Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

Kodi vs Archiv CZSK

Ahoj všetkým, viete mi prosím napísať rozdiely medzi nimi? Je v Archíve CZSK tá istá alebo podobná ponuka?? Cestopisy, komédie a tak?? Uvažujem o zmene a tak mám chuť sa vrátiť k satelitnému vysielaniu.

gugel
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gugel

Myslíš KODI vs Archiv cz/sk v satelitu enigma2?

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

ahoj,

teraz mam Apple TV s Kodi , preto. s ma zaujimalo aka je ponuka v Enigme ale z Archivu CZSK, lebo ten fungoval dobre

gugel
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

pardon

pisem na rychlo z mobilu

gugel
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gugel

No já taky. Sedím v nemocnici v čekárně a zabíjím čas. V Enigma2 je prakticky stejná nabídka jako v KODI. To používám doma, rychlejší hledání a uživatelské menu. KODI v mobilu. V tabletu na cestách. Ale prakticky to výjde na stejno. Kluci používají KODI v Android boxu a filmy o větším objemu dat se jim někdy cukají i když mají rychlý interne Mě v E2 ne.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi vs Archiv CZSK

Po novom sa pluginov v Archiv CZSK ujal skyjet, takže všetko viacmenej rozchodil a fungujú v Enigme. Človek na nezaplatenie. R^

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 971
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Spacer

Ano jsem taky velice spokojený. Bomba. 1 účet na Webshare a mám to s klukama. Akorát nesmíme zároveň sledovat všichni 3 za ráz. Jen dva. Ale to se nám stalo jednou před rokem.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

som späť, pardon

1, - Dá sa na Enigme v Kodi pretáčať? Na Apple TV mi to nejde... 2, - Archív CZSK bol vynikajúci ale si nespomeniem už v čom, preto by som radšej oživil spomienky.
Kodi nie je ani taký "problém" ale výpadky vysielania, mrznutie a nahrávanie ma už trošku štve, sledovanie z archívu ma nepriťahuje. Preto sa asi vrátim k satelitu, ATV si ako bezproblémovú škatuľku ponechám.

gugel
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gugel

Prepáč, ale Kodi je multimediálny prehrávač, bez doplnkov neprehráš nič. Na ktorý doplnok myslíš? Lebo v ArchivCZ/SK máš v jednom viaceré addony a v Kodi osobitne. Čo Ti neide? Porovnať Kodi s Archív CZ/Sk sa vôbec nedá.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 164
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Ahoj, Kodi (Stream Cinema/Kra) mi funguje ale nepretáča v AppleTV. Tak isto sat. vysielanie bolo pre mňa lepšie ako Internetové, preto som chcel ale aj kvôli iným veciam prejsť naspäť. Iba zisťujem či aj Archív CZSK nie je vlastne podobný ponukou s Kodi. Ak to je podobné, tak už neriešim a niečo vyberiem.
Stále si neviem zvyknúť na prepínanie programov (čakanie), nahrávanie a podobne. V sat. prijímač bol HDD a hotovo. Tak isto viem, že Archív CZSK fungoval dobre, len som už zabudol ako ;)
Prakticky mi stačí Archív CZSK, zbytok na Apple TV.

gugel
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 263
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gugel

Ale akú ponuku Kodi myslíš? Stream Cinema nie je Kodi. V Archív SK/CZ je Stream Cinema alebo SCC, neviem ktorý je tam. Ja to nepoužívam. Ak je v Archív CZ/SK je kra tak ponuka je tá istá.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 164
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gugel

Máš to v PM.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kodi je za zenitem

Nevím jak Archiv CZ/SK, ale už dávno jsem přešel z Kodi doplňků na Android TV aplikace. U Kodi jsem musel pořád řešit proč to nejede: chybějící Widevine, server změnil API takže doplněk nefunguje, zprovoznit na tom YouTube je docela umění... A přitom má většina doplňků z Kodi vlastní Android TV aplikaci (3sat, Raiplay, VTM...), kterou prostě nainstaluji a funguje. Kodi už používám jen na offline přehrávání, jinak patří do muzea.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 100
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Srovnavat fanouskovskou aplikaci (Kodi) s penezmi podporovanymi projekty (AndroidTV) jednoduse nejde. Stejne jako napsat, ze Kodi je za zenitem. To je totalni pitomost. Kodi se potyka jenom s problemy prave tech placenych aplikaci a OS (API, Widevine, ruzne Layery, prehravace atd .....) Naopak souhlasim , ze AndroidTV je 100 x lepsi pro uzivatele nez Kodi pokud mas to spravne apk a nebo vis kde ho sehnat.

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 547
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

A to vieš, že z Kodi sa dá priamo spustiť Android TV aplikácie?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 164
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra