Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Archiv CZ/SK Premium

Zdravím,

nemáte prosím někdo podrobnější informace o novém pluginu pro E2, Archiv CZ/SK Premium (starý končí)? Bylo mi sděleno, že "budeme" informováni. Nicméně, prý probíhá nějaký beta-test. Tak jsem zvědavý.
;)

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 881
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Novinka nic jsem neslyšel. Taky by mě to zajímalo.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archiv CZ/SK Premium

Vsetko najdete na boxtv.enigma2.club

Mikes11
Registrace: 7/2023
Příspěvků: 156
Odpověď v diskusním vlákně
 

BoxTV

@Mikes11 - Děkuji za odkaz.

Tak to vypadá tak, že nový plugin se bude jmenovat BoxTV. Starý plugin Archiv CZ/SK Premium už nebude nadále mít podporu. Bude fungovat, dokud budou fungovat jednotlivé pluginy v něm. Je ale otázkou času, než fungovat přestanou.

Nový BoxTV bude placený plugin. 12 Euro ročně za 1 TV, nebo 20 Euro za 2 TV. Měsíčně je to 2,2 Euro.

Autor píše, že ve verzi "free" nebudou fungovat všechny pluginy. A ty, které budou, budou mít omezenou funkcionalitu.

Dále by se měl BoxTV sám, po dobu plantosti "licence" sám aktualizovat hned, jak vyjde nějaká aktualizace.

Na instruktážním videu to vypadá graficky trošku lépe, než starý plugin. Jdou tam nastavit různé skiny atd, ale to jsou tak trošku zbytečnosti. Na funkci rostlináře to nemá vliv.

Hlavně tedy jde o podporu.

V ceně licence není zahrnuto předplatné u poskytovatelů, jako je napříklat Eurosport, Prima Plus atd... To si musíte zařídit sami (tak to fungovalo i u starého pluginu).

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 881
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archiv CZ/SK Premium

Aha tak vy se bavíte o Premium z SK.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

Ano, ale proč to nezkusit :)))

minestra
Registrace: 4/2009
Příspěvků: 578
Odpověď v diskusním vlákně
 

@minestra

Taky jsem ho jeden čas měl, zůstal jsem u cz/sk. Mám ho v E2 a v KODI. Občas mu tam taky pošlu dobrovolný finanční příspěvek. Mám s klukama jeden účet. I když na Webshare psali max 2 účty na online sledováni.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milde

No ale Archiv CZSK ale nastavil laťku hodně vysoko ...

T90 (28E-1W), Octagon 8008 twin

ivo2001
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 6 017
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivo2001

No je bezva. Co řadí na Netflixu jako novinku, tak to už tam je. Maximalně nějaká výjimka, ale by musela být super novinka, která se tam stejně objeví za pár dni👌

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Archiv CZ/SK Premium

Tak jsem vyzkoušel ten nový BoxTV (premium)
- Pěknější layout
- Možnost nastavení prostředí (hlavně pozadí)
- Je tam mnohem méně pluginů
- Většina je nedodělaných. Hlavně ty, které ve starém Archiv CZ/SK Premium fungovaly.
- Pokud nezaplatíte premium licenci, tak většina pluginů funguje jen v jakémsi demo režimu, který je spíš na ukázku, než funkční nástroj. Zdarma jsou k ničemu. V popisu bylo, že bude omezena funkčnost, ale ne, že to bude nepoužitelné.

Osobně nechápu nedočkavost vývojáře uvést "na trh" nedodělaný a z poloviny nefunkční produkt a vyžadovat za něj peníze. Byl dokonce tak nedočkavý, že deaktivoval původní plugin Stream Cinema.

Je to, dle mého názoru, velmi špatný krok. Já na jednu stranu chápu, že tomu věnuje čas a že odvádí dobrou práci a že by si zasloužil, aby ho uživatelé podpořili nějakou symbolickou částkou. Ale tady se vynucují peníze stylem zaplať nebo táhni za něco, co nefunguje zdaleka tak, jak to fungovalo dříve (skoro) zadarmo.

I když jsem byl doteď nadšeným podporovatelem, už to dále platit nebudu a přesedlám na konkurenční Stream Cinema Community. Ne proto, že to je zadarmo, ale protože to narozdíl od Box TV funguje pořádně.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 881
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Dej si archiv cz sk přes Webshare a máš pokoj. Sic také tam něco nefunguje. Akorát musíš zaplatit účet na zvolenou dobu. Nic není zdarma.

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Ano pokud chceš filmy a jiné sledování, tak SCC👍

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

A možná budu jasnej na🍋 pokud se admin nesmiluje.🤷

Vu+Uno4KSe, parabola 90cm, motor SG 2500, Nokia 8010, Skylink cz sk, Magenta tv, Sweet tv cz sk, Antik sk

milde
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 3 361
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra