riešia iné kanály. :))) Aj Tebe veľa úspechov v živote, golf hrávam len amatérsky :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 173
Odpověď v diskusním vlákně
 

Petersk

díky, to nevadí že to hraješ amatérský, hlavně že tě to baví a to je důležitý.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
Odpověď v diskusním vlákně
 

milde

Ok. Pochopil jsem to. ;)

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 10 034
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra