Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Amiko HD8265+, AB CryptoBox 752HD Combo ?

V kterém funguje zvuk v polském DVB T2?
Jaké popřípadě verze firmwaru s podporou Skylink ICE karty ČT?

Vše na chatě: Philips 40PFL6606H/12 - APEBOX C2 4K Skylink Full - TESLA MediaBox XA400 Android TV apka O2 TV stříbrná - Philips 32PFL6626H - Opticum SLOTH Combo Plus Philips - TCL 32S5200

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 106
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

AB cryptobox bude určitě lepší, sám ho používám. FW pro ICE funguje od řady 22xxx, nyní je už 24xxx a funguje bez problémů i sdílení (kartu mám ICE pro Skylink číslo 427....)

Warpik
Registrace: 9/2016
Příspěvků: 782
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Určitě Crypťouch. Jede v něm i M7 včetně sdílení. V Amiku při přeladění se pozemní programy seřadí na konec seznamu. Proto je nutno vytvořit favoritní seznam programů. Tam už pořadí zůstává. Ale je potřeba tam nové programy přidat a zařadit. U Crypťoucha jdou automaticky nové programy na konec seznamu a stačí je jen zařadit na požadované místo.
Taky s novějšími softy při zaškrtnutí novější typ D.O. je možné při nahrávání vstoupit do nahrávek na hdd a nezávisle si přehrát nějakou nahrávku.
Zvuk u polských programů bez problémů. U této značky nejde jen u STB 702 T mini. Ale to není kombo.

krupino
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 742
Odpověď v diskusním vlákně
 

@krupino @Warpik

Díky moc za odpověď.
To seřazení u Amika mi zas tolik nevadí je tam karta ČT a zbytek jde z české + polské DVB T2 je to na chatě ...

Na APEBOXU C2 4K Combo ULTRA HD mi nejde zvuk u polských DVB T2 ...
a na Opticum HD Sloth Combo Plus mi odešla asi čtečka, nevidí ČT kartu ... zvuk jsem tam v polském DVB-T2 ještě nezkoušel ...

Vše na chatě: Philips 40PFL6606H/12 - APEBOX C2 4K Skylink Full - TESLA MediaBox XA400 Android TV apka O2 TV stříbrná - Philips 32PFL6626H - Opticum SLOTH Combo Plus Philips - TCL 32S5200

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 106
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra